Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Aleksandra Kovač za EMA 06!

elitemadzone.org :: MadZone :: Aleksandra Kovač za EMA 06!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 11847 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
*.dialup.neobee.net.



+35 Profil

icon Re: Aleksandra Kovač za EMA 06!06.11.2006. u 12:19 - pre 211 meseci
Citat:
dr.NPN: Cekaj, cekaj, o cemu ti pricas?


Pa o porodici Kovach...Vec je jednom(na ovom forumu,koliko ja pratim)ton_majstor pokazao animozitet prema clanovima iste,pa rekoh da nam objasni...
:-)
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
212.200.218.*



+4 Profil

icon Re: Aleksandra Kovač za EMA 06!06.11.2006. u 12:24 - pre 211 meseci
Uf, zaista GA, IH... ne gotivim, zato sam ovakav!

Oni su klasični "sisači" saradnika i kolega, svi medijski exponirani i nadobudni, "zapete puške"! Odatle i sve ovo unazad!

Što se mene tiče... nisu se smirili dok me nisu naložili da pređem (sa dobrog posla, glup sam bio) kod njih u "studio", sve u sistemu: "Odi, evo mi plaćamo", "Evo, ovo je umetnost, svi smo takvi!", itd... a onda, PENIS! Hahahahaha!

A eto, kada ih čovek sa strane proanalizira, ŠUPLJE i sebično. Porodično i nesretno...

- Tonce i tehničare plaćaju AKO moraju, dok "strancima", "hrvatima"... ližu, tzv. "income"!
- Uvuku te u svoje odnose, pa ti je mozak na "straži" (aman, kome sam i šta rekao?) , dokle god ne provališ da je to šema za budale!
- Ćale priča o bigART-u, plati piwo u "Avali", ali kada krene isplata nekog festivala ili neke ploče, manji od makovog zrna! Pritom godinama slušaš o njegovim KNJIGAMA, prepoznaješ duplikate i plagijate u njegovom portfoliu! WTF! Skriboman! A kada i ako dobije auto kao nagradu, proda ga i uzme sJebi pare! Ahahahaha! Jako jednostavno!

U muzikantskom poslu, oni su "pobočna" varijanta... ne oslanjajte se, ako ne morate!



Mama im je nažalost, umrla skoro... zato i ona Aleksandrina "posveta" na MTV. Žao mi ih je... i tate i ćerki, ali će biti nesretni i dalje! To im je karma!

Pozdrav!



 
Odgovor na temu

acamat
Aleksandar Matejevic
Aleksinac

Član broj: 53507
Poruke: 9
*.beobug.com.



+2 Profil

icon Re: Aleksandra Kovač za EMA 06!07.11.2006. u 23:21 - pre 211 meseci
OK, ALeksandra ima lepe pesme, ali zar vi stvarno mislite da se tu gledaju glasovi publike... ma nemojte da ste smesni. Njoj je tata sredio da pobedi, makar niko i ne glasao za nju. Politika i korupcija su dosegli mnogo dublje nego sto iko od Vas to moze i da pomisli.
 
Odgovor na temu

miljenko2003
Beograd

Član broj: 22540
Poruke: 305
*.adsl.verat.net.



Profil

icon Re: Aleksandra Kovač za EMA 06!08.11.2006. u 18:50 - pre 211 meseci
nije me dugo bilo na elitu ali evo da malo komentarishem: AK ne znam zasto je dobila nagrradu - video sam spot--mix kristine,nelly,britni....nista spec.... itd... da ne duzim
i josh ovo
Gosn. Ton Majstore vi ste KRALJ :D

kaboom kaboom
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Aleksandra Kovač za EMA 06!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 11847 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.