Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Na koji način učite engleski jezik?

[es] :: Vodič za učenje :: Na koji način učite engleski jezik?

[ Pregleda: 6569 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gogo_drazindo
Gordan Šakota
Trebinje
Trebinje,RS

Član broj: 64125
Poruke: 307
*.teol.net.

Sajt: gordansakota.foliohd.com


Profil

icon Na koji način učite engleski jezik?04.10.2006. u 21:59 - pre 213 meseci
Na koji način, osim u školama, učite engleski jezik?
Gordan
 
Odgovor na temu

mizob

Član broj: 13465
Poruke: 1108
89.216.232.*



+5 Profil

icon Re: Na koji način učite engleski jezik?04.10.2006. u 22:12 - pre 213 meseci
Racunar, internet, 95% su na engleskom jeziku koje radim na racunaru(onih 5% je chat), i kontam da sam sigurno jedno 50% svog znanja naucio za ovih 8 godina koliko radim s racunarima, dok engleski sam ucio ukupno 9 godina u skolama(4 osnovna,3 srednja,1 fax).
I ukoliko ima neki program da se isntalira na nasem jeziku,uvek cu pre izabrati engleski...da ne navodim razloge,nije to pitanje ove teme...
 
Odgovor na temu

marcony86
Absolute Freelancer
Kapedunum/Singidunum

Član broj: 12256
Poruke: 225
*.vdial.verat.net.



+1 Profil

icon Re: Na koji način učite engleski jezik?05.10.2006. u 09:20 - pre 213 meseci
Internet, kablovska (Discovery, NG, BBC World, BBC Prime...), filmovi bez titla, knjige na engleskom koje uzimam iz biblioteke British Council-a...
 
Odgovor na temu

srbinNS
Novi Sad

Član broj: 93189
Poruke: 20
*.budisava.net.



Profil

icon Re: Na koji način učite engleski jezik?16.11.2006. u 13:21 - pre 212 meseci
Citat:
dok engleski sam ucio ukupno 9 godina u skolama(4 osnovna,3 srednja,1 fax).
engleski ti je mozda isao, ali matematika bas i nije :)
 
Odgovor na temu

nicr

Član broj: 47862
Poruke: 577
*.teol.net.



Profil

icon Re: Na koji način učite engleski jezik?20.11.2006. u 21:39 - pre 212 meseci
Osam je*enih godina ucio njemacki, a pojma nemam. Engleski ni dana nisam ucio, pa opusteno na fax-u prosao i engl 1 i 2. Cudan je taj engleski il sam ja
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Na koji način učite engleski jezik?21.11.2006. u 01:30 - pre 212 meseci
Da, sto kaze nicr, engleski se i ne mora uciti, gde god se okrenes nesto je na engleskom i to samo udje u mozak. Ja sam 8 godina ucio francuski a nikada nisam bio ni na jednom casu engleskog, niti u skoli, niti privatno. Sada, kad ukljucim TV obicno gledam Discovery i razumem ih sve. Sa ino partnerima naj normalnije dogovaram uvoz robe na engleskom, mada, moram da priznam preferiram email radije nego telefonski razgovor, ja njih sve razumem, ali desilo mi se par puta da neku rec izgovorim totalno pogresno pa ona verovatno tako dobije novo znacenje (znate onog Engleza policajca u seriji Alo Alo), a tada em sto se ovi sa druge strane smeju pa je meni neprijatno, em sto posle po poslovnom bontonu moraju da se izvinjavaju, pa je i njima neprijatno.
Ko hoce malo da forsira, moze naterati sebe da gleda samo strane TV kanale. U pocetku nista nece razumeti i to niti treba da ga brine, niti treba da se previse trudi da ih razume, same po sebi prvo reci a zatim i recenice ce postati razumljive.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Na koji način učite engleski jezik?

[ Pregleda: 6569 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.