Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

www.1one.org

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: www.1one.org

[ Pregleda: 8412 | Odgovora: 16 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ShojkE
Munze Konza

Član broj: 1169
Poruke: 272
*.dial.InfoSky.Net

Sajt: www.zooncreative.com


Profil

icon www.1one.org07.05.2003. u 16:32 - pre 254 meseci
Komentari i sugestije:
www.1one.org

P.S. jos uvek nije potpun... U delu gde su igraci dolaze i video klipovi, kao i normalan loading i intro...
 
Odgovor na temu

Miroslav Strugarevic

Član broj: 5038
Poruke: 2689



+68 Profil

icon Re: www.1one.org07.05.2003. u 16:54 - pre 254 meseci
Pazi moram da ti kažem da nisam oduševljen.
Mnogo boje i mnogo detalja.
Inace ideja je dobra.. Malo da se doradi, smanji broj boja koje ćeš da koristiš, znači izabereš 3-4 boje i njih koristiš..
 
Odgovor na temu

Trunks
Stefan T.
Freelance web/grafički dizajner.
Novi Sad, Srbija

Član broj: 34
Poruke: 2465
*.dial.InfoSky.Net

ICQ: 28675801
Sajt: Linemotion.com


+1 Profil

icon Re: www.1one.org07.05.2003. u 17:32 - pre 254 meseci
Ni meni se ne sviđa, počev of uvodne stranice, preko tipografije, navigacije i odabira boja.
» Mom, mom, look what I did, mom!
» Look what I did to my hands, I broke 'em!
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: www.1one.org07.05.2003. u 19:14 - pre 254 meseci
Naslovna nije centrirana, plave boje su lepe ali ne tako sve na jednoj stranici. Odluči se za neki ton pa menjaj nijanse. Ove su suviše različite.

Unutra zanimljiv interfejs, ali kao što su ti već rekli, suviše boja. Bilo bi fino videti isti sajt u plavoj, crvenoj, narandžastoj, sivoj nijansi.

I da li mi se to čini ili ovaj flash nekako mnogo spoooro ide, opterećuje komp baš ono.. nenormalno.

E da i fontovi nisu skladni, a posebno je ružan onaj u meniju na vrhu. Gledam 800x600 srpsku verziju sajta. Animacije unutra su zanimljive, ali opet spore, verovanto neoptimizovane. Mislim da flash to može mnogo brže da prikaže, ali ne razumem se dovoljno da bih ti rekao šta tačno da uradiš da središ to. Kad odem na O NAME link, piše dole "from land of..". Fali THE. Kad izaberem nekog trenera pa kliknem na scroll down dugmence, nudi mi štampanje.

Zanimljiv sajt u svakom slučaju, fali mu završna obrada, drugi fontovi i boje. OBAVEZNO fontovi, ovo ostalo manje više..

I bre što je sporo ovako, i zašto su svi pokreti u flashu sinhronizovani. Mora to smooth da se odradi i da ne budu vezani za isti tajmer, okidač, šta već..

Aj sredi pa javi da gledamo opet :)
 
Odgovor na temu

Miroslav Strugarevic

Član broj: 5038
Poruke: 2689



+68 Profil

icon Re: www.1one.org07.05.2003. u 20:09 - pre 254 meseci
Spor je verovatno zato sto ima dosta detalja..
I sporo se ucitava, sto je velika zamerka..
 
Odgovor na temu

Veljko
Beograd

Član broj: 967
Poruke: 1172
*.absolutok.com

Sajt: veljko.net


+1 Profil

icon Re: www.1one.org08.05.2003. u 11:57 - pre 254 meseci
E care! Sajt ti je zahtevan ko najnovije 3d igrice ;)

[Ovu poruku je menjao -=([[Veljko]])=- dana 13.05.2003. u 14:41 GMT]
 
Odgovor na temu

ssale

Član broj: 9878
Poruke: 3
217.26.67.*



Profil

icon Re: www.1one.org08.05.2003. u 12:49 - pre 254 meseci
Svidja mi se dizajn, i to bas sarenilo. Zamerke na brzinu i zahtevnost. Mnogo ljudi odavde tvoj sajt nece moci da otvori.
 
Odgovor na temu

ShojkE
Munze Konza

Član broj: 1169
Poruke: 272
*.dial.InfoSky.Net

Sajt: www.zooncreative.com


Profil

icon Re: www.1one.org08.05.2003. u 21:27 - pre 254 meseci
Odlicno...
Svestan sam da font mora da se menja...
Sarenilo i mnostvo boja je prevashodno proizaslo iz zelja investitora koji su podosta u tom fazonu, a sa druge strane i ljudi koji dolaze na ovu lokaciju imaju slican ukus...

Gojko, totalno si upravu za naslovnu... Videcu da to sredim...
Sajt je spor, kako je vec neko rekao, zbog previse detalja od cega je veliki broj dinamican (kao sto je meni)... Zatim na svakoj stranici postoje barem tri animacije koje se konstantno odvijaju, sto se ispostavilo kao veliki problem... U svakom slucaju neka masina sa procesorom vecim od 1Ghz i sa preko 128 RAM-a, trebala bi da sve procesuje kako treba...
Velicina ne prelazi 250kb, sto ulazi u sve okvire svetskih standarda... Naravno mi smo jos uvek daleko od sveta...

Potrudicu se da popravim ovih par ociglednih propusta...


thankful...

 
Odgovor na temu

mordor
Vladimir Cvetic
/dev/null

Član broj: 2797
Poruke: 420
*.yubc.net

Jabber: cvele@default.co.yu
Sajt: www.knowbies.com


Profil

icon Re: www.1one.org09.05.2003. u 07:04 - pre 254 meseci
zaista ni meni se nesvidja skoro nista... prekrupni elementi... typo, boje i jos mnogo stvari
 
Odgovor na temu

Lunatic
Dusan Filipovic
nis

Član broj: 6584
Poruke: 259
212.124.182.*

ICQ: 283010555


Profil

icon Re: www.1one.org11.05.2003. u 23:36 - pre 254 meseci
ma dobro ljudi nebudite tolko strogi... vidi se da decko ima talenta.. ja ga ohrabrujem(ali s tim da poradi na gore navedenom)
www.dnbcentrala.com
serbian dnb community
 
Odgovor na temu

mordor
Vladimir Cvetic
/dev/null

Član broj: 2797
Poruke: 420
*.yubc.net

Jabber: cvele@default.co.yu
Sajt: www.knowbies.com


Profil

icon Re: www.1one.org13.05.2003. u 13:12 - pre 254 meseci
Na osnovu onoga sto mi je Jeftic pricao o tebi ocekivao sam mnoogo vise
 
Odgovor na temu

ShojkE
Munze Konza

Član broj: 1169
Poruke: 272
*.yubc.net

Sajt: www.zooncreative.com


Profil

icon Re: www.1one.org13.05.2003. u 14:28 - pre 254 meseci
Odlicno...
Prevashodno je tvoj problem sto od ljudi ocekujes neke stvari...
Moj rad ne pocinje, a svakako se i ne zavrsava na jednoj prezentaciji...
Vec sam napomenuo da je izgled i sarenilo koje se nalazi u sajtu proizvod zelje narucioca... Sa druge strane krajnji korisnici ovog sajta su prezadovoljni, sto znaci da smo dizajnom uboli ciljnu grupu...
Nemojte zaboraviti da 90% posetioca ovog sajta cine roditelji koji zele da vide svoju decu na ?Internetu? i razni basketball agenti...
 
Odgovor na temu

mordor
Vladimir Cvetic
/dev/null

Član broj: 2797
Poruke: 420
*.yubc.net

Jabber: cvele@default.co.yu
Sajt: www.knowbies.com


Profil

icon Re: www.1one.org13.05.2003. u 17:58 - pre 254 meseci
donekle si upravu ali...
kada neko pokusava da se bavi ovim poslom svakim radom o pravi i svoju reputaciju a ne samo jedan sajt za klijenta(ma koliko taj klijent bio glup)...


 
Odgovor na temu

drdrksa

Član broj: 1077
Poruke: 3650



+6 Profil

icon Re: www.1one.org13.05.2003. u 18:50 - pre 254 meseci
Ja se ne slazem sa ovom konstatacijom. Mislim da je vrlo bitno da se ispune zahtevi poslodavca ma kakvi oni bili. To nije ono o cemu maker treba da razmislja. Njegovo je da napravi ono sto poslodavac trazi i da za to dobije odredjenu kolicinu novca. Sto se reputacije tice, imace je ako su poslodavac i krajnji korisnici zadovoljni.
 
Odgovor na temu

mordor
Vladimir Cvetic
/dev/null

Član broj: 2797
Poruke: 420
*.yubc.net

Jabber: cvele@default.co.yu
Sajt: www.knowbies.com


Profil

icon Re: www.1one.org13.05.2003. u 20:00 - pre 254 meseci
pazi... naravno da se moraju ispuniti zelje klijenta ALI!
savaki rad (kao sto rekoh) je tvoja reputacija i klijentu ce se UVEK svideti dobar dizajn, takodje smatram da je skoro uvek moguce uraditi i jedno i drugo, odnosno ispuniti i zelje klijenta i odrzati svoj nivo...
 
Odgovor na temu

||NeX||
Nedim Šabić
Vlasnik SEO.ba
BiH

Član broj: 1430
Poruke: 1733
*.as53.tr.bih.net.ba.



+4 Profil

icon Re: www.1one.org14.05.2003. u 00:53 - pre 254 meseci
Dobro si krenuo, samo je fazon završiti i popraviti tehnićke greške koje ti je raja napomenula. Hrabro, samo treba završiti. Možda i bude nešto, krenuo si fino!
 
Odgovor na temu

ShojkE
Munze Konza

Član broj: 1169
Poruke: 272
*.dial.InfoSky.Net

Sajt: www.zooncreative.com


Profil

icon Re: www.1one.org14.05.2003. u 14:48 - pre 254 meseci
Nex, sasvim si upravu... Ovih dana pokusavam da se izborim sa vremenom i zavrsim sve nedostatke, kao i da dopunim bazu sa novim igracima...
Sto se tice pogadjanja ciljne grupe u to se mozete uveriti na www.1one.org/awstats gde je skoro vec 1000 posetilaca za mesec i po dana, bez ikakve reklame i listinga na yahoo, google itd...
Povratne reakcije su odlicne... Narucioci su prezadovoljni jer su vec poceli da prodaju igrace putem ovog sajta...
U svakom slucaju dizajn opravdava svrhu...
Mi smo ovde svi malo tehnicari, a manje razmisljamo o jednostavnosti i o ukusima ljudi koji se bave ne toliko tehnickim stvarima...
Licno ni meni prezentacija nije kanula iz oka i nisam ni ja prezadovoljan njom, ali sam svakako zadovoljan sa veoma lepom cifrom koju smo uzeli za ovaj projekat i reakcijama investitora...

Uskoro cu postaviti novi sajt na zoon|creative sa kompletnim portfolijom, pa se nadam da mordor vise nece biti toliko razocaran :0)
Sala mala...
Vazno ja da samo mi nesto radimo i da imamo ovaj bogom-Gojkom dat forum na kojem ce mo sve greske zajedno ispravljati...

Pozdrav...
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: www.1one.org

[ Pregleda: 8412 | Odgovora: 16 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.