Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prekršaji policije

elitemadzone.org :: MadZone :: Prekršaji policije

Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 148184 | Odgovora: 387 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Daniel011
Beograd

Član broj: 76088
Poruke: 1101
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 2336441


+3 Profil

icon Re: Prekršaji policije14.05.2007. u 23:39 - pre 205 meseci
Ne izbegavaj odgovor na pitanje! Moje pitanje je glasilo, ponavljam:
Citat:
Daniel011: kako to da sad odjednom ne važi ono pravilo ... a to je da migavac treba davati kad skrećeš, prateći tok glavnog puta?

Citat:
Joker: Znaci jeste da je situacija malo delikatna, ali ako su strucnjaci na saobracajnom fakultetu doneli takav zakljucak onda treba da im verujemo, a i nemoramo da im verujemo ali moramo da postujemo ZOBS.
Ja upravo i govorim o poštovanju ZOBS-a. Stručnjaci koje sam ja pitao, koje lično poznajem i kojima verujem mnogo više nego onome što pročitam na forumima (uz svo dužno poštovanje ES-u i EM-u) su mi potvrdili upravo ovo što i ja tvrdim.
Citat:
Joker: Pitao sam te odakle da ja znam da su to uopste putevi, a ne ulazi u necije imanje, vikendicu itd.
Pa šta i ako su ulazi u nečije imanje, je l' to menja stvar? I ovako i onako su to putevi bez prvenstva prolaza.
Citat:
Joker: I jos samo da mi objasnis koji od ta dva puta je zemljani ?
Ako pažljivije pročitaš moj post, videćeš da sam napisao:
Citat:
Daniel011: zemljani putevi i sl.
 
Odgovor na temu

Joker
Subotica

Član broj: 646
Poruke: 1559
91.150.99.*

Sajt: jokerleather.net


+79 Profil

icon Re: Prekršaji policije15.05.2007. u 07:58 - pre 205 meseci
Poslednji put ću pokušati da ti objasnim. Tako je po zakonu, na to ni ti ni ja nemamo uticaja, a da li ćeš da poštuješ to pravilo ili nećeš to je tvoj izbor. Odgovor na pitanje sam ti dao, ali izgleda da ga ti da li namerno ili slučajno preskočiš. Situacija o kojoj se prvo diskutovalo je regulisana saobracajnim znakovima. Situacija koju si ti postavio nije regulisana saobraćajnim znakovima. Jedan primer, obicna raskrsnica ako nema saobracajnih znakova to je onda ukrstanje puteva iste važnosti, postavljanjem saobraćajnih znakova situacija se menja.
Ulaz u nečije imanje i put baš nije isto.
format c: /udari_disk_o_beton /jako
 
Odgovor na temu

Majstor Duja
Duic Goran
poljski toalet
Novi Sad

Majstor Duja
Član broj: 82753
Poruke: 954
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.elektrocentar.com


+17 Profil

icon Re: Prekršaji policije15.05.2007. u 16:07 - pre 205 meseci
Danijele iz 011: prvo u startu si pogresio tj. promasio si temu a drugo ti je Joker objasnio,
Pametnih i pametnjakovica ima svuda i uvek ce ih biti pa ti vidi sta ces....
 
Odgovor na temu

Daniel011
Beograd

Član broj: 76088
Poruke: 1101
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 2336441


+3 Profil

icon Re: Prekršaji policije15.05.2007. u 16:13 - pre 205 meseci
Greška. Joker mi ništa nije objasnio, a da mu postavljam pet puta ista pitanja dok mi ne bude dao smislen odgovor, to stvarno nemam strpljenja...
A temu je promašio onaj ko je sa prekršaja policije "skrenuo" na migavce... A ja se onda samo nadovezao.
Pozdrav!
 
Odgovor na temu

Joker
Subotica

Član broj: 646
Poruke: 1559
91.150.99.*

Sajt: jokerleather.net


+79 Profil

icon Re: Prekršaji policije15.05.2007. u 17:57 - pre 205 meseci
Citat:
Daniel011: Greška. Joker mi ništa nije objasnio .....

Pa sad, šta ja tu mogu
format c: /udari_disk_o_beton /jako
 
Odgovor na temu

skymobile
Sibir u Srbiji

Član broj: 21411
Poruke: 1565
*.041net.co.yu.



+8 Profil

icon Re: Prekršaji policije15.05.2007. u 18:14 - pre 205 meseci
@Daniel011
Slabo poznajes saobracajne propise, a mogao bi i ZOBS da prelistas, cisto informativno.....
@Joker
Objasnio si da bi i najveci debil skontao, e sad sto neko nece da prizna da je pogresio i nece/ne zeli da skonta, to je prica za sebe....
When things look bad, I just remember that I've got a real big dick and things seem much better...
 
Odgovor na temu

Daniel011
Beograd

Član broj: 76088
Poruke: 1101
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 2336441


+3 Profil

icon Re: Prekršaji policije15.05.2007. u 18:23 - pre 205 meseci
Dobro, ne moramo da se vređamo, to ničemu ne vodi...
Svima vama koji dajete migavce na svakoj krivini, želim srećnu i prijatnu vožnju, ali uz želju da se nikad ne sretnemo na drumu.
 
Odgovor na temu

divlji68
Srdjan Pesic

Član broj: 107773
Poruke: 8
*.DIALUP-SMIN.neobee.net.



Profil

icon Re: Prekršaji policije17.05.2007. u 17:27 - pre 205 meseci
Posto je ovo tema "prekrsaji policije", a ja sam policajac, ajde sad da cujem Vase misljenje u vezi onoga sto se meni desilo. Negde januara meseca dobijem prijavu da je ukraden veci iznos novca iz jedne porodicne kuce, odem na lice mesta sa koleginicom, obavim razgovor sa ukucanima i isti odmah prijave mladjeg sina (koji inace ima 45 godina, neozenjen i ostalo) da je on uzeo novac, jer po njima covek je preokupiran da snimi plocu, jer smatra da lepo peva (isti je ucestvovao na manifestaciji "Zvezde granda" i ima ga na onoj kaseti gde se pevaci ismejavaju). Odem po istoga na posao, pre toga obavim razgovor sa njegovim sefovima, da li sa istim mogu da razgovaram, da li je bitno njegovo prisustvo za proizvodnju i isti dozvole da razgovaram, sto ucinim u portirnici preduzeca. Tada mi ljudi kazu da je rec o psihicki oboleloj osobi, koja u firmi sluzi za sprdnju. Uprkos njihovom misljenju, sa istim obavim razgovor korektno i u prisustvu nekoliko lica i predocim sta su prijavili njegovo ukucani. Isti pocinje da vice, da preti da ce ih tuziti i trazi od nas da proverimo njegovo radno mesto, sto cinimo i novac ne nalazimo. To sve radimo u prisustvu svedoka. Odlazimo u stanicu sacinjavamo odgovarajuce zakonske spise i isti trazi od nas da sa njime odemo do njegovo kuce, gde je kako je rekao novac i dalje tamo, a on ce da ga nadje. Odlazimo, ponovo sa svima razgovaramo i isti traze novac po kuci koji ne nalaze. Kako sam iz navedenoga vec utvrdio da nema mogucnosti da je neko drugi novac uzeo osim ukucana, sto nije krivicno delo koje se goni po sluzbenoj duznosti, istima to i saopstavam i kazem im da ako ima nekih novosti o tome me sutra obaveste, nakon cega odlazimo. Ujutro po dolasku na posao, kolege me obavestvaju da se javljao stariji brat i da je novac pronasao. Ponovo idem u kucu sa ukucanim razgovaram i oni mi kazu da su novac nasli na sasvim suprotnom mestu od onoga gde su ga ostavili i da ga je mladji brat vratio jer se uplasio posledica. Kako je novac nadjen na slucaj stavljam ad akta, a tada sam pitao iste gde je mladji brat, nasta mi isti odgovaraju da je popodne otisao, navodno smo ga mi telefonom trazili. Kako popodne nisam radio ponovo se vracam do preduzeca gde je radio da proverim i dobijam odgovor da se isti nalazi na bolovanju i da je izajavio da ga je policija tukla. U stanici srecem pomenuto lice koje je doslo i kaze mi da cu da odgovaram zato sto sam ga ja tukao palicom, Na moje pitanje da li je normalan i gde sam ja to ucinio isti mi kaze kod njega kuci i u preduzecu, a koleginioca ga sutirala. Navodno sam istoga udario palicom otpozadi po glavi i ista se je savila i vrhom ga udarila u oko, sto je fizicki nemoguce. Isti pokazuje i neka lekarska uverenja i slicno i nakon tri meseca stize iz kabineta ministra predstavka na moje ponasanje gde isti ponavlja svoju tvrdnju. Po gradu prica kako cu ja da mu platim ostetu i on ce tim novcem da plati snimanje ploce. E sada kazite kako da se ne nerviram, kada znam da isti nije u pravu, kada znam da je covek lud. Na istoga ne obracam paznju znajuci kakva je osoba i znajuci da sam u svim napred navedenim situacijama uvek bio u drustvu sa nekim svedokom i da svi znaju da covek lud, ali nas kabinet trazi da se slucaj ispita i ja sam morao da dajem izjave, a i da se lica koja su bila prisutna maltretiraju dolaskom u SUP, davanjem izjava i slicno. Sta sada treba ja da urdaim takvom licu koje ocito laze. Ovde su do sada bili sve prekrsaji policije, a kada gradjanin pogresi, sta tada?
 
Odgovor na temu

djordje
Novi Sad

Član broj: 3704
Poruke: 1725
*.dynamic.sbb.co.yu.



+3 Profil

icon Re: Prekršaji policije18.05.2007. u 01:35 - pre 205 meseci
Evo ispred mog stana, nekoliko stotina metara od mesta na kojem je prva slika na ovoj temi napravljena.

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Majstor Duja
Duic Goran
poljski toalet
Novi Sad

Majstor Duja
Član broj: 82753
Poruke: 954
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.elektrocentar.com


+17 Profil

icon Re: Prekršaji policije18.05.2007. u 08:40 - pre 205 meseci
Zeleznicka, e pa komsija svaka cast na fotki! Da tu pauk stalno nosi automobile osim nekih jer ipak, zakon je jednak za sve...
 
Odgovor na temu

boban779

Član broj: 16815
Poruke: 433
*.findomestic.co.yu.



+41 Profil

icon Re: Prekršaji policije18.05.2007. u 09:06 - pre 205 meseci
LOL! Neko im je zalepio nalepnicu SRB moje banke. Ili mozda planiraju da idu u inostranstvo tim vozilom.
Keep clicking.
 
Odgovor na temu

Bastard

Član broj: 33164
Poruke: 293
77.46.192.*

Jabber: Bastard@elitesecurity.org


Profil

icon Re: Prekršaji policije18.05.2007. u 09:34 - pre 205 meseci
blah

[Ovu poruku je menjao Bastard dana 18.05.2007. u 10:51 GMT+1]
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl-2.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Prekršaji policije18.05.2007. u 11:22 - pre 205 meseci
Citat:
Navodno sam istoga udario palicom otpozadi po glavi i ista se je savila i vrhom ga udarila u oko, sto je fizicki nemoguce. Isti pokazuje i neka lekarska uverenja i slicno


Ovaj... da je taj zaista POPIO malo palice, video bi da se NE SAVIJA TOLIKO...

Što se tiče lekarskih uverenja, pa to je već notorno... ta uverenja imaju težinu kao advokatske zakletve ili izjave kurvi o poštenju.


Bio sam u poziciji da mi takođe "napakuju" tešku telesnu povredu. Ta osoba je, preko par lekara (i policajaca, nažalost), posle nekoliko nedelja (!!!) izdejstvovala na papiru teške telesne povrede, a da ničega u startu nije bilo (saobraćajni udes, banalno "kresanje"). U to su išle izjave svedoka, itd. Sve zbog potencijalne odštete.

Na sudu sam priložio slike (!!!) i izjave svedoka koje su govorile u prilog tome da toj osobi ništa ne fali (malo špijuniranja!) i da su lekarska uverenja niestinita.
Sudija (dobar neki čovek) je sve uzeo u obzir i odbacio krivično gonjenje i uskratio toj osobi da me dalje tuži na građanskoj parnici.

Djordje, šta na slici nije u redu? U policijskim kolima nema nikoga, oni su ISPRED znaka, znači, nisu u prekršaju. Onaj crni auto desno JESTE u prekršaju, pretpostavljam da je ovo jednosmerna ulica.

Ako si ogorčen što ga ne kažnjavaju, priđi bliže sledeći put, pa slikaj i te "nedodirljive" i njihove tablice... pa okači ovde. Mada, bolje da tte slike pošalješ tvojoj policijskoj (saobraćajnoj) upravi. Ili inspektoratu.

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

Daniel011
Beograd

Član broj: 76088
Poruke: 1101
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 2336441


+3 Profil

icon Re: Prekršaji policije18.05.2007. u 11:43 - pre 205 meseci
Citat:
ton_majstor: Djordje, šta na slici nije u redu? U policijskim kolima nema nikoga, oni su ISPRED znaka, znači, nisu u prekršaju. Onaj crni auto desno JESTE u prekršaju, pretpostavljam da je ovo jednosmerna ulica.

Po ovome što se vidi na slici, ni ja ne primećujem nikakav prekršaj od strane mur'je.
Ali isto tako ne vidim ni zbog čega je desni auto u prekršaju?
 
Odgovor na temu

Majstor Duja
Duic Goran
poljski toalet
Novi Sad

Majstor Duja
Član broj: 82753
Poruke: 954
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.elektrocentar.com


+17 Profil

icon Re: Prekršaji policije18.05.2007. u 13:57 - pre 205 meseci
Citat:
ton_majstor
Djordje, šta na slici nije u redu? U policijskim kolima nema nikoga, oni su ISPRED znaka, znači, nisu u prekršaju. Onaj crni auto desno JESTE u prekršaju, pretpostavljam da je ovo jednosmerna ulica.
Ako si ogorčen što ga ne kažnjavaju, priđi bliže sledeći put, pa slikaj i te "nedodirljive" i njihove tablice... pa okači ovde. Mada, bolje da te slike pošalješ tvojoj policijskoj (saobraćajnoj) upravi. Ili inspektoratu.


Darko, slika je na mestu jer se ne vidi znak koji se nalazi ispred vozila, ima ih 3 u ulici, na razdaljini od po 50m...sta ces, nismo svi policajci
pa da znamo da slikamo...Ulica je dvosmerna i slepa...

Citat:
Daniel011: Po ovome što se vidi na slici, ni ja ne primećujem nikakav prekršaj od strane mur'je.


Aaa, ponadao si se, jel`? Ćorak, prekrsaj je tu...slikacu kasnije celu ulicu!
 
Odgovor na temu

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Nemanja Avramović
Član broj: 32202
Poruke: 4391
91.150.114.*

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: Prekršaji policije18.05.2007. u 14:03 - pre 205 meseci
divlji68, ne razumem se baš mnogo u zakone, ali valjda možeš da ga tužiš za klevetu?
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
Odgovor na temu

Daniel011
Beograd

Član broj: 76088
Poruke: 1101
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 2336441


+3 Profil

icon Re: Prekršaji policije18.05.2007. u 14:17 - pre 205 meseci
Citat:
Majstor Duja: sta ces, nismo svi policajci pa da znamo da slikamo...

Dujo, koji si ti genije, ne mogu da verujem, baš si mi ulepšao dan ovom izjavom!
Da ti ne treba možda završena policijska akademija da bi umeo da slikaš?
 
Odgovor na temu

vlada01us

Član broj: 2291
Poruke: 393
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Prekršaji policije18.05.2007. u 14:43 - pre 205 meseci
Citat:
Ulica je dvosmerna i slepa...

He, pa kako znak stoji na levoj strani, ako je dvosmerna? Valjda treba na desnom trotoaru (u pravcu kretanja) da bude postavljen, a ne ovako.
 
Odgovor na temu

Daniel011
Beograd

Član broj: 76088
Poruke: 1101
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 2336441


+3 Profil

icon Re: Prekršaji policije18.05.2007. u 17:30 - pre 205 meseci
@divlji68
Možda ti donekle bude od pomoći ova tema.
 
Odgovor na temu

Majstor Duja
Duic Goran
poljski toalet
Novi Sad

Majstor Duja
Član broj: 82753
Poruke: 954
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.elektrocentar.com


+17 Profil

icon Re: Prekršaji policije18.05.2007. u 17:48 - pre 205 meseci
Citat:
vlada01us: He, pa kako znak stoji na levoj strani, ako je dvosmerna? Valjda treba na desnom trotoaru (u pravcu kretanja) da bude postavljen, a ne ovako.


Eee, dobro dosao u Teksas, ovaj, Novi Sad....:)

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Prekršaji policije

Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 148184 | Odgovora: 387 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.