Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Spameri nedelje:RIK i Telekom

[es] :: E-mail :: Anti-spam :: Spameri nedelje:RIK i Telekom

Strane: 1 2

[ Pregleda: 12586 | Odgovora: 38 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kv66

Član broj: 38196
Poruke: 589
*.smin.sezampro.yu.

Sajt: www.popdepression.com


+2 Profil

icon Spameri nedelje:RIK i Telekom29.10.2006. u 12:28 - pre 212 meseci
Nema bas veze sa E mail spamom ali spam je svakako,makar bio i sms spam.Silovanje korisnika mob.telefonije(telekom,a kako cujem i telenor)porukama o referendumu,koje potpisuje RIK je blago receno sramota...
Kako je moj broj tel kod mts-a na listi brojeva koji ne dobijaju promotivno,reklamno i ino.. djubre u vidu sms-a,neprijatno sam se iznenadio kad sam dobio puruku Rik-a koju nisam trazio-i to dva puta...Zovem korisnicki servis i pitam kako je to moguce,a oni (gle sad!)kazu da SVI dobijaju tu poruku!!Kako ja nisam duzan da primam i citam poruke za koje telekom uzme nekom pare(ili je to vrsta politickog pritiska_drzavni operater)receno mi je da mogu da ulozim zalbu :-) od koje nemam vajde.
Znaci neko je ustupio celu bazu Telekoma RIK-u,a drzava znaci ne postuje sopstvene zakone,koje je sama donela...
Calexico
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: Spameri nedelje:RIK i Telekom29.10.2006. u 12:44 - pre 212 meseci
Ja sam isto dobio na obe mreze te &*%$#@ SMS-ove. Jednostavno drzava (tako barem izgleda) ima prava da krsi svoje zakone i odluke kako im se cefne. Na zalost i da podneses zalbu prosao voz. A cisto sumljam da ces imati kome da se zalis i da ce da usvoje tvoju zalbu. A i da usvoje, opet ce ti posalju iste SMS-ove kad budu tu hteli
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
212.200.155.*



+9 Profil

icon Re: Spameri nedelje:RIK i Telekom30.10.2006. u 11:28 - pre 211 meseci
A Jukebox nikog ne nervira? Ali od dve poruke RIK-a svi odlepili....
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: Spameri nedelje:RIK i Telekom30.10.2006. u 11:36 - pre 211 meseci
ja ne znam ni sta ti je to Nema ti ja to na moji telefoni
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
212.200.155.*



+9 Profil

icon Re: Spameri nedelje:RIK i Telekom30.10.2006. u 12:10 - pre 211 meseci
Ozbiljno? Pa kako to postizes?
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: Spameri nedelje:RIK i Telekom30.10.2006. u 12:26 - pre 211 meseci
sad ozbiljno, sta ti je jukebox. Ako je neki spam od nekog od provajdera, ja ga ne dobijam. Jedini spam koji sam dobio u proteklih godinu dana je ovo od rik-a
 
Odgovor na temu

Danilo Cvjeticanin
Danilo Cvjeticanin
Apatin-Beograd

Član broj: 9614
Poruke: 3517
*.air.cust.apalink.co.yu.



+37 Profil

icon Re: Spameri nedelje:RIK i Telekom30.10.2006. u 12:30 - pre 211 meseci
Jukebox je spam od MTS-a, a od RIK-a sam takodje dobio par poruka ;( /
 
Odgovor na temu

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: Spameri nedelje:RIK i Telekom30.10.2006. u 12:55 - pre 211 meseci
Ja isto nisam do sada dobijao nista osim ove jedne poruke u subotu vece od RIK-a nesretnog.
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
212.200.155.*



+9 Profil

icon Re: Spameri nedelje:RIK i Telekom30.10.2006. u 13:09 - pre 211 meseci
Zanimljivo...ja redovno dobijam reklamne poruke za glupe servise...redovno mislim 1-3 puta mesecno...
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Spameri nedelje:RIK i Telekom30.10.2006. u 13:53 - pre 211 meseci
Kriterijum SIGURNO postoji...

1. prepaid - postpaid (kome više verovati?)

2. stipsa - trošadžija (ljubi ga Majka...)

3. nov korisnik - stari korisnik (može i na crtu, brate!)

4. BEL 1-20-300-4000-50000...

5. multimedijalno smaranje za decu (Jukebox) - opštedruštveni trenutak (Referendum)

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

anon28907

Član broj: 28907
Poruke: 647
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: Spameri nedelje:RIK i Telekom30.10.2006. u 14:43 - pre 211 meseci
I mi sa Telenora 63 smo dobili :( Znaci, ja u skoli i odjednom svi pocnu da psuju na casu :D pitam ja sta je bilo kad ono... RIK :D
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.adsl.beocity.net.



+16 Profil

icon Re: Spameri nedelje:RIK i Telekom30.10.2006. u 17:24 - pre 211 meseci
Citat:
flylord: Jedini spam koji sam dobio u proteklih godinu dana je ovo od rik-a


Ti to klasifikuješ kao Spam? Dobiješ jednom godišnje neku poruku i kraj a ti kukaš za ovo i ono!? Mislim ne samo ti, nego mnogi kao veliki su kriminalci, biznismeni poslovodje...pa dobiju sms pa krenu da kukaju, žena, deca, šta ću sada, sje*ali me, spamovali me....dobio sam jednu JEDNU sms poruku skočiću sa mosta, psovaću na sav glas... smrt telekomu!!!

Alo bre ljudi s'te vi normalni šta se ložite na JEDNU glupu poruku, delete i kraj niste dobili 8 hiljada nego JEDNU, kakvi ste vi cepidlake bože me sačuvaj!

Citat:
igor@44: I mi sa Telenora 63 smo dobili Znaci, ja u skoli i odjednom svi pocnu da psuju na casu pitam ja sta je bilo kad ono... RIK


Čekaj...vaše vreme je novac zar ne? Vi ne smete da čitate poruke koje vas ne interesuju, izgubili ste milione dolara zbog jedne poruke, pa predpostavljam da ste zato psovali, jel da?!

Kakvu vi frku dignete, pa to nigde u svetu nema, samo kukate i žalite se... ma mi smo narod stoka, nama bi trebalo i tu besplatnu poruku naplatiti 500 din.
 
Odgovor na temu

Danilo Cvjeticanin
Danilo Cvjeticanin
Apatin-Beograd

Član broj: 9614
Poruke: 3517
*.air.cust.apalink.co.yu.



+37 Profil

icon Re: Spameri nedelje:RIK i Telekom30.10.2006. u 18:15 - pre 211 meseci
Ma najgore je to sto sam ja mislio da je neka zenska, kad ono RIK :D ... U pravu si deda, par poruka godisnje ne moze da smeta.
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.adsl.beocity.net.



+16 Profil

icon Re: Spameri nedelje:RIK i Telekom30.10.2006. u 18:55 - pre 211 meseci
Ma pazi ja shvatam da nekom može da zasmeta, ali da se diže tolika frka od JEDNE poruke je stvarno besmisleno i povrh svega toga nazivati to spamovanjem...

Svaka dalja diskusija je suvišna, jer očigledno da nije u pitanju spam, nego ljudski mozak koji ne može da dešifruje spam od običnog obaveštenja!
 
Odgovor na temu

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: Spameri nedelje:RIK i Telekom30.10.2006. u 19:12 - pre 211 meseci
Od onog šugavog RIKa sam dobio 2 poruke a ne jednu, čist SPAM tj neželjena SMS poruka prema tome...
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.dip.t-dialin.net.



+7169 Profil

icon Re: Spameri nedelje:RIK i Telekom30.10.2006. u 20:30 - pre 211 meseci
Citat:

Svaka dalja diskusija je suvišna, jer očigledno da nije u pitanju spam, nego ljudski mozak koji ne može da dešifruje spam od običnog obaveštenja!


E, super - daj mi tvoj e-mail, da te pretplatim na nekoliko mailing lista koje salju obavestenja.

SPAM = slanje poruka, nebitno kakvog sadrzaja, primaocima - bez njihove zelje. Kraj price.

Ovakvih stvari nema u zemljama gde se postuju zakoni (o "Ustavu" i da ne govorim) - jer bi pljustale tuzbe samo tako. Dok neko ne bude opaljen po dzepu - nista od toga.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

kv66

Član broj: 38196
Poruke: 589
*.smin.sezampro.yu.

Sajt: www.popdepression.com


+2 Profil

icon Re: Spameri nedelje:RIK i Telekom30.10.2006. u 21:08 - pre 211 meseci
Citat:
Jedini spam koji sam dobio u proteklih godinu dana je ovo od rik-a
da bas takav slucaj je i kod mene..Znaci JEDNA ili HILJADU i JEDNA nezeljena poruka je klasican spam...Toga su i u Telekomu(Telenoru)svesni ali znaju da niko nije toliko dokon da ih tuzi,a mogao bi(Zakon o Obavestavanju ili kako vec...clan 9.-ako sam pogresio nek neko ispravi..)Znaci radi se o postovanju (sa velikim P)korisnika koji svaki mesec odvaja deo svog novca za usluge operatera ali koje usluge-one koje je trazio,konkretno da me niko ne smara sms-om osim onih kojima ja to dozvolim(rodbina,prijatelji,kolege sa posla)Ako ja treba svake godine po dva puta da ih zovem,onda je to bezobrazluk s njihove strane...Elem da ne ulazim u to da je ovo poruka politickog sadrzaja,danas RIK,a sutra mozda prodaju bazu podataka nekoj stranci ili predsednickom kandidatu,nekoj banci,piljaru iz kraja ili kome god.Ja kad dobijem sms,hocu da to bude neko iz mog phone booka,a ne RIK.Nista jednostavnije!
Calexico
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.adsl.beocity.net.



+16 Profil

icon Re: Spameri nedelje:RIK i Telekom30.10.2006. u 21:42 - pre 211 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: E, super - daj mi tvoj e-mail, da te pretplatim na nekoliko mailing lista koje salju obavestenja.

SPAM = slanje poruka, nebitno kakvog sadrzaja, primaocima - bez njihove zelje. Kraj price.


Slanje poruka/mejlova u kojoj meri? 1 (jedan) ne može da se klasifikuje kao spam, pa makar te to i ne zanimalo, ali ne možeš SPAM okarakterisati samo kao (klasičan izgovor..) "neželjena pošta". Sve preko 1. (jedne) poruke/mejla je spam. Kraj priče.

Citat:
mrkidivx: Od onog šugavog RIKa sam dobio 2 poruke a ne jednu, čist SPAM tj neželjena SMS poruka prema tome...


E vidiš JA i ljude koje znam oko sebe su dobili jednu takvu poruku, za mene to nije spam...prema tome.


Citat:
kv66: danas RIK,a sutra mozda prodaju bazu podataka nekoj stranci ili predsednickom kandidatu,nekoj banci,piljaru iz kraja ili kome god.


...ili Radmili cvećarki na pijaci u Zemunu... daj bre čoveče šta se tripuješ!!!
 
Odgovor na temu

kv66

Član broj: 38196
Poruke: 589
*.smin.sezampro.yu.

Sajt: www.popdepression.com


+2 Profil

icon Re: Spameri nedelje:RIK i Telekom30.10.2006. u 21:48 - pre 211 meseci
Citat:
..ili Radmili cvećarki na pijaci u Zemunu...

zasto da ne?ali samo za vas zemunce....
Citat:

Slanje poruka/mejlova u kojoj meri? 1 (jedan) ne može da se klasifikuje kao spam, pa makar te to i ne zanimalo, ali ne možeš SPAM okarakterisati samo kao (klasičan izgovor..) "neželjena pošta". Sve preko 1. (jedne) poruke/mejla je spam. Kraj priče.

zakon kaze drugacije...spam je i silovanje postanskog sanduceta stampanim reklamnim materijalom,a kamoli sms
Calexico
 
Odgovor na temu

djricky
IT & Network Engineer
AS200305
Beograd

SuperModerator
Član broj: 1046
Poruke: 4042
*.obren-city.net.

Sajt: https://v6.rs


+225 Profil

icon Re: Spameri nedelje:RIK i Telekom30.10.2006. u 21:56 - pre 211 meseci
deda, pogresno ti je shvatanje spama, cini mi se...


takodje i meni je stigla ta poruka od RIKa na m:ts, kratak poziv do Call centra za biznis korisnike, na koji se javljaju odmah, a ne posle 20 minuta, i palo izvinjenje od direktora... posto sam, kao jos neki odavde, davno insistirao da mi ne salju taj SPAM... ali ovo je bila zeznuta situacija... pa se sredstva nisu birala...
“Choose a job you like, and you will never have to work a day of your life”
“Looking at small advantages prevents great affairs from being accomplished”

"Great power comes with great electricity bills"
"The fact that there's a highway to Hell but only a stairway to Heaven says a lot about
anticipated traffic volume"
"Fate: protects fools, little children, and ships named NCC-1701"
 
Odgovor na temu

[es] :: E-mail :: Anti-spam :: Spameri nedelje:RIK i Telekom

Strane: 1 2

[ Pregleda: 12586 | Odgovora: 38 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.