Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

nepaznjom sam sklonio stare slike i podatke sa CD, i sada ne mogu da ih vidim kada otvorim CD

[es] :: Storage :: nepaznjom sam sklonio stare slike i podatke sa CD, i sada ne mogu da ih vidim kada otvorim CD

[ Pregleda: 3733 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gavra27
gavra g.
zvezdara

Član broj: 118948
Poruke: 4
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon nepaznjom sam sklonio stare slike i podatke sa CD, i sada ne mogu da ih vidim kada otvorim CD17.11.2006. u 23:29 - pre 212 meseci
Imam veliki problem. Napravio sam sa programom PIKASO2 CD sa slikama, ali umesto da ubacim prazan CD ubacio sam CD sa mnogo podataka. Sada kada otvorim CD nemam stare podatke nego samo PIKASO2-slike. Kako da vratim stare podatke koji su na CD ?
gavra
 
Odgovor na temu

gsimon
HDD guru
Beograd

Član broj: 18715
Poruke: 763
*.dziti.com.

Sajt: www.datarecovery.rs


Profil

icon Re: nepaznjom sam sklonio stare slike i podatke sa CD, i sada ne mogu da ih vidim kada otvorim CD18.11.2006. u 01:08 - pre 212 meseci
nadji bilo koji recovery program...
-----------------------------------
So guru's business is to bring out
the disciples from darkness to light.
That is guru's business.
That is guru.
-----------------------------------

-----------------------------------

http://www.datarecovery.rs
http://www.helpdisc.rs
-----------------------------------
 
Odgovor na temu

gavra27
gavra g.
zvezdara

Član broj: 118948
Poruke: 4
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: nepaznjom sam sklonio stare slike i podatke sa CD, i sada ne mogu da ih vidim kada otvorim CD18.11.2006. u 09:08 - pre 212 meseci
koji bi ricoveri program mogao da mi pomogne i na kom sajtu da ga nađem
gavra
 
Odgovor na temu

gavra27
gavra g.
zvezdara

Član broj: 118948
Poruke: 4
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: nepaznjom sam sklonio stare slike i podatke sa CD, i sada ne mogu da ih vidim kada otvorim CD18.11.2006. u 09:44 - pre 212 meseci
na kom sajtu . ja sam pronašao neke demo verzije koje mi samo pokazuju izgubljene podatke ali ne mogu da ih premestim
gavra
 
Odgovor na temu

Goran Mijailovic

Član broj: 12684
Poruke: 6907



+437 Profil

icon Re: nepaznjom sam sklonio stare slike i podatke sa CD, i sada ne mogu da ih vidim kada otvorim CD18.11.2006. u 09:50 - pre 212 meseci
Npr. Bad Copy Pro ili IsoBuster ukucas u google pretragu. Verovatno nisi pravilno uradio multisession pa su ti podaci ostali skriveni posle dorezivanja slika ali ne brini tu su oni na cd-u samo ih operativni sistem ne vidi.
 
Odgovor na temu

Goran Mijailovic

Član broj: 12684
Poruke: 6907



+437 Profil

icon Re: nepaznjom sam sklonio stare slike i podatke sa CD, i sada ne mogu da ih vidim kada otvorim CD18.11.2006. u 09:52 - pre 212 meseci
probaj da trazis na google-u old versions IsoBuster nekada je bio besplatan a mislim da moze da zavrsi posao :)
 
Odgovor na temu

TGCVugi

Član broj: 116797
Poruke: 601
*.adsl.net.t-com.hr.

ICQ: 483365692


Profil

icon Re: nepaznjom sam sklonio stare slike i podatke sa CD, i sada ne mogu da ih vidim kada otvorim CD18.11.2006. u 09:55 - pre 212 meseci
Citat:
Goran Mijailovic: probaj da trazis na google-u old versions IsoBuster nekada je bio besplatan a mislim da moze da zavrsi posao


Tako je, prva sesija ti je ostala samo skrivena, ovde sikini isobuster i njime mozes vratit: http://www.isobuster.com/isobusterdownload.php
 
Odgovor na temu

gavra27
gavra g.
zvezdara

Član broj: 118948
Poruke: 4
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: nepaznjom sam sklonio stare slike i podatke sa CD, i sada ne mogu da ih vidim kada otvorim CD20.11.2006. u 08:23 - pre 212 meseci
Hvala na savetu. BLOKBASTER je pomogao da rešim problem.
gavra
 
Odgovor na temu

[es] :: Storage :: nepaznjom sam sklonio stare slike i podatke sa CD, i sada ne mogu da ih vidim kada otvorim CD

[ Pregleda: 3733 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.