Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[auto-moto] Koji automobil do 4000 eura ?

elitemadzone.org :: AutoZone :: [auto-moto] Koji automobil do 4000 eura ?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 20396 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Koji automobil do 4000 eura ?24.11.2006. u 15:24 - pre 212 meseci
Pre neku nedelju sam video Golf dvojku iz '88 ili '89 (sa čarobnom rečju: Dizel) za koga je traženo 3000€. E to je već ludost.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Koji automobil do 4000 eura ?24.11.2006. u 15:32 - pre 212 meseci
Ne znam...meni je komicno kad neko preporucuje automobile stare 15-20godina i jos tvrde da ce da nadzive ove stare 5 godina, ali stvarno vise nemam zivaca da se ubedjujem.
I sta u opste reci posle besmislenih komentara:
nemac je nemac
golf je golf
audi je audi
mercedes pa svi ostali
itd...

Bas cudno sve nemacki automobili?!

A jos vise volim komentare da su mercedes i VW najjeftiniji automobili za odrzavanje, a onda skontas da covek misli na golfa 2 i mercedesa 123

Sta ces za bolje ne znaju!
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: Koji automobil do 4000 eura ?24.11.2006. u 15:43 - pre 212 meseci
Ma jok, mislili su na Mercedes Miniku, tzv ganci :)))
 
Odgovor na temu

prikojas
in your brain

Član broj: 55461
Poruke: 37
*.WLAN.TMR.panline.net.



Profil

icon Re: Koji automobil do 4000 eura ?24.11.2006. u 18:09 - pre 212 meseci
Citat:
bakara: Ne znam...meni je komicno kad neko preporucuje automobile stare 15-20godina i jos tvrde da ce da nadzive ove stare 5 godina, ali stvarno vise nemam zivaca da se ubedjujem.
I sta u opste reci posle besmislenih komentara:
nemac je nemac
golf je golf
audi je audi
mercedes pa svi ostali
itd...

Bas cudno sve nemacki automobili?!

A jos vise volim komentare da su mercedes i VW najjeftiniji automobili za odrzavanje, a onda skontas da covek misli na golfa 2 i mercedesa 123 :)

Sta ces za bolje ne znaju!


Iskreno govoreci meni je svaki auto preko 50 000 predjenih Km, djubre. Nebitno dali je Nemac, Francuz....
A to da je Audi Audi, BMW BMW, ...ako se iole razumes u automobile netreba niko drugi da ti kaze a i cena govori sve!
Pa ti je najjeftiniji model BMW-a kao najskuplji model Fiat-a recimo. Mada to i sam znas (pretpostavljam)!
Dalje na stranu predrasuda gde kod nas golfII vazio kao olicenje dobrog automobila,koja i mene samog iritira.
Ali da Fiat nije napravio auto do sada koji bi mogao da konkurise bilo kojem od WAG-ovih automobila je cinjenica.
Talijani su uvek bili oshljari sto se tice motora a na ruku im je uvek isao dizajin exterijera i gomila skriputave plastike iznuta.
Al da ne bezim od teme ipak mislim ako bih vec bio primoran da biram da bih pre uzeo "stari motocikl, nego novi trotinet".

A i da poverujemo onoj staroj "moj ford stari nikad se nekvari, a sta sam....."
 
Odgovor na temu

slobodan81
slobodan mihajlo
negotin

Član broj: 79346
Poruke: 78
*.kalik.info.



Profil

icon Re: Koji automobil do 4000 eura ?24.11.2006. u 20:33 - pre 212 meseci
ljudi ja pricam sta sam doziveo sa audijima a sta italijanima.
audi jeste star 15 ili vise godina ali ce sigurno sahraniti neki jugo. recite mi koji jugo bio nov ili polovan izdrzao 400000km bez otvaranja motora a i dalje radi kod coveka kome sam ga prodao.
drugo dali je neko na audiju video koroziju a kamoli trulez a pouzdano znam da na jugu ili opelu mozes naci yo na znatno mladjim modelima. kazu skupo odrzavanje . mozda ali nista jeftinije od italijana i li francuza a i nekvari se tako lako i cesto kao ostali
jedino ste u pravu sto su ti automobili precenjeni kod nas ali sto se mene tice bolje platiit u startu malo vise nego svake nedelje u servis ili imati problema sa nabavkom delova ili nemozes prodati dugo
\nemojte mislite da sam neki zaludjenik u audi , imao sam razne marke automobila.zastava jugo opel kadet suza golf 1 golf 2
vektra lancia kapa mercedes 124 itd ali ni najednom se nisam dugo zadrzao jer sa svakim sam imao problema osim suze (sem limarije) K
kad sam presao na audi prvi mi je bio takoreci kanta audi 80 ali probleme nije stvarao .drugi stotka 2.3e najsladje sam se navozao i uvek siguran i onda sam poslusao prijatelja i uzeo isto kao sto vi pricate mnogo mladji auto za iste pare ne krade se sa izdrzljiviji. i onda jeste da on vuce kao lud ali mnogo cesto problema kvarova a i jedva sam ga se otarasio e zato sam se ponovo vratio na audi i rekao nikad vise ne experetisem
slobodan81
 
Odgovor na temu

prikojas
in your brain

Član broj: 55461
Poruke: 37
*.WLAN.TMR.panline.net.



Profil

icon Re: Koji automobil do 4000 eura ?24.11.2006. u 22:17 - pre 212 meseci
Citat:
slobodan81: ljudi ja pricam sta sam doziveo sa audijima a sta italijanima.
audi jeste star 15 ili vise godina ali ce sigurno sahraniti neki jugo. recite mi koji jugo bio nov ili polovan izdrzao 400000km bez otvaranja motora a i dalje radi kod coveka kome sam ga prodao.
drugo dali je neko na audiju video koroziju a kamoli trulez a pouzdano znam da na jugu ili opelu mozes naci yo na znatno mladjim modelima. kazu skupo odrzavanje . mozda ali nista jeftinije od italijana i li francuza a i nekvari se tako lako i cesto kao ostali
jedino ste u pravu sto su ti automobili precenjeni kod nas ali sto se mene tice bolje platiit u startu malo vise nego svake nedelje u servis ili imati problema sa nabavkom delova ili nemozes prodati dugo
\nemojte mislite da sam neki zaludjenik u audi , imao sam razne marke automobila.zastava jugo opel kadet suza golf 1 golf 2
vektra lancia kapa mercedes 124 itd ali ni najednom se nisam dugo zadrzao jer sa svakim sam imao problema osim suze (sem limarije) K
kad sam presao na audi prvi mi je bio takoreci kanta audi 80 ali probleme nije stvarao .drugi stotka 2.3e najsladje sam se navozao i uvek siguran i onda sam poslusao prijatelja i uzeo isto kao sto vi pricate mnogo mladji auto za iste pare ne krade se sa izdrzljiviji. i onda jeste da on vuce kao lud ali mnogo cesto problema kvarova a i jedva sam ga se otarasio e zato sam se ponovo vratio na audi i rekao nikad vise ne experetisem


U potpunosti se slazem sa tvojim izlaganjem!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: [auto-moto] Koji automobil do 4000 eura ?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 20396 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.