Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Osnovati nevladinu organizaciju za zastitiu muskaraca od psihickog nasillja zena!

elitemadzone.org :: MadZone :: Osnovati nevladinu organizaciju za zastitiu muskaraca od psihickog nasillja zena!
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 40048 | Odgovora: 148 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tosa
上海, 中国

Član broj: 1811
Poruke: 1342
..w.sh.dynamic.163data.com.cn.

ICQ: 14293955
Sajt: https://github.com/milost..


+48 Profil

icon Re: Osnovati nevladinu organizaciju za zastitiu muskaraca od psihickog nasillja zena!19.10.2007. u 16:00 - pre 200 meseci
Ako većina korisnika bude kao ti, sam ću da odem :)
U pitanju jeste namera, smetaju mi pojave koje pokušavaju da "modernizuju"
društvo na ovako patetičan način. Tvoja prividna nemogućnost shvatanja tako
nečega samo pokazuje da si ti već moderan. Ja nisam urban lik, više onako ruralan.
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
77.46.179.*



+35 Profil

icon Re: Osnovati nevladinu organizaciju za zastitiu muskaraca od psihickog nasillja zena!19.10.2007. u 17:49 - pre 200 meseci
Ma dobro, toso, ja te potpuno razumem, ali svoj prezir prema "modernizmu" trebalo bi da izrazis na neki suvisliji nacin.
Mnogo, bre, vredjas ljude po ES-u. To nije lepo.
Pokusaj da im argumentima otvoris oci i ukazes na to da te "modernizacije" vode pravo u gubljenje nacionalnog identiteta, a ako to izgubimo, e onda nam pomoci nema...
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Osnovati nevladinu organizaciju za zastitiu muskaraca od psihickog nasillja zena!19.10.2007. u 18:15 - pre 200 meseci
Pa, izgleda da argumentacija i nije bas jedan od ruralnih nacina diskusije.
 
0

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
..ubr07.dals.blueyonder.co.uk.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: Osnovati nevladinu organizaciju za zastitiu muskaraca od psihickog nasillja zena!19.10.2007. u 21:34 - pre 200 meseci
koji god da je nacin, maliciozno komentarisanje drugih clanova i moderatora nije nikakav nacin da se izrazi neslaganje :\
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Osnovati nevladinu organizaciju za zastitiu muskaraca od psihickog nasillja zena!19.10.2007. u 22:29 - pre 200 meseci
Pa, i nisam komentarisao clana (moderatora), vec njegov nacin diskusije (koji je cesto cisto troll-ovanje, bar u mz-u, sto se strucnog foruma tice nemam nikakvih komentara, ne zalazim cesto).
A i ne vidim sta je maliciozno. To da je ruralni tip je sam rekao a u njegovim postovima nema traga argumentacije pa sam samo izneo svoj zakljucak da izgleda da argumentovana diskusija nije svojstvena ruralnm tipovima.
 
0

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
..ubr07.dals.blueyonder.co.uk.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: Osnovati nevladinu organizaciju za zastitiu muskaraca od psihickog nasillja zena!20.10.2007. u 01:45 - pre 200 meseci
Shadowed, nisam mislio na tebe, mislio sam na tosu. A komentarisanje moderatora se odnosilo na njegovo prozivanje pctel-a ranije u ovoj temi. U svakom slucaju nije nam pravo mesto za ovu diskusiju ovde.
 
0

tosa
上海, 中国

Član broj: 1811
Poruke: 1342
..w.sh.dynamic.163data.com.cn.

ICQ: 14293955
Sajt: https://github.com/milost..


+48 Profil

icon Re: Osnovati nevladinu organizaciju za zastitiu muskaraca od psihickog nasillja zena!20.10.2007. u 04:45 - pre 200 meseci
@kelja
Slobodno se vrati stranicu u nazad i vidi ko koga na ovoj temi (pokušava da) vređa.
Ali evo, sada si mi objasnio kako treba da se ponašam, hvala ti puno :)

@supermeni
Ova naivna oftopik diskusija o meni može samo da se protumači kao šlihtanje korisnicima.
Vidim i da vam je posebno zasmetao ruralan momenat, sjajno :)

Lepo sam ja pričao da je med zoun maligna pojava za ES.
Ajde sad lepo super štapić u ruke pa pobrišite sve što ne odgovara "standardima kvaliteta".
 
0

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Osnovati nevladinu organizaciju za zastitiu muskaraca od psihickog nasillja zena!20.10.2007. u 10:35 - pre 200 meseci
Citat:
tosa: @kelja
Slobodno se vrati stranicu u nazad i vidi ko koga na ovoj temi (pokušava da) vređa.

Ovde se ja malo osecam prozvanim da vredjam nekog, pa da odgovorim - jeste, ko god ne zna da sklopi slozenu recenicu a kamo li da obrazlozi svoje stavove argumentovanim izlaganjem radije treba svoje vreme da posveti sopstvenom (osnovnom) obrazovanju nego bilo kojem forumu. A sad vi meni recite da li je ista korisnik tosa rekao ista pametno na ovu temu? Ja zaista postujem sagovornike sa suprotnim shvatanjima, ali ne i one cija se komunikacija svodi na kratke zajednljive komentare tipa:
Citat:
Nisi ti dovoljno pažljivo čitao...
Udruži se sa pandorom i sličnima pa pravi svoje male kultove, mani se normalnog sveta.


Pa, ako se ovo sto sam rekao shvata kao vredjanje, onda dobro, vredjam svesno i potpuno odgovorno i cinicu to i ubuduce.

Toso, predlazem da se manemo ovakvih dijaloga i da se aktivno ukljucimo u temu. Ti ako sam dobro shvatio smatras da je organizovanje muskaraca radi zastite svojih prava nepotrebno, glupo i smesno? Zasto mislis da je tako? U slucaju da tvoja zena jednog dana pocne da pokusava da vrsi psiholosko nasilje nad tobom sta ces da uradis? Kad se razvedes, recimo da si mnogo vezan za dete, kako ces se izboriti za podjednaka roditeljska prava koja su navedena u Ustavu, a za sta zene kazu da to ne treba da se primenjuje, vec je tako formalno moralo da se navede? Ukazi ljudima koji imaju takve probleme na njihove greske, oni bi svakako hteli da rese te probleme (kako na licnom nivou tako i na nivou celog drustva) ali ne znaju kako, a onima koji ne znaju treba objasniti, ja sam na ovom forumu naveo resenja za preko 1000 raznih problema, ali za ovaj problem ne znam za drugo resenje izuzev onog iz naslova. Reci nesto pametno, ili reci "nemam nista pametno da kazem" pa da nastavimo dalje.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
0

tosa
上海, 中国

Član broj: 1811
Poruke: 1342
..w.sh.dynamic.163data.com.cn.

ICQ: 14293955
Sajt: https://github.com/milost..


+48 Profil

icon Re: Osnovati nevladinu organizaciju za zastitiu muskaraca od psihickog nasillja zena!20.10.2007. u 13:29 - pre 200 meseci
Citat:
pctel: Ovde se ja malo osecam prozvanim da vredjam nekog, pa da odgovorim - jeste, ko god ne zna da sklopi slozenu recenicu a kamo li da obrazlozi svoje stavove argumentovanim izlaganjem radije treba svoje vreme da posveti sopstvenom (osnovnom) obrazovanju nego bilo kojem forumu. A sad vi meni recite da li je ista korisnik tosa rekao ista pametno na ovu temu?

Nema potrebe da se osećaš prozvanim zbog ovog komentara, nije bio upućen tebi već kelji.
Takođe, ne radi se o nemogućnosti da sklopim rečenicu (ovo ne bi trebalo da shvatim kao uvredu?)
već nedostatku motivacije da obrazlažem bilo šta što je potpuno očigledno čak i deci, koja igrom
slučaja nemaju ni osnovno obrazovanje.

Da, smatram da je kompletna tema glupa ali ne smatram da je smešna baš zato što postoje
ljudi koji će takvu ideju i podržati. Na temu moje reakcije sam već sve rekao, ja bih vezu
jednostavno prekinuo a deca se ne prave se bilo kim. Znači, ako si napravio decu osobi
koju ne poznaješ dovoljno onda i treba da patiš zato što si pokazao visok nivo neodgovornosti
prema društvu.

Da dodam samo da dužina komentara nema nikakve veze sa količinom upotrebljene pameti.
Kada bi imala veze, tvoji komentari bi bili najpametniji na ES-u, a kao što si mogao do
sada da zaključiš, bar jedan korisnik ne misli tako (da, to sam ja).
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
77.46.179.*



+35 Profil

icon Re: Osnovati nevladinu organizaciju za zastitiu muskaraca od psihickog nasillja zena!20.10.2007. u 14:00 - pre 200 meseci
Ma problem je u tome sto skoro SVAKU temu na MZ-u zagadjujes uvredama.

Ti nazivas ljude, bez imalo ustezanja, a moram reci i bez imalo duhovitosti i stila(mada si ti verovatno ubedjen u suprotno):
-pederima
-pedofilima
-manijacima
(dodati po zelji)

Posto si vec rekao da smatras MZ nedostojnim delom ES foruma, ne znam zasto uopste i postujes ovde. Pretpostavljam da se tvoji ispadi tolerisu zbog toga sto si moderator, ali ovo polako prelazi sve granice.
Nisam nesto ubedjen da u svakodnevnoj komunikaciji(face to face) castis ljude koji ti se ne dopadaju epitetima kojima bi ih pocastio ovde i verujem da je tebi ovo sjajno mesto za ispoljavanje frustracija&neraspolozenja, ali ipak, mislim da to ne bi trebalo da bude prevashodna funkcija foruma.(Da je tako ovaj podforum bi se zvao, recimo, "Tosina sraonica&pljuvaonica")

Kako ES pretenduje da bude elitni forum, pa cak postoji OCITA teznja da se neki minimum kulture dijaloga zadrzi i na Mad Zone(prilicno stroga moderacija), tvoji se postovi u to nikako ne uklapaju, i meni je drago da su to konacno uocili i neki moderatori.
 
0

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
..ubr07.dals.blueyonder.co.uk.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: Osnovati nevladinu organizaciju za zastitiu muskaraca od psihickog nasillja zena!20.10.2007. u 19:39 - pre 200 meseci
Da se vratimo na temu. U UK postoji organizacija koja se bori za prava oceva u rastavljenim porodicama. Zovu se fathers 4 justice i poznati su po organizovanju protesta koji privlace dosta paznje, tipa preobuceni u deda mrazove ili superheroje upadaju u vladine zgrade i bakingemsku palatu ili prosle godine u sred zivog TV emitovanja narodne lutrije. Imaju sada grupe i u nekim drugim zemljama. Ako ima dovoljno zainteresovanih u Srbiji moze i tu da se otvori lokalni ogranak :)
 
0

tosa
上海, 中国

Član broj: 1811
Poruke: 1342
..w.sh.dynamic.163data.com.cn.

ICQ: 14293955
Sajt: https://github.com/milost..


+48 Profil

icon Re: Osnovati nevladinu organizaciju za zastitiu muskaraca od psihickog nasillja zena!21.10.2007. u 03:00 - pre 200 meseci
@kelja
Na med zounu sam daleko finiji nego što bih bio sa takvima u prirodi.
Pojam "elitni" je besmislen, posebno za forum, ovo je mesto da se pomogne ljudima pa makar
se radilo i o borbi protiv destruktivnih elemenata društva. Smatram da ljudi kao ti
(simpatizeri) čine veću štetu društvu od onih koji stvarno misle da imaju problem.

Ako ćemo o frustracijama, mislim da ti pucaš po šavovima kada ti moje poruke toliko
smetaju da ne možeš da napišeš ni jednu a da nisam ja tema :)

@vindic8or
Znači reč je o grupi prestupnika pod izgovorom pravde? Nisam baš ubeđen
da je legalno to što rade. To oblačenje u kostime, koja je svrha toga? Da ostanu anonimni?
Interesantan koncept, zvuči opravdano koliko i bombaš samoubica. Još zanimljivija je
lokacija odakle je sve to krenulo, tamo su beše prvo i legalizovana "muška udruženja"?
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
77.46.179.*



+35 Profil

icon Re: Osnovati nevladinu organizaciju za zastitiu muskaraca od psihickog nasillja zena!21.10.2007. u 10:09 - pre 200 meseci
@toso, ma ja sam znao da si ti zajeban tip. :-)

A glede pomaganja drustvu, mani se megalomanskih & mesijanskih tripova.
Najbolje se drustvu pomaze pristojnim ponasanjem, pa makar i na forumima.
Toso, oni koji su se na slican nacin(imali su mnogo drasticnije metode) ''borili protiv negativnih elemenata drustva'', i ''cistili drustvo od otpada'' naneli su mnogo vise zla tom istom drustvu(a i sire) nego ''elementi'' protivu kojih su se borili.
Ne bih da upotrebim teske reci, ali cini se da ti i gospodin Davidovic imate vrlo slicna razmisljanja...

Postojanje takvih ljudi je mnogo veci problem od postojanja kojekakvih organizacija za zastitu necijih prava(ili cak i organizacija Pandorinih istomisljenika).

Ne vidim kako takve stvari negativno uticu na drustvo, narocito na drustvo u kom se o postojanju i postovanju visokih moralnih vrednosti moze govoriti samo u eufemizmima.

Jesi li ti jedan od onih ''tradicionalista'' koji se plasi(pa na izvestan nacin trolovanjem ovde na forumu zapravo upozorava zabludele ovcice) da cemo (sa)silnim promenama i imitiranjem trulog Zapada izgubiti tradicionalne vrednosti i nacionalni identitet???
Mozes li da mi navedes koje to tradicionalne vrednosti su u pitanju:
-nazivanje zlocinaca herojima
-nizak nivo gradjanske kurazi, ali zato spremnost da se ispravljaju svetske nepravde
-kafanski patriotizam & kurcenje koje vodi direktno u bioloske katastrofe
-neuljudjenost i primitivizam
-kupanje jednom nedeljno
-mazohisticko trpljenje tiranije
...
Elem, glede ''pucanja po savovima'',ne bih sa ja ni javljao, ali nekoliko puta sam i sam bio meta tvojih hm... svojevrsnih pridika, pa kad vidim da to opet(i stalno) radis, ne mogu da odolim, a da ne odgovorim. :)
 
0

tosa
上海, 中国

Član broj: 1811
Poruke: 1342
..w.sh.dynamic.163data.com.cn.

ICQ: 14293955
Sajt: https://github.com/milost..


+48 Profil

icon Re: Osnovati nevladinu organizaciju za zastitiu muskaraca od psihickog nasillja zena!21.10.2007. u 11:08 - pre 200 meseci
Zašto li me ne iznenađuje da ti pominješ pandorine istomišljenike? :)
Nije prvi put da ih braniš iz sveg srca, mora da je zato što su oni predvodnici
modernizma koji zastupaš a ova tema je samo jedna varijacija na tu temu...
...možda nisi samo simpatizer :)

Pored frustracija kojima tvoje poruke odišu oseća se i snažan prezir prema
građanima zemlje u kojoj živiš. Ako ti ne odgovara, koferi pa na drugu lokaciju.
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.info-net.co.yu.



+558 Profil

icon Re: Osnovati nevladinu organizaciju za zastitiu muskaraca od psihickog nasillja zena!21.10.2007. u 11:33 - pre 200 meseci
Od kad pa to ovde postoje gradjani. Mora da su to neke novotarije.
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
77.46.179.*



+35 Profil

icon Re: Osnovati nevladinu organizaciju za zastitiu muskaraca od psihickog nasillja zena!21.10.2007. u 11:46 - pre 200 meseci
:)

Toso, i sam znas da je homofobija karakteristicna pre svega za one koji gaje izvesne sumnje u sopstvenu muskost, to ce ti svaki psiholog(pa i psiholog-amater) reci. ;-)

Ma ja mislim da bi pravo resenje zapravo bilo da takvi kao ti spakuju kofere(ili se dozovu pameti sto ce tesko ici).
Sto da vi uvek terate one druge? :-)

Meni se Srbija svidja, a bez vas bi tek bila samo takva zemljica... :) :) :)
 
0

tosa
上海, 中国

Član broj: 1811
Poruke: 1342
..w.sh.dynamic.163data.com.cn.

ICQ: 14293955
Sajt: https://github.com/milost..


+48 Profil

icon Re: Osnovati nevladinu organizaciju za zastitiu muskaraca od psihickog nasillja zena!21.10.2007. u 14:10 - pre 200 meseci
@lesli
Pa ne možemo svi biti "drugovi", prošla su ta vremena.

@kelja
Homofobija je izraz koji su smislili pederi da bi se branili i etiketirali protivnike.
Ja ne verujem da postoji heteroseksualan muškarac koji ih se plaši. Jedan jedini razlog
za strah je što se dosta njih folira da su moderni, nežni, brižni (i slično) muškarci
koji imaju devojke, žene, verenice pa i decu i eto prilike da šire svoje polno prenosive
bolesti i među heteroseksualnom populacijom.

Jasno je meni da bi ti voleo od Srbije Holandiju da praviš, ali stranke pedofila, brakovi
pedera, udruženja uplakanih muškaraca i slične baljezgarije jednostavno neće proći.
Živi bili pa videli!

P.S. smanji malo te smajlije, zrače nesigurnošću.
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.info-net.co.yu.



+558 Profil

icon Re: Osnovati nevladinu organizaciju za zastitiu muskaraca od psihickog nasillja zena!21.10.2007. u 14:53 - pre 200 meseci
Ne znam ja za te drugove, ama ja gradjane slabo vidjam u poslednje vreme. Ima ih, ali su uglavnom u ilegali. Ali zato dzibera i dzudza ima koliko hoces. Zato nam tako dobro ide.
 
0

Marko Medojević
Team leader
Digital ST
Beograd

Član broj: 93659
Poruke: 776
*.adsl-1.sezampro.yu.

Sajt: www.digitalst.rs


+99 Profil

icon Re: Osnovati nevladinu organizaciju za zastitiu muskaraca od psihickog nasillja zena!21.10.2007. u 15:20 - pre 200 meseci
Citat:
tosa:
@kelja
Homofobija je izraz koji su smislili pederi da bi se branili i etiketirali protivnike.
Ja ne verujem da postoji heteroseksualan muškarac koji ih se plaši. Jedan jedini razlog
za strah je što se dosta njih folira da su moderni, nežni, brižni (i slično) muškarci
koji imaju devojke, žene, verenice pa i decu i eto prilike da šire svoje polno prenosive
bolesti i među heteroseksualnom populacijom.

Hehe! To je isto kao kad bi klaustrofobičar rekao da se svaka zdrava osoba plaši zatvorenog prostora i da treba da pozeleni kad sama uđe u lift!

Citat:
tosa:
Jasno je meni da bi ti voleo od Srbije Holandiju da praviš, ali stranke pedofila, brakovi
pedera, udruženja uplakanih muškaraca i slične baljezgarije jednostavno neće proći.
Živi bili pa videli!
P.S. smanji malo te smajlije, zrače nesigurnošću.

Neznam baš! Možda negde u tvom svetu, ali u realnom nikako. Pogledaj samo najveći medij u srbiji (B92) i njihov stav u vezi toga. Da ne pominjem povorku različitostu koja je kod drugog okupljanja brojčano nadmašila klerofašiste i ostale paćenike. Definitivno, svet napreduje!

 
0

braker

Član broj: 80035
Poruke: 419
*.smin.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Osnovati nevladinu organizaciju za zastitiu muskaraca od psihickog nasillja zena!21.10.2007. u 15:57 - pre 200 meseci
Citat:
tosa: Homofobija je izraz koji su smislili pederi da bi se branili i etiketirali protivnike.
Ja ne verujem da postoji heteroseksualan muškarac koji ih se plaši. Jedan jedini razlog
za strah je što se dosta njih folira da su moderni, nežni, brižni (i slično) muškarci
koji imaju devojke, žene, verenice pa i decu i eto prilike da šire svoje polno prenosive
bolesti i među heteroseksualnom populacijom.

Jasno je meni da bi ti voleo od Srbije Holandiju da praviš, ali stranke pedofila, brakovi
pedera, udruženja uplakanih muškaraca i slične baljezgarije jednostavno neće proći.
Živi bili pa videli!


SHta je, bre, ovo?!?Aha, ti si josh jedan filantrop sa blagim homofobichnim primesama koji se bori za odrzhanje autentichnosti nashe srbske stvari - po vokaciji puritanac, alalalaa...

Potonji keljin post je bull's eye.


.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Osnovati nevladinu organizaciju za zastitiu muskaraca od psihickog nasillja zena!
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 40048 | Odgovora: 148 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.