Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako vratiti hamachi account

[es] :: SOHO Networking :: Kako vratiti hamachi account

[ Pregleda: 3593 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

---GriFoN---
Almir Sarajčić
Sarajevo

Član broj: 73992
Poruke: 53
85.158.38.*

ICQ: 204864104
Sajt: www.bhcomp.info


Profil

icon Kako vratiti hamachi account03.12.2006. u 11:22 - pre 210 meseci
Imao sam prije hamachi account, sada sam instalirao Windows Vista i instalirao hamachi.
Prije sam imao i master password i mislio sam da kada reinstaliram program da samo trebam upisatu password i imacu onaj stari account.
ali sada sam upisao password (ustvari kliknuo na change password i upisao onaj stari), onda sam usao u svoj VPN i vidio sam jos jedan GriFoN i ja nemam administratorska prava mreze.
Moze li mi neko pomoci da vratim stari account ili bar da izbrisem stari a da ja budem administrator mreze?
Unaprijed hvala!
 
Odgovor na temu

DarMar

Član broj: 15434
Poruke: 29
62.162.242.*



Profil

icon Re: Kako vratiti hamachi account25.12.2006. u 19:33 - pre 210 meseci
Isto i ja trazim pa sam naletio na ovaj post...
Ulogiram se na nova HAMACHI INSTALACIJA sa onaj stari nick i password a hamaci kreira novi account (nova ip) iako to ne zelim... I onda na Join Network (ime network) vidim 2 ili vise ista nick-ova
 
Odgovor na temu

DarMar

Član broj: 15434
Poruke: 29
62.162.242.*



Profil

icon Re: Kako vratiti hamachi account25.12.2006. u 20:29 - pre 210 meseci
nasao sam ovaj post na Hamachi forum:


PITANJE:

I have a dual boot of XP and Vista on my notebook. On my XP boot, i am part of a decent size network.
Is it possible to use the same account to log into under my Vista boot also so i dont have to add another user to the network?


ODGOVOR:

-Yes. I do this very same thing. As long as they are not signed in at the same time them it will/should work. At least it does for me on my laptop with dual boot vista/xp.
Update:
Just make sure you use the same hamachi profile folder contents ei. "C:\Documents And Settings\<User Name>\Application Data\Hamachi" in "C:\Users\<User Name>\AppData\Roaming\Hamachi" in Vista.


Ali gde da nadjem stari folder "C:\Documents And Settings\<User Name>\Application Data\Hamachi" koji se vec obrisao... ????
 
Odgovor na temu

---GriFoN---
Almir Sarajčić
Sarajevo

Član broj: 73992
Poruke: 53
85.158.39.*

ICQ: 204864104
Sajt: www.bhcomp.info


Profil

icon Re: Kako vratiti hamachi account29.12.2006. u 18:07 - pre 209 meseci
e ovako nasao sam neke stvari na forumu hamachi-a i nemozes vratiti stari folder zato sto je obrisan nego znas sta
od sada kada reinstaliras hamachi i operativni sistem cuvaj configuration folder
i ako ne mozes, probaj ovo:
http://my.hamachi.cc/lost/
tu mozes da vidis koja je ip adresa bivseg accounta, pa onda upises ip adresu novog i ono ce valjda preuzeti sve konfiguracije sa starog
a mozes i ovo probati
http://my.hamachi.cc/transfer/
upises ime i pass starog i novog accounta i to je to samo promijeni sada na novom password da bude razlicit od bivseg i onda moze (valjda) posto sam ja vise napravio GriFoN accounta nemogu tako vratiti nego sam morao staviti sa ip na ip

valjda sam pomogao
pozz
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: Kako vratiti hamachi account

[ Pregleda: 3593 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.