Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Preusmeravanje poziva

[es] :: Fiksna telefonija :: Preusmeravanje poziva

[ Pregleda: 3741 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pavlakakis
Darko Pavlovic
Konstruktor tehnolog, INMOLD
Cacak

Član broj: 96746
Poruke: 3
*.gradac.net.



Profil

icon Preusmeravanje poziva11.12.2006. u 15:58 - pre 210 meseci
Imam jedno pitanje u vezi sa nasom telefonijm.

Evo o cemu je rec: kako je moguce preusmeriti pozive iz jednog grada u drugi (Kraljevo - Cacak, Uzice - Cacak), a da se ne otvara kancelarija u Kraljevu i Uzicu (da se uzme broj u Telekomu i da se tamo direktno preusmere na broj telefona u Cacku), da li je to moguce, treba li nesto od opreme i kolika je orijentaciono cena jedne takve usluge.

Hvala
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Preusmeravanje poziva12.12.2006. u 13:07 - pre 210 meseci
Ako imas ISDN onda bi trebalo dati je ta opcija vec omogucena, samo treba daukucas kod za preusmeravanje. Akoiams obican broj onda treba da podneses zahtev za ukljcuenej te opcije. Cena ukljucenja nije visoka, a mozda iam i neka mesecna pretplata za tu uslugu.

Medjutim, preusmeravanje te kosta isto onoliko koliko bi te kostao razgovor kada bi isam sa broja koji je preusmeren pozvao broj na koji je poziv usmeren.
 
Odgovor na temu

pavlakakis
Darko Pavlovic
Konstruktor tehnolog, INMOLD
Cacak

Član broj: 96746
Poruke: 3
*.gradac.net.



Profil

icon Re: Preusmeravanje poziva12.12.2006. u 14:01 - pre 210 meseci
Dobro, tootprilike znam, ali me zanima sledeca stvar ukoliko je moguce to dobiti. Nemam lokaciju u Kraljevu(ili bilo gde nije bitno), nemam broj, nemam u Kraljevu nista.

Sad meni treba infomacija da li ja mogu da dobijem broj, a da ne iznajmljujem (stan ili lokal) nista u Kaljevu. Znaci da nemam uopste kontkta sa tim gradom, a da pozivi budu preusmereni u recimo Cacak (to nije bitno gde). Znaci samo treba da mi daju prikljucak i da na taj prikljucak stave preusmeravanje poziva na odredjeni broj u drugom gradu.

Da li je to moguce?

Hvala
 
Odgovor na temu

Emil Ranc
Hannover, DE

Član broj: 20995
Poruke: 1150
195.252.78.*



+294 Profil

icon Re: Preusmeravanje poziva12.12.2006. u 14:26 - pre 210 meseci
Mislim da će ti najbolji odgovor dati telekom. Pozovi 9813, ili ih poseti lično u njihovom zastupništvu u Kraljevu...

Ipak, ja mislim da telefonski broj mora da ima svoju adresu. Trebalo bi da imaš nekog u Čačku, tj. Kraljevu na čije ime možeš da tražiš priključak.
 
Odgovor na temu

pavlakakis
Darko Pavlovic
Konstruktor tehnolog, INMOLD
Cacak

Član broj: 96746
Poruke: 3
*.gradac.net.



Profil

icon Re: Preusmeravanje poziva12.12.2006. u 15:04 - pre 210 meseci
U pravu si, mislim da je najbolje da ja njih pozovem, oni ce mi dati najbolje objasnjenje.

Hvala na pomoci.
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: Preusmeravanje poziva

[ Pregleda: 3741 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.