Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Becker Traffic Assist 7934 (NAVTEQ karte Srbije, BiH, Hrvatske...?)

[es] :: GPS :: Becker Traffic Assist 7934 (NAVTEQ karte Srbije, BiH, Hrvatske...?)

[ Pregleda: 16465 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

drzwind

Član broj: 124858
Poruke: 1
*.16.14.wu-wien.teleweb.at.



Profil

icon Becker Traffic Assist 7934 (NAVTEQ karte Srbije, BiH, Hrvatske...?)14.12.2006. u 00:43 - pre 211 meseci
Zanima me da li je neko upoznat i sta misli o GPS uredjaju Becker Traffic Assist 7934.

Na forumima srednje i zapadne Evrope, ovaj uredjaj se odlicno kotira, ali gotovo niko ne spominje ex-yu prostor. Na zvanicnom sajtu je navedeno da uredjaj raspolaze sa kartama 37 zemalja, izmedju ostalog i sa kartama Srbije, BiH, Hrvatske, Makedonije, itd. Mene zanima koliko su te karte pouzdane i povrh svega da li postoje karte bar vecih gradova, konkretno BEOGRADA.

Uredjaj inace koristi karte firme NAVTEQ. Mozda ovo nekom nesto znaci, tj. mozda neko nije imao iskustva s doticnim uredjajem, ali jeste s NAVTEQ kartama. Pa, ne bi bilo lose da taj neko podjeli iskustvo sa mnom:)


Btw. Nisam bas upucen, a volio bih da znam koji je najpopularniji, ili bolje receno najbolji GPS uredjaj koji raspolaze kartama vecih ex-yu GRADOVA, npr. Beograd, Zagreb, Banjaluka, Sarajevo, Skoplje itd. Konkretno, sta koriste Beogradjani?
 
Odgovor na temu

DigitNBG
Danijel M
BG

Član broj: 40300
Poruke: 342
217.24.18.*

Sajt: www.gps-srbija.com


Profil

icon Re: Becker Traffic Assist 7934 (NAVTEQ karte Srbije, BiH, Hrvatske...?)14.12.2006. u 08:01 - pre 211 meseci
NAVTEQ za sada nema detaljnu kartu Srbije. U "Generalnim" resenjima - tipa "cela istocna evropa" pokriveni su samo glavni pravci tipa autoputevi bg-ns-nis i slicno.

Za nase podrucje nije pitanje koji je gps najbolji vec da li postoje mape. Za sada tu su samo dve mape u opticaju Garminova SCG ROUTE i TomTom mapa istocne evrope koja je beta verzija (na njoj se nalaze detaljno svi gradovi koje si spomenuo)
 
Odgovor na temu

petarta
Petar Tanaskovic
Pozega

Član broj: 28357
Poruke: 729
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Becker Traffic Assist 7934 (NAVTEQ karte Srbije, BiH, Hrvatske...?)14.12.2006. u 09:17 - pre 211 meseci
Citat:
drzwind: Konkretno, sta koriste Beogradjani?

Jedina rutabilna karta Beograda (Srbije) koja sadrzi Beograd do kucnog broja je SCG ROUTE za Garmin uredjaje!
 
Odgovor na temu

acabgd
Beograd

Član broj: 5469
Poruke: 910

Sajt: www.sportskacentrala.com


+46 Profil

icon Re: Becker Traffic Assist 7934 (NAVTEQ karte Srbije, BiH, Hrvatske...?)04.04.2007. u 17:33 - pre 207 meseci
Da li postoji u najavi nesto za Navteq uredjaje?
 
Odgovor na temu

DigitNBG
Danijel M
BG

Član broj: 40300
Poruke: 342
*.ikomline.net.

Sajt: www.gps-srbija.com


Profil

icon Re: Becker Traffic Assist 7934 (NAVTEQ karte Srbije, BiH, Hrvatske...?)04.04.2007. u 22:06 - pre 207 meseci
Samo spekulacije i nezvanicna nagadjajnja za teritoriju Srbije - prica se o drugoj polovini 2008, obzirom da su lepo krenuli sa Hrvatskom i Bosnom - nadam se da smo mi sledeci.
Ukoliko ipak Navteq resi da kupi od nekog karte sa ovih podrucja mozda i brze (sto je malo verovatno)
 
Odgovor na temu

acabgd
Beograd

Član broj: 5469
Poruke: 910
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.sportskacentrala.com


+46 Profil

icon Re: Becker Traffic Assist 7934 (NAVTEQ karte Srbije, BiH, Hrvatske...?)04.04.2007. u 22:19 - pre 207 meseci
Gde si ti nasao Hrvatsku i Bosnu, ja ih nisam video... ?
 
Odgovor na temu

DigitNBG
Danijel M
BG

Član broj: 40300
Poruke: 342
*.ikomline.net.

Sajt: www.gps-srbija.com


Profil

icon NAVTEQ karte Srbije, BiH, Hrvatske...?05.04.2007. u 00:09 - pre 207 meseci
datum 24 Apr 2006

Citat:
Chicago, IL –NAVTEQ (NYSE: NVT), a leading global provider of digital map data for vehicle navigation and location-based solutions, announced the availability of digital map data in Eastern Europe for the following countries: Albania, Macedonia, Bosnia & Herzegovina, Serbia & Montenegro. The maps for these countries cover over 6,100 km.of roads.

“The addition of these countries supports our commitment to expanding our coverage in Eastern Europe,” stated George Filley, Vice President of Product Management for NAVTEQ. “Together with the previously released countries of Bulgaria, Croatia, Greece, Romania, and Slovenia, we now offer coverage that can bring the benefits of digital maps to businesses and users of navigation systems across this region of Eastern Europe.”

To date, NAVTEQ maps of this Eastern Europe region cover over 67,600 km of roads and contain more than 7,000 Points of Interest. Major road networks provide effective connection between Western Europe, Greece and Bulgaria, and to fifty-four major cities within the region.




NAkon ovoga su jos malo uznapredovali - izvestaj sa kraja prosle godine 2Q 2006







Treba sacekati jos malo za izvestaj za prvi kvartal ove godeine pa videti koliko su se stvari promenile - doduse mreza u km je usko povezana sa brojnom vrednoscu populacije koju pokriva ta putna mreza - za Hrvatsku ona je 30% - i to zahvaljujuci detaljnijoj pokrivenosti par vecih gradova - stoga je za ocekivati da prvo bude pokriven beograd za koji postoji dosta izvora podataka
 
Odgovor na temu

acabgd
Beograd

Član broj: 5469
Poruke: 910
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.sportskacentrala.com


+46 Profil

icon Re: Becker Traffic Assist 7934 (NAVTEQ karte Srbije, BiH, Hrvatske...?)05.04.2007. u 07:17 - pre 207 meseci
Fantasticna vest - jupi!!!
 
Odgovor na temu

cvrle11
Vujic Nenad
Kragujevac

Član broj: 160008
Poruke: 6
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Becker Traffic Assist 7934 (NAVTEQ karte Srbije, BiH, Hrvatske...?)16.12.2007. u 23:49 - pre 199 meseci
Ima li nekih novosti o ovim mapama za Srbiju
 
Odgovor na temu

miodragkovacev
kms

Član broj: 167330
Poruke: 3
79.101.142.*



Profil

icon Re: Becker Traffic Assist 7934 (NAVTEQ karte Srbije, BiH, Hrvatske...?)26.12.2007. u 00:25 - pre 198 meseci
Evo upravo mi je koji dan drugar dosao iz Nemacke i ima isti ovaj uredjaj. "Place mi" kako nema dobre karte za njega. Malo sam procunjao po mininova sajtu i nasao sam "resenje" da se na ovaj uredjaj stavi miomap sa, normalo, miomap kartama. ;)
Rock 'n roll!
 
Odgovor na temu

[es] :: GPS :: Becker Traffic Assist 7934 (NAVTEQ karte Srbije, BiH, Hrvatske...?)

[ Pregleda: 16465 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.