Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

sto je ovo ljudi?

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: sto je ovo ljudi?

[ Pregleda: 2453 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

senja
arsenije
pg

Član broj: 67992
Poruke: 3
195.250.118.*



Profil

icon sto je ovo ljudi?19.12.2006. u 23:51 - pre 210 meseci
imam pojacalo technics su-v670 i strasno mi smeta sto mi se izgubi zvuk na jedan zvucnik.to je prije bilo jednom u nedelju dana ali sad vec postaje ucestalije puno,i kad ga malo jace odvrnem zvuk se vrati,pa onda radi radi pa odjednom nema zvuka pa ga ja opet malo zavrnem jace zvuk se vrati.izludje me ovo.znaci vrati se zvuk samo kad to uradim,ili ga ugasim pa upalim,mada ni tako ponekad nece,a svejedno je dje pojacavam,na pojacalu ili preko kompjutera,jer sam ih povezao.ajde ako vi ne znate nece znat niko,a ja sam zesci laik za ovo
 
Odgovor na temu

viktor1986
Viktor Bradjan
Beograd, Palilula

Član broj: 69458
Poruke: 1361
*.smin.sezampro.yu.



+20 Profil

icon Re: sto je ovo ljudi?20.12.2006. u 09:20 - pre 210 meseci
E pa isto se i meni desavalo sa Technics SUV-2X pojacalom!Naime kupio sam ga od jednog coveka,kaze ne mogu sada da povezem pojacalo jer nemam zvucnike ali kao radi 100%.Dodjem ja kuci,upalim ga,kad ono stvarno radi medjutim vec sutradan stizu problemi sa potenciometrom za volume.Prsnem mu ja sprej na potenciometar i ono radi super...par dana!Posle jedno 2dana meni se isto desi kao i tebi,znaci slusam i slusam muziku,malo pojacam i kada ono vise se ne cuje jedan zvucnik.Pojacalo sam iskljucio,pustio malo da se ladi i upalim ga a ono nece opet,pustim malo duze da se ladi pa ga upalim i onda radi kako treba izvesno vreme.Batalio sam pojacalo i vratio lepo coveku jer mi je uvalio pojacalo.
http://www.mc.rs/mc-web-televizija.1498.html

Na pomolu velika pljačka: Kvadrat zemljišta kao četiri kilograma krompira, tvrde građani Borče i Ovče povodom eksproprijacija za potrebe gradnje mosta Zemun-Borča
 
Odgovor na temu

senja
arsenije
pg

Član broj: 67992
Poruke: 3
195.250.118.*



Profil

icon Re: sto je ovo ljudi?20.12.2006. u 13:17 - pre 210 meseci
ma nije to potenciometar viktore,i ja sam mislio ali kad mi se to jednom desilo pojacao sam preko kompjutera,znaci nisam dirao pojacalo,i zvuk se vratio.drug mi jedan ima technics pojacalo i bukvalno isti problem ima,i ti si vidim imao znaci da im je to neka sigurno mana.to mene interesuje i sto da se tu radi mene nije jasno.majstor mi kaze da ja donesem pojacalo,pa da on provjeri jel to,jel ovo bla bla i na kraj da mi pokrade pola djelova i da mi ga ne napravi,a da mi ga naplati:)inace mene je ovo pojacalo sluzilo odlicno evo 2 godine,i nije jos za smece.
 
Odgovor na temu

viktor1986
Viktor Bradjan
Beograd, Palilula

Član broj: 69458
Poruke: 1361
*.smin.sezampro.yu.



+20 Profil

icon Re: sto je ovo ljudi?20.12.2006. u 16:34 - pre 210 meseci
Ne,nisi me dobro razumeo!Nije u pitanju potenciometar kod tebe,ja sam samo rekao da sam u pocetku imao problema sa njim a ne da je on uticao da se gasi jedan kanal.Verovatno je i taj tvoj Technics radjen sa nekim SVI kolom?
http://www.mc.rs/mc-web-televizija.1498.html

Na pomolu velika pljačka: Kvadrat zemljišta kao četiri kilograma krompira, tvrde građani Borče i Ovče povodom eksproprijacija za potrebe gradnje mosta Zemun-Borča
 
Odgovor na temu

senja
arsenije
pg

Član broj: 67992
Poruke: 3
195.250.118.*



Profil

icon Re: sto je ovo ljudi?20.12.2006. u 18:19 - pre 210 meseci
pojma nemam.ponijecu ga na kraj kod majstora pa neka vidi,sto cu drugo
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: sto je ovo ljudi?

[ Pregleda: 2453 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.