Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[XP] Problem sa modemom i drajverima...

[es] :: Windows drajveri :: [XP] Problem sa modemom i drajverima...

[ Pregleda: 2525 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bossy
Izgubljena u svemiru

Član broj: 124928
Poruke: 60
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon [XP] Problem sa modemom i drajverima...29.12.2006. u 18:56 - pre 209 meseci
Radila sam format diska C, i naravno krenula sa instalacijama drajvera...
U pitanju je dial up modem, Intel hardwer modem v.92 56k...Problem je što ga komp uopšte ne nalazi, a dobro je prikačen...Znači u Device Manageru ga uopšte nema...Kada pokrenem da ga nadje, ništa...Kada povučem drajvere sa diska, kaže mi da nema odgovarajućeg uredjaja...Pre formata je sve radilo super, što se tiče toga...Molim vas pomagajte, hitno mi je baš...
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: [XP] Problem sa modemom i drajverima...29.12.2006. u 20:57 - pre 209 meseci
Neće njega komp ni da nađe, još ne postoji kao modem. Pogledaj u Device Manageru pod other device pa nešto tipa PCI simple communication controller, tu je tvoj modem. Onda uzmi CD od modema pa pokreni instalaciju ili obriši ono pa kad prijavi da ga je opet našao, podmetni CD. Kada Windows instalira svoj deo, onda će da se pojavi i modem.
 
Odgovor na temu

bossy
Izgubljena u svemiru

Član broj: 124928
Poruke: 60
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: [XP] Problem sa modemom i drajverima...30.12.2006. u 00:09 - pre 209 meseci
Hvala ti puuuno! Spasio si me!!!
 
Odgovor na temu

toka89
Tomislav Jancic
Osecina

Član broj: 127761
Poruke: 17
*.internet.krstarica.net.



Profil

icon Re: [XP] Problem sa modemom i drajverima...31.12.2006. u 12:20 - pre 209 meseci
Hteo bi da te zamolim ako mozes da mi posaljes na mail sadrzaj tog tvog cd-a na moj mail, posto sam ja izgubio CD za instalaciju PCI modema i ne mogu nikako da ga instaliram,puno bi mi znacilo kada bi mi to poslao, hvala ti unapred
mail:
[email protected]
za bossy ili callex
Macromedia Flash 8,C++,photoshop...
 
Odgovor na temu

bossy
Izgubljena u svemiru

Član broj: 124928
Poruke: 60
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: [XP] Problem sa modemom i drajverima...01.01.2007. u 05:07 - pre 209 meseci
Rado bih ti pomogla, ali sam na dial upu, tako da nisam u mogucnosti da ti posaljem...
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: [XP] Problem sa modemom i drajverima...01.01.2007. u 11:36 - pre 209 meseci
Citat:
toka89: Hteo bi da te zamolim ako mozes da mi posaljes na mail sadrzaj tog tvog cd-a na moj mail, posto sam ja izgubio CD za instalaciju PCI modema i ne mogu nikako da ga instaliram
Verovatno to ne bi pomoglo, drajveri moraju da budu baš za taj modem, dešava se da dva slična modema ne mogu da koriste drajvere onog drugog. Prepiši neke od oznaka sa modema pa proguglaj na tu temu i uglavnom ćeš da nađeš drajvere. Ili se raspitaj kod onoga ko ti je prodao taj modem, možda je zadržao neki CD, obično tako rade.
Ja ionako ne koristim modem mada imam jedan. Alternativa mi je ISDN pa mi modem uopšte nije potreban.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows drajveri :: [XP] Problem sa modemom i drajverima...

[ Pregleda: 2525 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.