Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koji akumulator da uzmem?

elitemadzone.org :: AutoZone :: Koji akumulator da uzmem?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 85868 | Odgovora: 147 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Koji akumulator da uzmem?16.03.2011. u 17:59 - pre 158 meseci
@Kovacevic Vladimir

Exide premium je klasa iznad. Ne znam da li imaju od 44Ah, ali premium ima od 47Ah, 450A. Bitna je i ta startna struja koja je kod novog premiuma dosta jaka. Licno, uzeo bih Exide premium, ili Tudor High Tech. Tudor je Svedska marka, koja je u vlasnistvu Exide, i ista je tehnologija proizvodnje.
 
Odgovor na temu

Kovacevic Vladimir

Član broj: 131509
Poruke: 1236
*.dynamic.sbb.rs.



+346 Profil

icon Re: Koji akumulator da uzmem?16.03.2011. u 19:46 - pre 158 meseci
Ja imam Exide
Tip: Excell 12V 44 Ah 400 A

Na -15°C palio "kao mina", naravno, sve ostalo je u elektro sistemu ispravno.

Pozdrav
Vladimir
It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument
will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)
 
Odgovor na temu

Tamara_K
domaćica
Beograd

Član broj: 182008
Poruke: 277
*.adsl-a-12.sezampro.rs.



+32 Profil

icon Re: Koji akumulator da uzmem?10.04.2011. u 11:47 - pre 157 meseci
Citat:
ex-user: Bio sam ja pre nekoliko meseci, u oktobru-novembru čini mi se... parkiraš se ispred njihove radnje, oni ti zamene akumulator, provere, dobije se nekih 200-300 din za stari akumulator (čak se potpiše i ugovor o preuzimanju tog starog sa njihove strane), imaš i besplatnu proveru nakon godinu dana itd itd

Ono što mi se nije svidelo je da sam ja hteo da uzmem neki Vartin model od npr 5000 din, a rekli su mi da nemaju taj model i preporučili mi Tudor od npr 6500 din. I ja pristanem, i dok sam se šetao po radnji i čekao da platim, snimim na polici onaj Vartin model koji sam hteo. Na moje pitanje zašto mi nije ugradio taj koji sam hteo, baja mi je samo namignuo i rekao da mi je onaj Tudor mnooogo bolji, da je garancija 3 god a ne 2 na njega, a da je cena slična. Pošto sam jako žurio, a nije mi toliko zapelo za 1000 din, samo sam mu oćutao - pretpostavljam da je taj Tudor stvarno ok, ali eto moram da napomenem da mi se taj njihov "gest" nije svideo :)


Ovaj post je pre svega ANTIREKLAMA ZA BATTERY CENTAR !

Firma Battery Centar ocito ima neke veze sa Tudorom ( uvoznici ?) jer smo ga i mi na kraju dobili. Kad im otvoris sajt iskoci ti baner za Tudor i gledajuci po radnji videla sam da imaju ubedljivo najvise ovih akumulatora. Zvali smo radnju na Konjarniku i trazili akumulator koji smo izabrali : Energizer premium 12V44Ah (GARANCIJA 3 god), ali nije ih bilo, kao moze da se naruci, onda nam je komsija pomogao da upalimo auto i odvezli smo ga do Battery Centra, sve je isto kao sto ti opisujes. Izvadili su stari i stavili TUDOR HIGH TECH TA472 12V 47Ah. Mi se nismo bunili nego sad gledam racun ( 3 godine garancije ), uopste nam NISU naplatili po eko ceni nego po akcijskoj ceni , a secam se da smo potpisali neki papir, verovatno je to ovaj koji pominjes gore(boldovala sam). Papir je ostao kod njih, tako da nista ne mozes da dokazes.
http://www.batterycentar.rs/pr...TECH-TA472-12V-47Ah/pid/783234
Akcijska cena: 6862.00 din.
Eko cena: 6478.00 din.
Eko ušteda: 384.00 din.



Poenta je da im ti das akumulator i oni ti umanje cenu, odn. naplate ti eko cenu, na taj nacin navlace kupce, pa onda 384.00 din. u dzep, od tebe 1500 ( pitanje je da li su ti naplatili po eko ceni ?), nije ni nama zapelo za 400 din, ali drpaju od svakog kako stignu, pa kad se sabere...
(Evo sa njihovog sajta, jos “dali” pisu kao jednu rec, majmuni nepismeni )
http://www.batterycentar.rs/texts.php?id=35
ŠTA TREBA ZNATI OKO EKO POPUSTA?
Šta je Eko Popust?
Eko Popust je popust koji kupci novih akumulatora dobijaju ukoliko vrate stari i iskorišćeni akumulator.
Dali je Eko Popust linearan kod svih brendova i tipova akumulatora?
Ne, nije. Eko Popust zavisi od samog tipa akumulatora i od Brenda proizvođača. Proizvođači proizvode akumulatore u različitim tehnologijama i sa različitim tehničkim karakteristikama, ali sa približnom amperažom i sa velikom razlikom u ceni. Samim tim i popust na skupljim akumulatorima je manji radi identične kilaže sličnih akumulatora.
Od čega zavisi visina Eko Popusta?
Visina Eko Popusta zavisi od visine cene olova na berzi, uzimajući u obziru da je Olovo (Pb) najuticajniji element formiranja cene akumulatora.
Dali mogu pri kupovini novog akumulatora od jednog Brenda da vratim nazad akumulator od drugog Brenda?Da, svakako.
Šta se dešava sa korišćenim akumulatorima nakon odlaganja?
Svaki korišćeni akumulator se odlaže u Eko Kontejner, i periodično se isporučuje u MB Farmakom, na dalju reciklažu.

Pouka :
KLONITE SE FIRME Battery Centar, ili ako vec idete kod njih proverite i model i cenu, dogovorite se telefonom.

Love u mutnom, zato sto im se moze, ljudi koji menjaju akumulatore su obicno u frci, pa daj sta das i po kojoj ceni hoces, samo da mogu da vozim kola. A kako ce se Tudor pokazati videcemo za sada je OK.
Da dodam da mi je Milojkovic lepo rekao da se klonim velikih firmi, ali nuzda zakon menja, jedva smo nasli komsiju da upalimo kola, a ovi imaju sve na jednom mestu, pre toga smo proverili servisi su im po Beogradu, bar kazu, pa ako crkne u garantnom roku necemo morati da nosimo akumulator 70 km. Svejedno, vise ne bih isla tamo.
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Koji akumulator da uzmem?10.04.2011. u 12:06 - pre 157 meseci
Ne vidim opravdan i logican razlog da se kupuje nesto strano (i nepoznato) kada postoji kvalitetan domaci proizvod sa najboljom mogucom podrskom, a pored svega i najboljom cenom.
 
Odgovor na temu

gigamg1
Novi Sad

Član broj: 221683
Poruke: 635
*.mynsn.net.



+270 Profil

icon Re: Koji akumulator da uzmem?10.04.2011. u 13:04 - pre 157 meseci
sa uvezenim autom iz belgije (2006) sam dobio akumulator marke Tudor.
evo 2011 je i polako mi je cudno da i dalje traje a mogu zamisliti koliko je sljakao prethodnim vlasnicima:)
Odlican!
Dobri su i domaci BH
Samo polako i bez ikakve zurbe...
Resenje zavisi samo od perspektive gledanja na situaciju
 
Odgovor na temu

kristina990
Srbija

Član broj: 274896
Poruke: 406
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+13 Profil

icon Re: Koji akumulator da uzmem?10.04.2011. u 15:56 - pre 157 meseci
dobar je svaki samo da nije dugo stajao u radnji bez dopunjavanja,posebno važi za BH,dobro gledajte datum proizvodnje i kupujte samo ako nije stariji od 2 meseca...
ja sam imao problema sa BH druge zime baš zbog toga,bio je delimično sulfatizovan(lepo se videle ćelije sivo pepeljaste boje kad sam ga prvi put dopunjavao što je znak sulfatizacije),u tom slučaju od zamene u garantnom roku nema ništa nego ga u servisu poprave i na kraju izgura garanciju,ali uz kraći vek trajanja.znači kupujte akumulatore u sezoni decembar,januar,februar.
 
Odgovor na temu

Tamara_K
domaćica
Beograd

Član broj: 182008
Poruke: 277
*.adsl-a-12.sezampro.rs.



+32 Profil

icon Re: Koji akumulator da uzmem?10.04.2011. u 16:16 - pre 157 meseci
Jos malo o Battery Centry, pisuci prosli post nisam obracala paznju na detalje racuna, sad kad pogledate lepo se vidi da na racunu stoji 6478 din., upravo toliko bi akumulator kostao sa eko popustom.

Akcijska cena: 6862.00 din.
Eko cena: 6478.00 din.
Eko ušteda: 384.00 din.
Dakle, prikazu 2 cene i imaju neki nacin da smute i uzmu pare. Mi smo placali kesom i platili smo punu cenu, a predali smo im akumulator.
Eto, pa sad ako neko ide neka obrati paznju.
Drugi deo posta bi se odnosio na samu zamenu akumulatora u Beogradu, odn. na razlike izmedju manjih mesta i Beograda, da napomenem da stanujemo na Slaviji, sto je u ovom slucaju mana.
- treba naci nekoga ko ima kablove da upalite auto
( svi su zauzeti, rade, nemaju kablove, na kraju smo palili na gurku, nije bilo druge, znam da se ne preporucuje )
- treba kupiti akumulator ( U okolini nema prodavnica, ima jedan AP Sport nije daleko, kod hrama Sv. Save, ali je nemoguce parkirati, a treba uzeti u obzir da se auto ne sme gasiti. Pitanje je da li u toj radnji imaju odgovarajuci akumulator. Jedno treba da kruzi, a drugo da kupuje akumulator, da se cima. Ako hoces bas odredjenu marku akumulatora, treba obigravati Bg bez gasenja motora i sa frkom da ti kola ne stanu, guzva, semafori i sl. se podrazumevaju )
- treba naci majstora ( u centru logicno nemas majstore, najbizi auto – elektricar je na Juznom bulevaru, nekoliko km od nas, nije imao akumulatore u radnji, drugog sam nasla samo na internetu, radnja ne postoji )
Kada se sve ovo uzme u obzir, mozes biti srecan kada naletis na ovakvu prodavnicu, imaju i akumulatore, odmah ti zamene, uzmu stari, jos dobijes popust. Mislim da sam napisala da sve deluje suvise dobro da bi bilo istinito i ispostavilo se da je tako.
Majstorske radionice se pomeraju sve vise ka periferiji, sve se rusi zidaju se zgrade, ukratko “Majstor Zivota vise ne stanuje ovde”.
Nije sve lako realizovati u Bg, narocito kad si u nasoj poziciji, moras da se cimas, da molis nekog, ili ovako .
Izbor je sticajem okolnosti pao na Tudor, vidim jos jednu preporuku, videcemo kako ce da sluzi. Za sada primedbe idu samo na racun neprofesionalnosti ( da ne kazem nesto gore ) Battery Centra.
Da na kraju dodam da je retko naci nekoga ko korektno radi svoj posao, bili smo na redovnom servisu, pre toga smo isli na tehnicki, dobili tablice i ramove sa nazivom firme i stavili ih. Vratimo se da podignemo kola sa servisa, majstor stavio nove ramove sa reklamom svoje firme. Ajde OK, mada nas nije pitao. Dodjemo kuci, sa Bezanijske kose, kad ono u gepeku nema starih ramova, kao sto sam ocekivala. Tip ih je bacio, a to su nasi ramovi, nije imao pravo, mogli smo da damo nekome, ili mi da ih bacimo, a ne on, konacno i oni vrede 150 din.
Ali tako je kod nas, ili se boriti sa vetrenjacama, isterivati pravdu i tanjiti zivce ili pustiti da od tebe prave budalu, magarca, uzimaju ono sto ti pripada.
Srednje resenje je forum, da istreses frustracije, ne zamerite na tome .
 
Odgovor na temu

kristina990
Srbija

Član broj: 274896
Poruke: 406
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+13 Profil

icon Re: Koji akumulator da uzmem?10.04.2011. u 17:04 - pre 157 meseci
ja bi tražio natrag tih svojih 400 din ,otišao bi tamo kad imaju najviše mušterija i digo frku...lepo piše na računu gotovina,uplaćeno,gde je razlika,ne mogu ti reći u oči da im nisi ostavila akumulator ako ne uvaže,žali se nekom iz firme ,valjda imaju rukovodeće organe,ovo izgleda boranija drpa na sitno,ako ne pomogne tržišna inspekcija,neće im biti prijatno,čak i ako nemaš dokaz lepo objasniš inspektoru šta je bilo,ne vole oni da im inspekcija dolazi u radnju,inspektor uvek može naći neku nepravilnost....
 
Odgovor na temu

Tamara_K
domaćica
Beograd

Član broj: 182008
Poruke: 277
*.adsl-a-12.sezampro.rs.



+32 Profil

icon Re: Koji akumulator da uzmem?10.04.2011. u 19:03 - pre 157 meseci
Citat:
kristina990: ja bi tražio natrag tih svojih 400 din ,otišao bi tamo kad imaju najviše mušterija i digo frku...lepo piše na računu gotovina,uplaćeno,gde je razlika,ne mogu ti reći u oči da im nisi ostavila akumulator ako ne uvaže,žali se nekom iz firme ,valjda imaju rukovodeće organe,ovo izgleda boranija drpa na sitno,ako ne pomogne tržišna inspekcija,neće im biti prijatno,čak i ako nemaš dokaz lepo objasniš inspektoru šta je bilo,ne vole oni da im inspekcija dolazi u radnju,inspektor uvek može naći neku nepravilnost....

Imala sam ja posla sa Trzisnom inspekcijom, jednom su nam uvali regal gde rupe nisu bile dobro izbusene, nije moglo da se usrafi. Tako da sam prvo isla Cile - Mile, a onda lepo prijava Trzisnoj inspekciji, prvi period "dogovaranja sa poslovodjom" je trajao npr. 3 meseca, a posle prijave za 3 dana su izneli regal iz kuce. Posle je moj muz nasao isti za manje pare. Vratila sam i TV, samo pripretila Trzisnom, nisu nista pitali. Sa SBB-om sam se borila jedno pola godine i vise, nakon odjavljivanja kablovske stizali su racuni, zovi, igraj se gluvih telefona, idi u sediste firme, cekaj u redu...
Pronasla sam temu, ne moras da citas ako te mrzi, ali pogledaj samo koliko je papira na stolu :
http://www.elitesecurity.org/t394265-0#2553415
To su samo drasticni primeri, ako nesto mrzim to je kad me kradu i zavlace, ali upravo zbog toga, mislim na permanenti rat, koji vodim sa prodavcima vise nemam snage, zato sam i napisala ovde, da upozorim ljude, ako se nekom desi.
Shvatila sam da mnogi kraduckaju i kad bi se stalno ganjala sa njima potrosila bih ( vec sam potrosila ) ogromno vreme i zivce.
Ali uvek ima mladjih koji su spremni da pisu prijave i teraju pravdu, tako i treba, pokazati zube. Kao sto rekoh istrosila sam svoje potencijale, nadam se da me shvatas, a i moderatori, posto nema veze sa akumulatorima, ali eto odgovaram na pitanje .
Pozdrav !
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16344



+2921 Profil

icon Re: Koji akumulator da uzmem?10.04.2011. u 21:20 - pre 157 meseci
Citat:
Tamara_K: Jos malo o Battery Centry, pisuci prosli post nisam obracala paznju na detalje racuna, sad kad pogledate lepo se vidi da na racunu stoji 6478 din., upravo toliko bi akumulator kostao sa eko popustom.

Akcijska cena: 6862.00 din.
Eko cena: 6478.00 din.
Eko ušteda: 384.00 din.
Dakle, prikazu 2 cene i imaju neki nacin da smute i uzmu pare. Mi smo placali kesom i platili smo punu cenu, a predali smo im akumulator.
.

Na ovom racunu je u stavri prikazano da ste platili 6478 u kesu i plus 384 din karticom i nista vise.
Oni svakako moraju nekako da opravdaju tih 384 din na fiskalnom isecku koji treba da se slozi sa izvestajem pos terminala.

Deluje kao nenamerna greska, sa takvim racunom mozes da se vratis u radnju da reklamiras uslugu.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

Tamara_K
domaćica
Beograd

Član broj: 182008
Poruke: 277
*.adsl-a-12.sezampro.rs.



+32 Profil

icon Re: Koji akumulator da uzmem?10.04.2011. u 22:23 - pre 157 meseci
Citat:
bakara: Na ovom racunu je u stavri prikazano da ste platili 6478 u kesu i plus 384 din karticom i nista vise.
Oni svakako moraju nekako da opravdaju tih 384 din na fiskalnom isecku koji treba da se slozi sa izvestajem pos terminala.

Deluje kao nenamerna greska, sa takvim racunom mozes da se vratis u radnju da reklamiras uslugu.

Kapiram da su tako smutili, posto je cela suma placena kesom, ali kao sto sam napisala nemam snage da idem u Cvijicevu i da se preganjam. Verujem da je ovo procitao odredjen broj ljudi koji voze kola, pa ako svako od njih kaze po jednom prijatelju, a ovaj ne ode kod njih ili jos bolje ode, plati cenu bez popusta i prijavi ih za ove marifetluke, to mi je satisfakcija za moja ukradene pare.
Sigurna sam da svakom izdaju ovakav racun, samo ljudi ne gledaju, srecni su kad sa crknutim akumulatorom dodju do mesta na kome mogu dobiti novi i ponovo voziti kola. Ja sam se danas bez veze ulogovala da vidim sta ima na forumu, videla da je tema aktivna i slucajno pogledala racun da bih znala sta da napisem u postu.
 
Odgovor na temu

darkogojcic80
Darko Gojcic
Miner
Beograd

Član broj: 284215
Poruke: 16
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Koji akumulator da uzmem?02.05.2011. u 15:36 - pre 157 meseci
Postovana Tamara,

Nemogu da vidim gde je Vas problem sa Battery Centrom?
Lepo vam pise:
http://www.batterycentar.rs/se...ategory/Putnicki+Program/cid/2
Znaci cena akumulatora je 6862 din, a Vi ste platili 6478 din, znaci eko usteda Vam je 384 dinara i to Vam pise i na racunu i na sajtu.

Ocigledno niste se lepo snasli za iznosima, ali nije korektno da blatite firmu. Sami ste rekli ''Srednje resenje je forum, da istreses frustracije, ne zamerite na tome.'' Ali morate da znate da sa nepravednim i neprofesionalnim frustracijama rusite ugled firme.
Licno tvrdim da su ljudi i profesionalni i organizovani, kupili smo kao firma nekoliko puta akumulatori od njih i nikada nismo imali problema. Ako Vam nije nesto jasno slobodno pitajte ih :http://www.batterycentar.rs/faq.php ali nemojte da blatite preko foruma posto najblago receno nije korektno. Izvinjavam se sto sam Vam ovako analiticno odgovorio ali zaista nisam mogao da poverujem u onome koje pisete.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16344



+2921 Profil

icon Re: Koji akumulator da uzmem?02.05.2011. u 16:40 - pre 157 meseci
Citat:
darkogojcic80:
Znaci cena akumulatora je 6862 din, a Vi ste platili 6478 din, znaci eko usteda Vam je 384 dinara i to Vam pise i na racunu i na sajtu.


Ako ne znate da citate fiskalne racune bolje da ne komentarisete nista.
Lepo pise koliko je uplaceno!
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

darkogojcic80
Darko Gojcic
Miner
Beograd

Član broj: 284215
Poruke: 16
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Koji akumulator da uzmem?02.05.2011. u 16:49 - pre 157 meseci
Pise da je Tamara platila 6478 dinara u gotovo, i toliko je platila, znaci dobila je 384 dinara za stari akumulator i je platila kompletan racun od 6862 din. Cisto kao suza.
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3739
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Koji akumulator da uzmem?02.05.2011. u 19:33 - pre 157 meseci
^^Nisi dobro procitao... Tamara je platila 6.862 dinara i ostavila je svoj stari akumulator... znaci da su joj ukrali 384 dinara. Da bi opravdali cijenu od 6.862 umjesto cijene 6.478 koju su trebali da naplate napisali su da je dodatnih 384 dinara platila karticom sto je takodje laz.
Zasto ih uopste branis kad su lopovi? Tehnicki, svejedno je jesu li smisljeno, bezobrazno i namjerno ukrali 400, 4.000 ili 40.000 dinara, u svakom slucaju su lopovi...
 
Odgovor na temu

darkogojcic80
Darko Gojcic
Miner
Beograd

Član broj: 284215
Poruke: 16
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Koji akumulator da uzmem?02.05.2011. u 20:24 - pre 157 meseci
Ovde se ne radi o tome da li nekoga branim! Radi se o profesionalnosti. Nemozes da kazes da si dao u radnji 1000 dinara i da neko nije ti dao kusur a setio si se nakon tri dana. Ako je to bio slucaj Tamara je mogla da reaguje u tom trenutku. Prosto to nije ni poslovno ni korektno. Kod njih je mnogo transparentna racunica, imas dve opcije - Akcijska ili Eko Cena. Eko cena je ukoliko vratis stari akumulator. U tom slucaju Vracas stari akumulator i placas po eko ceni. I to je kraj price. Sve cene sa sajta su cene u radnji. Isporucuju i akumulator na adresi sa montazom i kosta samo 300 dinara u Bg. Tako da da je Tamara zvala doneli bi ih na adresi i ne bi se mrcvarila po gradu. Jednom smo i tu uslugu isprobali i nismo imali problema. Imaju najveca zaliha akumulatora u bg i su servis za sve akumulatore, i nase iskustvo sa njima je krajno pozitivno. I da napomenem da smo mi porucili putem sajta Tudor 53Ah, i javili su nam se telefonom i kada smo im rekli da nam treba za Jugo, rekli su nam nema potrebe da dajete 2000 dinara vise, kupite Starter 55Ah i tako smo uradili.
P.S. Sada sam otvorio sajt i imaju 4500 like. Izvinjavam se, ali zaista sve pohvale do njih.
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Koji akumulator da uzmem?02.05.2011. u 21:34 - pre 157 meseci
Pozivam Tamaru da precizno i konkretno napise koliko je novaca ostavila u prodavnici za ovaj kupljeni akumulator (toliko i toliko i tacka); kratko i jasno; bez opsirnog piskaranja pa da napokon resimo ovaj problem.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16344



+2921 Profil

icon Re: Koji akumulator da uzmem?02.05.2011. u 22:15 - pre 157 meseci
Citat:
zarsilic: Pozivam Tamaru da precizno i konkretno napise koliko je novaca ostavila u prodavnici za ovaj kupljeni akumulator (toliko i toliko i tacka); kratko i jasno; bez opsirnog piskaranja pa da napokon resimo ovaj problem.

Pa napisala je:
Citat:
Akcijska cena: 6862.00 din.
Eko cena: 6478.00 din.
Eko ušteda: 384.00 din.
Dakle, prikazu 2 cene i imaju neki nacin da smute i uzmu pare. Mi smo placali kesom i platili smo punu cenu, a predali smo im akumulator.

Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

darkogojcic80
Darko Gojcic
Miner
Beograd

Član broj: 284215
Poruke: 16
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Koji akumulator da uzmem?02.05.2011. u 23:07 - pre 157 meseci
Ova diskusija zaiste nije uredu.
http://www.batterycentar.rs/se...ategory/Putnicki+Program/cid/2
Ovde mozete da vidite da postoje ne dve nego tri cene.
MP Cena: 7710.00 din
-11%
-5.6%
Akcijska cena: 6862 din
Eko cena: 6478 din

Znaci na fiskalnom i pise da ste platili ukupno 6862din ali isto tako Vam pise da ste platili 6478 + stari akumulator(384). Sve drugo su tendenciozne kritike koje nemaju veze svezom. Geralizirati stvari generalno nije dobro, mi smo kupili minimum 5-6 akumulatora za firmu od 55Ah do 180Ah i problem nismo imali.
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Koji akumulator da uzmem?02.05.2011. u 23:26 - pre 157 meseci
Nebitno je darkogociocu koliko ste vi kupili i kakvih akumulatora.

Ovde je bitan princip: i to da li je Tamara platila ECO cenu, ili je platila neECO cenu mada je vratila stari potroseni akumulator.


Iz Tamarinog posta, odnosno iz svih postova zajedno, ne moze se precizno zakljuciti koliki je iznos u novcu ostavila u prodavnici. Prvo kaze da je platila ECO cenu, a onda u postu kasnije navodi da je platila punu cenu.

Zbog toga je molim da se javi i da napise precizan iznos koji je platila.

P.S. Procedura koju sam licno prosao u svom mestu i u jednoj drugoj prodavnici, je sledeca:

1. Donesem stari accu i predam
2. Odem do kase gde mi isplate 500 dinara.
3. Biram novi accu po zelji i placam po regularnoj ceni (moze da bude i puna i akcijska. Sve zavisi za koji se accu opredelim, a ne moram uopste da kupim ni jedan ako mi se ne svidja.)


[Ovu poruku je menjao zarsilic dana 03.05.2011. u 00:49 GMT+1]
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Koji akumulator da uzmem?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 85868 | Odgovora: 147 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.