Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

problem sa SONY networt walkman reprodukcijom mp3 fajlova

[es] :: Portable Players :: problem sa SONY networt walkman reprodukcijom mp3 fajlova

[ Pregleda: 3267 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zbasic
nis

Član broj: 100595
Poruke: 6
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon problem sa SONY networt walkman reprodukcijom mp3 fajlova03.01.2007. u 23:00 - pre 209 meseci
Ljudi,evo prelistavah teme ali ne nadjoh nista slicno.Naime,problem je sledeci...
Pre neki dan kupih sony-jev mp3(flash player) network walkman NW-E505 sa 512MB.
Super je,ima i FM tuner,dizajn boli glava...
Instalirao sam disk sa SonicStage-om koji sluzi za prebacivanje fajlova na i sa plejera, ali kad startujem sonicstage pojavi se
prozor sa porukom da je Omgjbox.exe has encountered a problem and needs to close...
Vidim da nece ta instalacija pa posto pise da moze da se prebacuju fajlovi preko windows explorera, spojim player na USB i probam i to...copy/paste na removable disk i prebacivanje na mp3 player uspelo...
Ali kad treba da se pokrene muzika sa player-a on prijavljuje NO DATA...ne prepoznaje mp3 fajl,a vidi se da je na njemu preko
windows explorera i moze da se pokrene taj fajl preko winamp-a...?
Probao sam razne mp3 fajlove 48,96,128 kbps...i nista
Probao sam i ponovnu instalaciju...isto
Probao sam i Formatting i reset na player-u...ma jok
Ako neko nesto zna, pomagajte!!!!!!
 
Odgovor na temu

Hrvoje Balažinec
Varaždinske Toplice

Član broj: 123178
Poruke: 28
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: problem sa SONY networt walkman reprodukcijom mp3 fajlova12.01.2007. u 14:20 - pre 209 meseci
I ja imam isti problem sa sony NW-E002. Sonic Stage mi ne radi zbog istog problema: Omgjbox.exe has encountered a problem and needs to close...
Sony-jevi uredaji ne prepoznaju mp3 kad koriste atrac3. Zbog toga i treba Sonic Stage, jer kolko ja znam ne postoji drugi konvertor za atrac3.
 
Odgovor na temu

zbasic
nis

Član broj: 100595
Poruke: 6
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: problem sa SONY networt walkman reprodukcijom mp3 fajlova12.01.2007. u 15:08 - pre 209 meseci
mislim da si u pravu Hrvoje, jer sam kod drugara instalirao sonic stage na lap top i sve radi...
Problem je najverovatnije u tome sto ja imam na PC-ju win xp pro SERVICE PACK 1, a kod njega je SERVICE PACK 2.Probao sam samo da doinstaliram sp2 ali me pc nesto zeza pa cu da reinstaliram ceo windows, stavim sp2 i nadam se da ce da sljaka.Ovakva resenja sam vidjao i na google forumima...Hvala na interesovanju i nadam se da ces uspeti da resis ovo sto su sony i microsoft zamesili.
 
Odgovor na temu

zbasic
nis

Član broj: 100595
Poruke: 6
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: problem sa SONY networt walkman reprodukcijom mp3 fajlova18.01.2007. u 17:19 - pre 209 meseci
Samo da obavestim zainteresovane da je nakon instalacije service pack 2 problem resen i SonicStage sljaka.
 
Odgovor na temu

ZhoRZh37

Član broj: 138716
Poruke: 9
212.200.243.*



Profil

icon Re: problem sa SONY networt walkman reprodukcijom mp3 fajlova17.03.2007. u 11:10 - pre 207 meseci
Baci pogled na:

http://www.sonydigital-link.co...?l=en&ct=NWF&f=MP3FM20

& VOILA

batalite cimanja sa service packovima i Sonicom
 
Odgovor na temu

[es] :: Portable Players :: problem sa SONY networt walkman reprodukcijom mp3 fajlova

[ Pregleda: 3267 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.