Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dobri Stari YUGO 45

[es] :: Auto-elektronika :: Tuning :: Dobri Stari YUGO 45

[ Pregleda: 7897 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

chinese
Vrsac

Član broj: 73251
Poruke: 93
217.24.27.*



Profil

icon Dobri Stari YUGO 4504.01.2007. u 13:17 - pre 209 meseci
ovako ljudi imam "opaku masinu YUGO 45"
ovo je moj prvi auto,kupio sam ga prosle godine jula meseca,lepo izgleda. cak sam i dosta dao za njega sobzirom da je to jugo 1991 god. dao sam 1250 evrica.sve je bilo super dok nisam ispustio ulje i stavio novo,poceo da trosi....uradim karike i zakrpim to....i opet sve super...onda pocne da trosi gorivo "kao lud",i sobzirom da je to jugo od 903 "kubika" 13 l u gradu je mnogo....i vrhunac svega pomesa mi vodu i ulje sad pre neki dan...daj boze da je samo dihtung glave,da nije glava...usotalom danas cu saznati sta je...
e sad mene zanima da li neko ko vec odavno ima ovu ljutu zver moze da mi da predlog kako da odrzavam jugica,koje ulje da mu sipam,da li da koristim neke uljne aditive,menjao bi lanac i lancanike pa me zanima ciju proizvodnju da uzimam(malu privredu ili ...), koji karburator da mu uzmem(da li original ili od nekog drugog auta),naravno cilj mi je da mi autic bude sto bolji i da ne trosi puno.... unapred hvala
 
Odgovor na temu

sekulicmarko
sekulicmarko
Autoelektronika (amater)

Član broj: 50877
Poruke: 54
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Dobri Stari YUGO 4507.01.2007. u 13:09 - pre 209 meseci
Ja sam imao isti auto meni je prvo pukla radilica a posle otisao dihtung glave i pocela da ulazi voda u cilindre,ali nemoj da te to brine to je normalna pojava za taj motor.
 
Odgovor na temu

chinese
Vrsac

Član broj: 73251
Poruke: 93
217.24.27.*



Profil

icon Re: Dobri Stari YUGO 4507.01.2007. u 21:07 - pre 209 meseci
sva sreca otisao je dihtung glave...nije pukla glava..
znam jugic je to:> sipao sam Castrol ulje,sve je super ne mesa vise vodu i ulje....
Sta mislis za ovo sto sam pitao za karburator,da li da uzmem njegov original karbuartor?
 
Odgovor na temu

sekulicmarko
sekulicmarko
Autoelektronika (amater)

Član broj: 50877
Poruke: 54
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Dobri Stari YUGO 4510.01.2007. u 17:13 - pre 209 meseci
Uzmi original karburator(zasto ga menjas?),na tom motoru cesto puca radilica sa standardnim karburatorom a kamoli sa nekim vecim,sto se tice lancanika ne uzimaj malu privredu,sto se tice ulja mozes i neko domace(nemoj samo na tocenje).
 
Odgovor na temu

[es] :: Auto-elektronika :: Tuning :: Dobri Stari YUGO 45

[ Pregleda: 7897 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.