Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gdje naci(download) dobar kalkulator s grafickim funkcijama i drugim opcijama

[es] :: Matematika :: Gdje naci(download) dobar kalkulator s grafickim funkcijama i drugim opcijama

[ Pregleda: 6794 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

-VeGeTa-

Član broj: 51150
Poruke: 230
*.cable.globalnet.hr.



+28 Profil

icon Gdje naci(download) dobar kalkulator s grafickim funkcijama i drugim opcijama08.01.2007. u 01:23 - pre 210 meseci
Da li slucajno znate da li negdje na netu postoji neki kalkulator koji moze to koji moze pokazati graf neke funkcije,racunati matrice,sumu,i slicno........
 
Odgovor na temu

zoran_dojkic

Član broj: 105358
Poruke: 1688
PPP-01-164.beobug.com.



+35 Profil

icon Re: Gdje naci(download) dobar kalkulator s grafickim funkcijama i drugim opcijama08.01.2007. u 10:07 - pre 210 meseci
Microsoft PowerToys for Windows XP
Power Calculator
With this PowerToy you can graph and evaluate functions as well as perform many different types of conversions.
http://www.microsoft.com/windo...ads/powertoys/xppowertoys.mspx


Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

-VeGeTa-

Član broj: 51150
Poruke: 230
*.cable.globalnet.hr.



+28 Profil

icon Re: Gdje naci(download) dobar kalkulator s grafickim funkcijama i drugim opcijama08.01.2007. u 23:32 - pre 210 meseci
Hvala ti puno ali nece da mi crta neke funkcije kako treba,neke jednsotavne hoce a one vec di se trebaju odrediti asimptote vertikalne i horizontalne to vec ne ide

npr. (7/x^2+3)-1

to krivo nacrta ne znam mozda bi i dobro nacrtalo mozda ja krivo pisem??????????'''
 
Odgovor na temu

zoran_dojkic

Član broj: 105358
Poruke: 1688
PPP-01-87.beobug.com.



+35 Profil

icon Re: Gdje naci(download) dobar kalkulator s grafickim funkcijama i drugim opcijama09.01.2007. u 12:30 - pre 210 meseci
Davno sam napustio matematički fakultet, prevagnula je fotografija, tako da nisam više u tim vodama. Verovatno je, kako kažeš, do pogrešno postavljene formule. Valjda će se još neko javiti, ili sa rešenjem, ili postoji neki bolji program, možda u Linuxu. Dotle se snađi sam ili sa kolegama iz škole.
 
Odgovor na temu

malada
mladen i
beograd

Član broj: 29411
Poruke: 238
*.dial.b92.net.



+1 Profil

icon Re: Gdje naci(download) dobar kalkulator s grafickim funkcijama i drugim opcijama22.01.2007. u 12:03 - pre 210 meseci
Problem je u tome sto neke funkcije nemogu biti lijepo nacrtane u nekim programima, probaj sa programom grafeq, potrazi ga na google.
Reko mi tvoj brat da studiras za programatora!
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Član broj: 314
Poruke: 8632
*.sr.gov.yu.



+2790 Profil

icon Re: Gdje naci(download) dobar kalkulator s grafickim funkcijama i drugim opcijama22.01.2007. u 15:48 - pre 210 meseci
http://wxmaxima.sourceforge.net/wiki/index.php/Main_Page
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Član broj: 314
Poruke: 8632
*.sr.gov.yu.



+2790 Profil

icon Re: Gdje naci(download) dobar kalkulator s grafickim funkcijama i drugim opcijama22.01.2007. u 17:13 - pre 210 meseci
Citat:
-VeGeTa-: Hvala ti puno ali nece da mi crta neke funkcije kako treba,neke jednsotavne hoce a one vec di se trebaju odrediti asimptote vertikalne i horizontalne to vec ne ide

npr. (7/x^2+3)-1

to krivo nacrta ne znam mozda bi i dobro nacrtalo mozda ja krivo pisem??????????'''

Ovo što si napisao je isto što i Ako si mislio na onda je trebalo da kucaš 7/(x^2+3)-1.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

mulaz
Ljubljana

Član broj: 47602
Poruke: 2239
*.dial-up.dsl.siol.net.

Jabber: mulaz@elitesecurity.org
Sajt: www.mulaz.org


+184 Profil

icon Re: Gdje naci(download) dobar kalkulator s grafickim funkcijama i drugim opcijama22.01.2007. u 17:51 - pre 210 meseci
trazi google:
scilab
maxima
gnuplot (za crtanje)
octave
....
to su ti free resenja

ako ti ne smeta piraterija, ili ako imas pare da kupis legalno imas os mathematicu i mathlab

Bolje ispasti glup nego iz aviona
http://www.mulaz.org/
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Član broj: 314
Poruke: 8632
*.sr.gov.yu.



+2790 Profil

icon Re: Gdje naci(download) dobar kalkulator s grafickim funkcijama i drugim opcijama22.01.2007. u 23:31 - pre 210 meseci
Ne treba mu Maxima, jer sam mu već dao link za paket wxMaxima, koji je isto to, samo sa GUI-jem.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

[es] :: Matematika :: Gdje naci(download) dobar kalkulator s grafickim funkcijama i drugim opcijama

[ Pregleda: 6794 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.