Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

NLO-istina ili zabluda???

elitemadzone.org :: MadZone :: NLO-istina ili zabluda???

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14

[ Pregleda: 82913 | Odgovora: 266 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???08.02.2009. u 22:10 - pre 184 meseci
Lete na anti-gravitacini pogon. Nisu dizajnirani tako da bi se probijali kroz vazduh vec kroz vasionu (bezvazdusni prostor).
To sve jos nije izmisljeno, jer je taj tanjer zapravo dosao iz buducnosti, tj. uhvacen je dok prolazi kroz nasu vremensku dimenziju u neku drugu u potrazi za izgubljenom galaksijom.

Prestanite da se sprdate sa covekom.
On zna, a i mi znamo da to sto je uslikao nije uobicajeno i da ce vjerovatno biti od velikog znacaja za neki naucni rad, samo ako nastavi da i dalje pise o tome i insistira na svojoj tezi. Neka mi se javi ako zeli da du ostavim broj mog strica, koji se bavi takvim fenomenima kao sto je on. Pise covek rad o takvim cudima prirode i nesvakidasnjim pojavama kod ljudi.
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
79.101.181.*



+7 Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???08.02.2009. u 23:13 - pre 184 meseci
Nashao si koga tjesh da zekish....



Ovaj na video klipu je dobar.
Chovek zabavlja ljude i decu.
Ako.

A shto se tiche tonskog zapisa....

Jesi li ti mozda uradeo reverse?

Evo ti ga original od "originala" u atachmentu.

Pazi sad ovako....

Ako si zaista ubedjen da je ovaj tonski zapis vanzemaljski,
shta da ti kazem ..... zao mi te je, poradi na sebi i lichnom usavrshavanju.

A ako si ti uradeo reverse od snimka - otvorish audio zapis u AA ili SF ili nekom drugom sound editoru i samo klik na dotichnu opciju,
(imaj u vidu da pokushavash da premazesh osobu koja ima mooda, da sebi daje za pravo, da se nazove Musicmaster. U prevodu gospodar muzike. )
to onda govori da si SELJA.
Zalosno, jer dobar ti je nick, ja sam inache shkorpija u horoskopu.

Znachi, ako si ti sam petljao sa audio zapisom,
ti si jedan seljachitj.

Ako nisi, shta da ti kazem...
Pochni da chitash malo vishe...

Mislim, ovo se chuje i bez "reverse" opcije da je - RIKVERC.

PS: Mnogo volim ovaj forum, majke mi!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

stefanpn
Total anonymous
Programer

stefanpn
Član broj: 172809
Poruke: 509
93.86.57.*



+1 Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???09.02.2009. u 12:34 - pre 184 meseci
Kad se malo bolje pogleda, stvarno se vidi NLO!

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

walker68
Zeljko B
nis

Član broj: 58392
Poruke: 128
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+3 Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???09.02.2009. u 15:50 - pre 184 meseci
he he he al ti ja fora....... jos da si stavio kako mashu nama dole....
moje kolege sa posla ne misle kao ti,,,inace original slika je 2,4 mb i ne mogu da je ovde postavim.....
ZB
 
Odgovor na temu

walker68
Zeljko B
nis

Član broj: 58392
Poruke: 128
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+3 Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???09.02.2009. u 15:56 - pre 184 meseci
Cekaj, cekaj....obradio sam sliku u ACDSEE, i jasno se vidi da je u obliku diska....neces me razuveriti
postavicu je ovde uskoro
ZB
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???09.02.2009. u 16:02 - pre 184 meseci
Cudno je kako niko ne moze da uslika neki NLO u obliku obicnog avionasa krilima nego po defaultu su svi okruglog oblika.
Valjda je tako krenulo po filmovima pedesetih godina pa i sami vanzemaljci prihvatili taj model i samo prave okrugle letelice.
Znaju sta ljudi vole da slikaju.
 
Odgovor na temu

stefanpn
Total anonymous
Programer

stefanpn
Član broj: 172809
Poruke: 509
93.86.57.*



+1 Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???09.02.2009. u 17:11 - pre 184 meseci
Walker68, nemoj pogrešno da me shvatiš, verujem da su velike šanse da u svemiru postoji neki drugi oblik života osim ovog koji mi poznajemo, samo mi je malo neverovatno da svi misle da se tek tako kod nas pojave vanzemaljci, provozaju letećim tanjirom (koji leti uz pomoć "nezna niko koje sile") po našoj atmosferi čisto da vide šta se dešava i onda lepo odu kući da nas ne uznemiravaju.

Jesi li razmislio o tome da se razni svedoci, koji su videli NLO pojavljuju samo u razvijenijim kulturama, koje prate holivudske SciFi filmove!?

Verujem da je to što si ti uslikao nešto što se sasvim logično može objasniti.
 
Odgovor na temu

walker68
Zeljko B
nis

Član broj: 58392
Poruke: 128
*.adsl-3.sezampro.yu.



+3 Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???09.02.2009. u 21:14 - pre 184 meseci
j**********esi li razmislio o tome da se razni svedoci, koji su videli NLO pojavljuju samo u razvijenijim kulturama, koje prate holivudske SciFi filmove!?

Verujem da je to što si ti uslikao nešto što se sasvim logično može objasniti*****************

Stefane,kao prvo hvala na dobronamernoj kritici. Ni ja nisam od onih koji veruju 100 posto, ali sam rekao verovacu ako tako nesto VIDIM. I mislm da se to desilo. Znam da u USA mnogi vide sve i svasta, kao u UK. I to je mozda 80 posto vesti za NLO. Ali ipak tu i tamo po svetu cujes u nekim siromasnim zemljama da su videli neki NLO, a to svasta moze biti, i atmosferske pojave, i famozni baloni , i avioni, i slicno....
daj mi tvoj mejl , neki koji koristis pa pogledaj. Moj kolega sa posla , inace ozibiljan lik, danas je u mojoj kancelariji gledao i iskljucio postojanje muve, ili aviona. NESTO jeste, a sta je ne znam.

ZB
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

walker68
Zeljko B
nis

Član broj: 58392
Poruke: 128
*.adsl-3.sezampro.yu.



+3 Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???09.02.2009. u 21:17 - pre 184 meseci
Evo ovo sam obradio na ACD see u Emboss-u da se stp jasnije vidi jer je objekat bio dosta visoko, ali se vidi njegova kontura.
ZB
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???09.02.2009. u 21:41 - pre 184 meseci
To je tebi puk'o displej.
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
77.46.225.*



+7 Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???09.02.2009. u 22:16 - pre 184 meseci
@walker68

Lepo si se setio sa tim efektom.
Meni se zaista svidja tvoj pokushaj: kako nekome neshto nacrtati.
I to pogotovo ako je taj neko 2D dizajner koji hotje neshto da zaradi preko interneta.

Khm,
@ stephanpn jel' znash kad tjesh ti poshten lebac da imash od onakve reklame na web-pejdzu tvom??
You want image?

Pogledaj ovaj link ispod. Nagledaj se malo drugih slika umesto lichnog odraza u ogledalu, onako iz fazona.
Pohrli malo iz tog Blaca, bash dole ispod!

http://news.yahoo.com/s/ap/200...w_zealand_embracing_the_dark_1
 
Odgovor na temu

stefanpn
Total anonymous
Programer

stefanpn
Član broj: 172809
Poruke: 509
93.86.57.*



+1 Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???10.02.2009. u 00:36 - pre 184 meseci
@musicmaster

Znam da postoje ljudi koji vole da gledaju "zvezdano nebo", i to je po meni sasvim ok. Ljudi iz TEKAPO-a su vrlo domišljati pa su spojili lepo i korisno.. Hvala ti za link, lepa informacija, ali mi neće mnogo koristiti u životu.

2D Grafika/Dizajn su mi samo hobi, ne nešto od čega živim ili planiram da živim, glavna preokupacija mi je programiranje, taj moj web site je više napravljen čisto da bi postojao, ne iz potrebe za reklamom ili slično, jednostavno mi je falio tekst pa je napisano to što piše. Ako te nije mrzelo da pogledaš, verovatno si primetio da je u pitanju "plain html", bez ikakve šminke, postavljen na besplatnom hostu i koristi besplatan domen.

Čisto da znaš, ja sam Paraćinac ali u Blacu studiram i provodim neko, za mene lepo, vreme, i ne vidim zašto si to naglašavao.

P.S. Video sam malo više od svog odraza u ogledalu, ne brini.

@walker68

Emboss je specijalni efekat, i ne služi za to da bi se nešto na slici jasnije videlo, već da napravi sliku tako da podseća na tiskani papir i kožu ili gravirani metal i drvo...

Ja lično verujem da ti je nešto zaprljalo objektiv ili je neki insekt (nešto slično) proleteo ispret objektiva.
U to verujem zbog:

1. Ukoliko je objekat bio udaljen, bio bi malo više u fokusu i jasnije bi se video.
2. Objekat, ukoliko je bio udaljen, morao bi da reflektuje neku količinu svetlosti, tako da se na slici ne bi manifestovao kao tamna mrlja. Moja predpostavka, na osnovu senki na drveću, je da je izvor svetlosti (sunce) bilo u zenitu ili ispred kamere kada je fotografija uslikana.
3. Ukoliko se objekat kretao tolikom brzinom da ti nisi mogao da snimiš još par fotografija, a ti nemaš neku super osetljivu kameru, morao je da ostane zamrljani trag putanje kretanja.

Moja e-mail adresa je [email protected], ukoliko hoćeš da mi pošalješ fotografiju.
 
Odgovor na temu

walker68
Zeljko B
nis

Član broj: 58392
Poruke: 128
*.adsl-1.sezampro.yu.



+3 Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???10.02.2009. u 21:11 - pre 184 meseci
Stefane, istinan ili zabluda ,, upravao ti saljem slike, 2 komada, jedna sa NLO ( ma koliko mi se smejali forumasi) i druga slikana 16 sekundi posle. I imam 3 slike slikane 3 minuta pre NLO.
Nadam se da imas ADSL konekciju, jer su slike zajedno preko 3 MB.
Svidja mi se tvoj sajt.
Pozdrav

Walker68
ZB
 
Odgovor na temu

walker68
Zeljko B
nis

Član broj: 58392
Poruke: 128
*.adsl-1.sezampro.yu.



+3 Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???10.02.2009. u 21:15 - pre 184 meseci
@Laki Gen
Nije mi puko display vec film.
ZB
 
Odgovor na temu

Beški duh

Član broj: 230171
93.86.199.*



Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???14.08.2009. u 12:32 - pre 178 meseci
Moj ćale je 1975 dok je služio vojni rok kao radarista na Jahorini ima čudan susret, tačnije ceo njihov garnizon.

Priča je bila da dok su obavljali rutinske dužnosti na radaru u jednom momentu im je nestalo stuje. U tu njihovu prostoriju posle nekoliko min. ušao je neki oficir i naredio da svi izađu napolje i da gledaju u pravcu Sarajeva. Ono što je ta grupa vojnika videla to veče kaže ni dan anas ne može da objasni.
Videli su dva blistava objekta kako se, kao dve male zvezde, neverovatnom brzinom približavaju jedna drugoj i u trenutku kad se očekivao udar one bi jednostavno naglo usporile i odaljile se jedna od druge. Par sekundi bi lebdele odvojeno i onda isto sve ponovile još nekoliko puta dok nisu nestale sa neba. U momentu njihovog nestanka struja se vratila. Vojnici koji su morali da ostanu za radarom kažu da ništa nisu videli na njemu. Sutradan su svi morali da pišu izveštaje o tome šta su videli i "zaprećeno" im je da ne govore o tome. Jbg tako je bilo verovali ili ne ja znam za tu priču još od malih nogu.

Opet znam za jednu drugu. Da su 1999 za vreme ili neposredno pre bombardovanja ljudi na Avali videli NLO iz različitih delova. Jedan dečko prijatelj mog druga je video iz Ripnja i odlepio jer nikada nije verovao u takve stvari...

Takođe sam ja i moji drugovi u drugim kolim doživeli nešto neobično ove godine na putevima noću ali nije vezano za NLO. Jbg ko zna šta sve postoji a mi nemamo pojma ( a kad smo pričali o tome da sve bude još simboličnije bio je 06.06. ladno i prva ili druga noć punog meseca jezivo ) ali to nije tema ovde
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
212.62.56.*



+4 Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???14.08.2009. u 12:36 - pre 178 meseci
:D:D:D
Cekaj cekaj....
Prvo im je nestalo struje, onda im je oficir naredio da gledaju, a potom naredio da nikom ne kazu sta su culi i videli na radaru iako nije bilo struje :D:D

Citat:

Opet znam za jednu drugu. Da su 1999 za vreme ili neposredno pre bombardovanja ljudi na Avali videli NLO iz različitih delova.


Videli su Mars.
 
Odgovor na temu

Challenger

Član broj: 37755
Poruke: 156
93.86.225.*



+1 Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???14.08.2009. u 12:50 - pre 178 meseci
A evo ih i svedoci: http://www.youtube.com/watch?v=BAU4yMxaIX4
 
Odgovor na temu

Beški duh

Član broj: 230171
93.86.199.*



Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???14.08.2009. u 12:53 - pre 178 meseci
Rokoh da je taj oficir ušao kod nih i izveo ih napolje i rekao da gldeaju u nebo u pravcu Sarajeva. Da li si razmislio da je možda čovek imao baterijsku lampu kod sebe, molim te ne teraj me da ti objašnjavam takve stvari uključi kefalo. A ako postoje dva Marsa koji se tako kreću i nestaju onda smo svi u zabludi :) izgleda da ima više planeta u našem sistemu barem za još jedan Mars. Kako god priča je istinita što je potvrdio pre par godina ćaletov drug iz vojske
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
212.62.56.*



+4 Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???14.08.2009. u 12:56 - pre 178 meseci
Citat:
Beški duh: Rokoh da je taj oficir ušao kod nih i izveo ih napolje i rekao da gldeaju u nebo u pravcu Sarajeva. Da li si razmislio da je možda čovek imao baterijsku lampu kod sebe, molim te ne teraj me da ti objašnjavam takve stvari uključi kefalo.


OD kakve je koristi baterijska lampa?
Da bolje vide ta 2 svetla?
Ili da se baterije iz nje iskoriste za radar koji nema struje?

Citat:
Beški duh:
A ako postoje dva Marsa koji se tako kreću i nestaju onda smo svi u zabludi :) izgleda da ima više planeta u našem sistemu barem za još jedan Mars. Kako god priča je istinita što je potvrdio pre par godina ćaletov drug iz vojske


Mars = 1999. godina....
A prica moze biti istinita, al je sled dogadjaja skroz nelogican.
 
Odgovor na temu

Beški duh

Član broj: 230171
93.86.199.*



Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???14.08.2009. u 13:02 - pre 178 meseci
Jesi ti retardiran ili samo znaš da zajebavaš, pa nije baterijskom uperio u te objekte??? nego je došao do vojske koji je tvoj problem? Ili misliš da sam ja glup ili neki NLO zaluđenk. Ja sam samo rekao za priču koju znam i prekini da analiziraš i da podcenjuješ. Veruj u šta hoće tvoja stvar
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: NLO-istina ili zabluda???

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14

[ Pregleda: 82913 | Odgovora: 266 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.