Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li neko zna na koji princip radi elektronski rulet?

elitemadzone.org :: TechZone :: Da li neko zna na koji princip radi elektronski rulet?
(Zaključana tema (lock), by lancia88)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 79378 | Odgovora: 122 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

banebeograd66
beograd

Član broj: 36412
Poruke: 70
62.193.136.*



Profil

icon Re: Da li neko zna na koji princip radi elektronski rulet?20.07.2006. u 15:10 - pre 216 meseci
pozdrav
ako vas i dalje bude zanimala tema elektronskih ruleta javite se , nesto mozete naci na alpesystem.com..
pozdrav svim "konstruktorima" i drugim igracima koji imaju semu za varanje na ruletu ...
banebeograd66
 
0

vladd

Moderator
Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.rcub.bg.ac.yu.



+5251 Profil

icon Re: Da li neko zna na koji princip radi elektronski rulet?20.07.2006. u 15:26 - pre 216 meseci
Varanje na ruletu, kod nas, spada u "ekstremne sportove". Prosto da molis boga da te milicija uhvati a ne vlasnik.
 
0

djyova
Pozarevac

Član broj: 101973
Poruke: 1018
217.24.27.*

Sajt: www.youtube.com/djyovaser..


+775 Profil

icon Re: Da li neko zna na koji princip radi elektronski rulet?20.07.2006. u 18:14 - pre 216 meseci
Steta sto ne moze da se snima kamerom pa da vam i dokazem. A sto se tice sistema za dobitak, radi samo sa malim ulozima, ali vazno da radi. Ni ovo ne morate da verujete. Nije mi bitno uopste. Meni cilj uopste nije da se obogatim, vec da dupliram ulozeni novac koji uopste nije veliki. Cim dodjem do te sume izlazim. Najvise se novca gubi ako te rulet "povuce", pa bio on klasican ili elektronski.
 
0

vladd

Moderator
Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.ptt.yu.



+5251 Profil

icon Re: Da li neko zna na koji princip radi elektronski rulet?20.07.2006. u 21:01 - pre 216 meseci
U ozbiljnim kazinima za "dupliranje" izbacuju napolje, istina diskretno. A ti im objasni da ti "samo igras", nisi znao i lake price.

Kad "proigravas" sisteme, dobijes pice, objasne ti da se "ne zabavljas", jelte, i stikla odpozadi...
 
0

banebeograd66
beograd

Član broj: 36412
Poruke: 70
62.193.136.*



Profil

icon Re: Da li neko zna na koji princip radi elektronski rulet?21.07.2006. u 11:54 - pre 216 meseci
ja sam u tom poslu " igara na srecu" vise od 15 godina profesionalno,
prosao sam i naucio sve od obezbedjenja, rada blagajnika, naucio mnooooogo nacina da uzmes pare na aparatima, ali samo je jedan pravi a to je da ne isprobavas srecu a pogotovo ne "znanje" kombinacija...
zaboravio sam mnogo vise nego sto ce mnogi ikada da saznaju o varanju/virusi, daljinci,nakucavanje preko bravica/jer sam uvek imao pristup unutrasnjosti tih aparata,prema tome i dalje vam je moj savet ne igrajte se sa takvim stvarima...
ne samo zbog mogucnosti da te snimi skrivena kamera na aparatu ili u lokalu pa onda imas veliki problem vec i zbog toga sto statistika neumoljivo radi protiv igraca, kad tad ostaces bez najmanje 10% svojih novaca...
zadnjih nekoliko godina sam u poslu proizvodnje, prodaje, iznajmljivanja poker aparata, ruleta, kladionica...
nasi aparati se nalaze u mnogo mesta srbije crne gore, bih, nekoliko ruleta i nesto aparata imamo i u rumuniji...
realno , statisticki i iz iskustva sto se tice dobitaka za igrace ruleti daju najvise, na nekom godisnjem nivou izmedju 8% i 12% od svih uplacenih para ostane priredjivacu, naravno pod uslovom da je aparat ispravan bez tehnickih gresaka i naravno bez pokusaja da neko na neki drugi nacin dodje do dobitka/dizanje kupole ili slicno/...
o namestanju od strane priredjivaca tipa magneti koji stavljaju lopticu na broj koji jedini nije u igri i slicno necu ni da pricam jer je to najobicnija glupost, ili laseri koji odredjuju gde ce da padne kuglica hahahh
vidjao sam na nekoliko mesta rulete sa tehnickim greskama i to su uglavnom bili modeli uvezeni iz zemalja koje su u medjuvremenu donosile nove zakone pa su se gazde resavale da se sto pre otarase te opreme,i naravno to je dolazilo na nase terene bez adekvatne servisne sluzbe...
a naravno na ovim prostorima ima i samozvanih "konstruktora" koji to naravno ne mogu nikad biti, jer nisu oni konstruisali rulet vec su samo probali sa manje ili vise uspeha/srece/ da ga iskopiraju, uostalom to rade i kod mene u firmi, samo sto mi pratimo i resavamo sve greske ili inovacije na tu temu...
a to sto neki imaju "sigurnu "kombinaciju za dobitak,ali samo na male uloge i male zarade,njih ne treba da brine, jer ni jedna prava kockarnica nece isterati takvog igraca jer je to najjeftinija reklama za svaki pravi lokal, shvatite da onih 90 tak % mora neko i da uzme i da je to sasvim normalna stvar a ne neka "magija" ili "znanje" kombinacija...
za sve druge informacije ja sam tu
pozdrav bane
banebeograd66
 
0

djyova
Pozarevac

Član broj: 101973
Poruke: 1018
217.24.27.*

Sajt: www.youtube.com/djyovaser..


+775 Profil

icon Re: Da li neko zna na koji princip radi elektronski rulet?21.07.2006. u 12:43 - pre 216 meseci
E o tome ti pricam. Sto bi mene neko izbacio kad ne uzimam "nikakve" pare, a donosim reklamu da se u tom kazinu i dobija a ne samo gubi!? Cak sam u dobrim odnosima i sa gazdom. Jednom prilikom sam mu rekao onu "moju" teoriju velikih i malih igraca, na sta mi je on uz osmeh odgovorio "...da znas da nisi daleko od istine...". A da li su magneti ili nesto drugo to ne znam, ali kako onda opisati situaciju kada kuglica upadne u jedan broj, odbije se i krene ka sledecem broju, a onda u vazduhu od jednom promeni pravac kretanja i vrati se u broj pre onog u koji je prvo upala? To se kosi sa osnovnim zakonima fizike zar ne!?
 
0

McKracken
Vladimir Jovanovic
HuxleyDev

Član broj: 465
Poruke: 2941
*.dhcp-pool-ue.sbb.co.yu.

ICQ: 203079925


+7 Profil

icon Re: Da li neko zna na koji princip radi elektronski rulet?21.07.2006. u 13:46 - pre 216 meseci
Citat:
To se kosi sa osnovnim zakonima fizike zar ne!?


Ne kosi se

A takodje je i u skladu sa osnovnim zakonima psihologije
 
0

banebeograd66
beograd

Član broj: 36412
Poruke: 70
62.193.136.*



Profil

icon Re: Da li neko zna na koji princip radi elektronski rulet?21.07.2006. u 14:11 - pre 216 meseci
zakoni fizike nisu bas tako jednostavni, ali da ti pokusam onako laicki/sto se tice fizike/ objasnim...
jesi li gledao sinisu kad izvodi slobodne udarce, ili da li si nekad igrao bilijar...
pa naravno lopta pod odredjenim uglom udarena,/ i sa odredjenom snagom/ nastavlja da se krece ne pravolinijski, nego levo desno , prema napred ili unazad...
inace kuglice na ruletima su od mlevene slonovace /i lepka,/koja se pravi idealno "loptastog " oblika izmedju dve celicne ploce koje je " valjaju' dok ne dobije oblik koji je savrsen...i kostaju ako se dobro secam vise od deset funti, ima ih manjih i vecih, tj laksih i tezih to obicno bira onaj ko i sklapa rulet...
na nekim starijim aparatima su se stavljale loptice koje su imale celicno jezgro ali se zbog cestih ostecenja kuglice /i zbog frke ako vide igraci i pomisle bas to sto ti mislis, da je neka namestaljka/brzo odustalo, mada ima jos takvih aparata u upotrebi na ex yu prostorima..
a da , treba jos dodati da motor vrti cilindar u jednu stranu a kompjuter naravno /bar kod mene/ svaki put menja snagu sa kojom to radi, a fen izduva opet tako svaki put drugacijom snagom/opet naravno u nasem slucaju/i u drugom smeru, u medju vremenu kuglica udara u zidove kucice u koju treba da upadne ili u one cetvrtke koje su iznad brojeva pa samim tim ima mogucnost da dobije" fels" i promeni putanju...
ko ne veruje, donese pare u vrednosti ruleta, ja mu dam srafciger, cekic, sekiru, budak,macolu ,testeru ,plamenobacac,zolju i sta god mu treba i on sam trazi magnete ili bilo sta slicno na ruletu...
banebeograd66
 
0

vladd

Moderator
Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.ptt.yu.



+5251 Profil

icon Re: Da li neko zna na koji princip radi elektronski rulet?22.07.2006. u 14:22 - pre 216 meseci
Ne vredi da objasnjavas, i ne znam sta objasnjavas, profesionalac.

Da se ne stavlja magnetn prah u kockice za bacanje, i to u tackice (crne), jel to pricas, i da ne moze da se umesa u "smesu" lepka i koje cega.

Kocka traje mnogo duze, a i prevara. Ako ti je laser smesan, i treba, tvoje iskustvo ne treba tome da sluzi. Ti kao "clan ekipe" i treba da budes na "onoj" strani, tj, operusan.

A da li ti verujes, to je tvoja stvar, to sto su u Japanu i Engleskoj klepili nekoliko miliona nije neki podatak. Jaci je "podatak" da TI nisi video i TI nisi cuo, a toliko iskustvo... Moras na duzu pauzu, bar novine da procitas. Ili mislis da novine lazu, sudovi i policija dzabe sve to rade, tvoj gazda kada kaze, narocito finansijske podatke, to je....bozja rec, sta li . Evo sve mu verujem. Daj boze i Dinkic...
A oprema je tako "jeftina" da je ne vredi "potezati" za ovdasnje kockanje, koje je u procentu 99% na nivou nekoliko stotina evra.

Poz.
 
0

djyova
Pozarevac

Član broj: 101973
Poruke: 1018
217.24.27.*

Sajt: www.youtube.com/djyovaser..


+775 Profil

icon Re: Da li neko zna na koji princip radi elektronski rulet?22.07.2006. u 15:43 - pre 216 meseci
Ako je ovo "realna" fizika, onda sam ja Dzems Bond

Prikačeni fajlovi
 
0

banebeograd66
beograd

Član broj: 36412
Poruke: 70
62.193.136.*



Profil

icon Re: Da li neko zna na koji princip radi elektronski rulet?23.07.2006. u 00:08 - pre 216 meseci
prvo mislim da si promasio temu, covek je pitao kako radi elektronski rulet , a ne kako se vara u kockarskim igrama, ali da ti ipak odgovorim...
magnetni prah u kockice za bacanje hahahahah
e bas si me nasmejao,
prvo rulet se ne igra sa kockicama,
drugo barbut se ne igra na metalnoj podlozi na kojoj bi tvoj "magnetni prah" mogao da na bilo koji nacin dodje do izrazaja, i sta bi se desilo kad bi se tvoji magneti spojili u toku zaustavljanja , ispao bi smesan u drustvu,
profesinalac to se malo drugacije radi ali ne mozes da procitas tako nesto u novostima ili kuriru, nego moras malo da izadjes na teren medju prave vukove, pa da probas svoju tehniku u okruzenju koje nije tako naivno...
a o likovima u londonu u kasinu ric koji su radili rulet, da si se malo potrudio saznao bi sta se desilo i na koji nacin, kao prvo nije bio u pitanju elektronski nego zivi rulet,i naravno da nije bilo nikakvog lasera jer da je jeste zar stvarno mislis da bi ih pustili sa sve parama u londonu koji ima vise kamera nego cela srbija zajedno...
uostalom kad je tako dobar taj laser sto ga ne kupis pa lepo zaredjas po kocarnicama evrope i sveta i obogatis se zacas,kad vec verujes novinama televiziji itd...

izvinjavam se dzemsu bondu jer nisam razumeo sta je hteo da kaze sa onom slicicom "realna fizika"
banebeograd66
 
0

vladd

Moderator
Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.ptt.yu.



+5251 Profil

icon Re: Da li neko zna na koji princip radi elektronski rulet?23.07.2006. u 16:07 - pre 216 meseci
Kada si vec nasmejan :), bar procitaj stare novine...

E da ne rece da ne bacaju kockice na ruletu, pa jos elektronskom...:):):)


Da, igra se na drvenoj ili plasticnoj podlozi, da bi pljosnati elektromagnet mogao da "radi" :).

PS. Nemoj da se kockas, moze LOTO....maksimalno

Poz.
 
0

banebeograd66
beograd

Član broj: 36412
Poruke: 70
62.193.136.*



Profil

icon Re: Da li neko zna na koji princip radi elektronski rulet?23.07.2006. u 18:55 - pre 216 meseci
moj savet je da postavis pitanje o tome kako se stvarno vara u igrama na srecu, to je jedini nacin da stvarno otkrijes neki kockarski trik a da sedis kod kuce u fotelji, jer " pljosnati elektromagneti" i "magnetni prah" ili "laser"mozes naci samo na istom mestu gde je spajdermen preleteo preko centra grada da bi se sreo sa betmenom i robinom i popili pice dok cekaju deda mraza da se spusti kroz dimnjak...
ps. kad kupis taj laser, javi se ja cu ti nositi torbe po celom svetu dok ti suris gazde kockarnica jer ovde kod nas si pre toga valjda sve operusio hahhahh
banebeograd66
 
0

McKracken
Vladimir Jovanovic
HuxleyDev

Član broj: 465
Poruke: 2941
*.dhcp-pool-ue.sbb.co.yu.

ICQ: 203079925


+7 Profil

icon Re: Da li neko zna na koji princip radi elektronski rulet?23.07.2006. u 20:23 - pre 216 meseci
A deda mraz se zadrzao na ruletu gde su irvasi gurali elektromagnete :)
 
0

djyova
Pozarevac

Član broj: 101973
Poruke: 1018
217.24.27.*

Sajt: www.youtube.com/djyovaser..


+775 Profil

icon Re: Da li neko zna na koji princip radi elektronski rulet?23.07.2006. u 20:44 - pre 216 meseci
Slicica demonstritra promenu pravca kuglice na elektronskom ruletu na kome ja igram, kada su veci ulozi u pitanju. Naravno, to je odradjeno mnogo manje upadljivo nego na grafikonu. A sto se tice Sinise Mihajlovica, ja nikada nisam video da je on raspalio slobodnjak ka golu, a da se lopta vratila ka centru, a da nikog i nigde nije pogodila.
 
0

McKracken
Vladimir Jovanovic
HuxleyDev

Član broj: 465
Poruke: 2941
*.dhcp-pool-ue.sbb.co.yu.

ICQ: 203079925


+7 Profil

icon Re: Da li neko zna na koji princip radi elektronski rulet?23.07.2006. u 21:52 - pre 216 meseci
Samo napisi KAKO je to napravljeno i svi cemo ti poverovati..

 
0

banebeograd66
beograd

Član broj: 36412
Poruke: 70
62.193.136.*



Profil

icon Re: Da li neko zna na koji princip radi elektronski rulet?23.07.2006. u 21:58 - pre 216 meseci
Samo napisi KAKO je to napravljeno i svi cemo ti poverovati.. ...


izvini ne znam da li je za mene ovo pitanje,
ako jeste pitaj me konkretno da znam na sta da ti odgovorim...
banebeograd66
 
0

vladd

Moderator
Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.ptt.yu.



+5251 Profil

icon Re: Da li neko zna na koji princip radi elektronski rulet?26.07.2006. u 12:56 - pre 216 meseci
A zasto bih ja to objasnio? Da se ne bi kockali, to su vam i roditelji rekli. Da bih vam nesto dokazao, ne zanima me, ostanite "neverne tome", ionako bi bilo offtopic.
Kocka je ionako bolest zavisnosti, tako da je pitanje da li nekoga zanima da dobija ili gubi.

Na temu je, u vise navrata, odgovoreno, tj kako radi...

A kako sta "prevariti", to bih ostavio po strani, u principu sve se moze, ali po koju cenu.


Poz.

[Ovu poruku je menjao vladd dana 26.07.2006. u 23:45 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao vladd dana 26.07.2006. u 23:45 GMT+1]
 
0

djyova
Pozarevac

Član broj: 101973
Poruke: 1018
217.24.27.*

Sajt: www.youtube.com/djyovaser..


+775 Profil

icon Re: Da li neko zna na koji princip radi elektronski rulet?31.07.2006. u 13:59 - pre 215 meseci
Svi se mi kockamo ponekad ako tako gledas na stvar. Zar nije i sam zivot jedna velika kocka? Neko dobija, a neko gubi. Nije stvar u kockanju, vec u jacini licnosti.
 
0

McKracken
Vladimir Jovanovic
HuxleyDev

Član broj: 465
Poruke: 2941
*.dhcp-pool-ue.sbb.co.yu.

ICQ: 203079925


+7 Profil

icon Re: Da li neko zna na koji princip radi elektronski rulet?31.07.2006. u 20:05 - pre 215 meseci
@banebeograd: Nije bilo upuceno tebi, vec ovima sto "znaju" da prevare rulet.



Citat:
A zasto bih ja to objasnio? Da se ne bi kockali, to su vam i roditelji rekli. Da bih vam nesto dokazao, ne zanima me, ostanite "neverne tome", ionako bi bilo offtopic.


Zato sto ako ne objasnis, znaci da samo olako lupetas gluposti
Inace, dobrodosao si da na mojim ruletima probas SVE tehnike
 
0

elitemadzone.org :: TechZone :: Da li neko zna na koji princip radi elektronski rulet?
(Zaključana tema (lock), by lancia88)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 79378 | Odgovora: 122 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.