Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

stampa na pausu i termofoliji sa canon lbp2900

[es] :: Ostali hardver :: stampa na pausu i termofoliji sa canon lbp2900

[ Pregleda: 3027 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Seme
Miroslav Bozic
Nis
Elektronski fakultet
Nis, Zajecar

Član broj: 43158
Poruke: 390
*.kalik.info.

Sajt: www.ebuyelektronika.co.cc


+5 Profil

icon stampa na pausu i termofoliji sa canon lbp290024.01.2007. u 18:01 - pre 209 meseci
Kupio sam gore navedeni stampac.Nigde u uputstvu ne pise da li je moguca stampa na pausu ili termo foliji.Recite mi vasa iskustva.Jeli neko probao da stampa na ovi medijima.Takodje me interesuje da li je moguce stampati obostarano na papiru.U uputstvu pise da nije pozeljno stampati na papirima koji na drugoj strani imaju nesto odstampano ili kopirano(pod odstampano se smatra stampano laserom).Hvala na odgovoru i pozdrav svim clanovima!!!
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: stampa na pausu i termofoliji sa canon lbp290024.01.2007. u 20:45 - pre 209 meseci
Štampanje na pausu ili foliji nije problematično ni za jedan laser. Štaviše, jedino ta vrsta štampača može da štampa na ovom materijalu.

Što se obostrane štampe tiče, prvi put čujem takvo "upozorenje". Kako HP štampači ne prave problem pri obostranoj štampi, a koriste istu (Canon-ovu) mehaniku i toner, smatram da to upozorenje slobodno možeš da ignorišeš.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

JOJO847

Član broj: 14162
Poruke: 6623
*.adsl.net.t-com.hr.



+10 Profil

icon Re: stampa na pausu i termofoliji sa canon lbp290024.01.2007. u 23:05 - pre 209 meseci
Pazi s folijom neka bude TERMO FOLIJA, paus osobno nebi stavljao u laser jer sam ih dosta vidjao koji su se doslovce zaljepili za valjak, kao i obicne folije.
Obostrano je moguce stampati ako u print setup odaberes print on both sides pa kad se zavrsi prvi dio ispisa okrenes papire (javi ti se poruka od printera i sve ti bude ilustrirano tako da nije problem)

 
Odgovor na temu

Seme
Miroslav Bozic
Nis
Elektronski fakultet
Nis, Zajecar

Član broj: 43158
Poruke: 390
*.kalik.info.

Sajt: www.ebuyelektronika.co.cc


+5 Profil

icon Re: stampa na pausu i termofoliji sa canon lbp290024.01.2007. u 23:35 - pre 209 meseci
Za obostranu stampu kod injet - a koji sam koristio fineprint tako da cu to i sad da koristim.Sto se tice za termo foliju naravno da cu da kupujem specijalnu(namenjenu za stampu sa laserom).Hvala na odgovorima.Pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: stampa na pausu i termofoliji sa canon lbp2900

[ Pregleda: 3027 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.