Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Online bodovanje i/ili detalji o bodovanju za kanadski imigracioni program

[es] :: Vodič za emigraciju :: Online bodovanje i/ili detalji o bodovanju za kanadski imigracioni program

[ Pregleda: 6147 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

milivoye
milivoye

Član broj: 28289
Poruke: 36
*.yubc.net.



Profil

icon Online bodovanje i/ili detalji o bodovanju za kanadski imigracioni program25.01.2007. u 08:46 - pre 209 meseci
Pozdrav!

Interesuje me da li negde na Net-u (iza sedam gora, iza sedam mora...) postoji online forma za bodovanje i/ili informacije o detaljima po kojima bi covek mogao da proceni svoje sanse pre nego aplicira?
Znam da zvuci kao "E, bas si se setio...?!", ali ko-pita-ne-skita, a tome ovakvi forumi i sluze, after all.

Ako ste posebno dobre volje, a da ovaj post nema gde 'da se smesti', mozda bi ste mogli da otvorite sekciju za npr. "pravna pitanja" (domaca i medjunarodna ;) na EliteSecurity. Verujem da bi bilo dosta zainteresovanih za npr.: kako sastaviti valjan ugovor ili kako registrovati TM ili za moje pitanje.

S postovanjem,
M. Radakovic
 
Odgovor na temu

R2D22
Pa

Član broj: 38803
Poruke: 7
195.252.79.*



Profil

icon Re: Online bodovanje i/ili detalji o bodovanju za kanadski imigracioni program26.01.2007. u 11:32 - pre 209 meseci
Da li si ovo tražio?
http://www.ci.gc.ca/english/skilled/assess/index.html
 
Odgovor na temu

milivoye
milivoye

Član broj: 28289
Poruke: 36
*.yubc.net.



Profil

icon Re: Online bodovanje i/ili detalji o bodovanju za kanadski imigracioni program26.01.2007. u 15:38 - pre 209 meseci
Da, to je to! Thanks a lot! ;)
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Online bodovanje i/ili detalji o bodovanju za kanadski imigracioni program

[ Pregleda: 6147 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.