Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[auto-moto]Golf 2 turbodiesel problem sa paljenjem ujutro

elitemadzone.org :: AutoZone :: [auto-moto]Golf 2 turbodiesel problem sa paljenjem ujutro
(Zaključana tema (lock), by momsab)

[ Pregleda: 5615 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pecirepi
pecirep ivan
kiseljak

Član broj: 120743
Poruke: 73
*.tel.net.ba.

ICQ: 314834449


Profil

icon [auto-moto]Golf 2 turbodiesel problem sa paljenjem ujutro30.01.2007. u 13:04 - pre 209 meseci
Imam golf 2 turbodiesel koji me je poceo od prije nekoliko dana zezati sa paljenjem, jedno mi jutro samo nece upaliti, a nov je akumulator, zracni i naftni filter. Isprva sam mislio da su grijaci ali kada sma ga odvukao maistoru on mi je provjerio grijace i svi do jednoga su bili ok. Tada mi je rekao da nije nesto uredu sa strujom koja ide do grijaca, ali eto provjerio sam i to zamjenio sam relaj i dolazi struja do grijaca cak sam i rucno prespoio sa plus kleme na grijace na par sekundi, ali eto opet nije htio, verglao sam skoro minut bez prestanka ali nista. Imas osjecaj kao da ce soro upaliti zatrese malo i nista, cak sam i direktno na alnaseru spajao plus na zabicu za paljenje dok je kontakt upaljen ali opet nista, jer mi malo slabije vergla preko brave nego direktno. Ali kada upali onda nama nikakvih problema sa paljenjem, upali od prve ali malo kao da mu zafali goriva pa zatrese i malo duze vergla nego inace, svi mi govore da mi je umro motor da su mu pri kraju karike, ali nema logike jer je do juce palio ko sat a sada nece nikako, i imao sam jednog tkvog sa slabim motorom, on hoce da upali ali moras ga vise puta grijati i duze verglati. ali ovaj nakon minut verglanja nece da upali i samo mu odjednom prebaci kadfa krenem verglati i upali, i poslije tog ga odmah ugasim i on opet hoce upaliti. moze li mi tko pomoci dali je moguce da mi se vraca gorivo u rezervoar da ne dobja gdje zraka na crijevu pa se vrati gorivo prirodnim padom u rezervoar?
 
0

BiiigMuzzy
Beograd

Član broj: 98691
Poruke: 333
80.93.253.*



+19 Profil

icon Re: [auto-moto]Golf 2 turbodiesel problem sa paljenjem ujutro30.01.2007. u 13:59 - pre 209 meseci
Skoro je bio jedan topic sa vrlo slicnom temom. Pogledaj ovde:

http://www.elitesecurity.org/t...-Golf-dizel-gubi-snagu-gasi-se

Mozda ce ti dati ideju u kom pravcu da trazis kvar.

Pozdrav!
 
0

elitemadzone.org :: AutoZone :: [auto-moto]Golf 2 turbodiesel problem sa paljenjem ujutro
(Zaključana tema (lock), by momsab)

[ Pregleda: 5615 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.