Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Održavanje uspešnog portala

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Održavanje uspešnog portala
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1546 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Gost




Profil

icon Održavanje uspešnog portala31.01.2007. u 15:24 - pre 209 meseci
Potreban ozbiljan saradnik na odrzavanju portala. Sajt koji je prethodnog meseca imao u proseku 900 poseta dnevno po HitRang.com (AW stat 1500) uradjen u Joomla!-i sa forumom PhpBB sa nesto manje od 400 clanova. Problem je sto sam kao glavni administrator ostao bez vremena za odrzavanje i zato je sajt poceo da propada, ali je i dalje odlicno rangiran na pretraživacima. Saradnik koji bi prihvatio odrzavanje sajta i pokazao se kao ozbiljan saradnik preuzeo bi sajt kao glavni administrator (podpuna samostalnost), ali bez obaveze za placanjem hosting-a (sadasnji ima 1Gb prostora i 40Gb zagarantovanog protoka). Potecijalnom adminu bih pomogao u svakom vidu. Obajsnio bih mu kako da povrati sajt, preneo bih mu razna druga iskustva vezana za održavanje i promociju istog i naravno bih mu pomagao u celom poslu.
Mnogo sam truda ulozio u taj sajt i bilo bi mi zao da propadne i to je jedini razlog zbog koga trazim nekog da nastavi sa odrzavanjem.

Adresa sajta je: www.crnobeli.net
Nadam se da ovo linkovanje moderatori nece shvatiti kao zloupotrebu.
Konktakt: webmaster(et)crnobeli.net
 
0

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Održavanje uspešnog portala
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1546 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.