Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ulaganje u zemljiste-Krnjaca,kotez

[es] :: Vodič za posao :: Ulaganje u zemljiste-Krnjaca,kotez

[ Pregleda: 8516 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Alleks
Bgd

Član broj: 133169
Poruke: 60
217.6.215.*



Profil

icon Ulaganje u zemljiste-Krnjaca,kotez10.02.2007. u 23:04 - pre 208 meseci
Znam i sam da ovo nije odgovarajuca tema, za ovaj forum, ali posto vec ima slicnih.....

Zanima me misljenje nekoga "ko je u tom poslu" da li je isplativo kupiti gradjevinski plac u pomenutim naseljima.Trenutna cena je oko 1000/e po aru ili malo vise.
Ako neko prati problematiku koja su ocekivanja, da li to da ide na vise ili ...
Ja sam inace vec kugio jedan plac od 5a u zoni gde je dozvoljena gradnja, sa planom da jednog dana dodjem do svog krova (i temelja, zidova, saune...).
Razmisljam da kupim jos jedan od 4-5 ari, koji cu kasnije (za 2-3 godine) da prodam, naravno skuplje i pokrijem deo troskova izgradnje.
Ako ima nekoga ko je u tom poslu zanima me vase misljenje da li je to realno za ocekivati.

[Ovu poruku je menjao Alleks dana 13.02.2007. u 13:33 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.adsl-1.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Ulaganje u zemljiste-Krnjaca,kotez12.02.2007. u 00:10 - pre 208 meseci
Prostor oko Metroa u Krnjaci predvidjen je za izgradnju stambenog naselja. Gemax je vec poceo da gradi na jednom delu placa. Takodje novogradnja nice u Mirijevu na Bajdini, u sustini vlasnici zemljista koji su do sada prodali to zemljiste napravili su odlican profit.
 
Odgovor na temu

craford

Član broj: 125961
Poruke: 20
*.static.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Ulaganje u zemljiste-Krnjaca,kotez12.02.2007. u 22:06 - pre 208 meseci
Zivim u kotezu i prvi put cujem da je ar zemlje 100 e!
 
Odgovor na temu

Alleks
Bgd

Član broj: 133169
Poruke: 60
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Ulaganje u zemljiste-Krnjaca,kotez13.02.2007. u 12:36 - pre 208 meseci
U pravi si, izvinjavam se, treba jedna 0 vise, evo popravio sam i gore.
Ipak u poredjenju sa drugim delovima grada koji su dosta dalji od centra i gde je cena ara 3-4.000e/a, cena u Kotezu mi se cini nerealno niska i nadam se da ce da skoci uskoro (2-3 godine).Zanima me misljenje drugih o tome, mozda sam ja ipak subjektivan....

[Ovu poruku je menjao Alleks dana 16.02.2007. u 18:46 GMT+1]
 
Odgovor na temu

craford

Član broj: 125961
Poruke: 20
*.static.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Ulaganje u zemljiste-Krnjaca,kotez14.02.2007. u 06:44 - pre 208 meseci
Znam coveka koji kupuje njive i te rubne placeve,pa ih za odredjeno vreme prodaje za dosta vise para.Doduse on ordinira sa njivama oko borce gde cene placeva daleko brze rastu zbog velike potraznje i daleko najbolje infrastrukture od svih naselja na levoj obali.Covek sa pocetka price kupi njivu,zatim je da ovcanskim seljacima za obradjivanje a u medjuvremenu dobija od njih " prasici,jagnjici i ostalo".Posle nekog vremena ta njiva nije vise njiva,vec plac sa daleko vecom cenom.To sto ti hoces da radis je odlicno ulaganje za buducnost,ali bih ti savetovao da dobro proveris DUP zemljista koje hoces da kupis.Leva obala se sve vise razvija sa tendecijom da je deo oko krnjace i koteza vise industrijski,a borca vise stambeni.Veliki broj firmi se otvara desno od zrenjaninskog puta,u perspektivi je spajanje koteza i borce (toliko se gradi!) i dobijanje opstine!Ja sam stolar i sve vise razmisljam da otvorim saloncic namestaja u borci pre nego u gradu upravo zbog svega sto sam ti gore napisao.Ako te zanima nesto u vezi leve obale ili nesto od stolarije tu sam.Pozdrav!
 
Odgovor na temu

Alleks
Bgd

Član broj: 133169
Poruke: 60
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Ulaganje u zemljiste-Krnjaca,kotez14.02.2007. u 12:22 - pre 208 meseci
Hvala na detaljnom odgovoru.Nadam se da ce tema privuci i prave (profesionalne) poznavaoce kretanja nekretnina(placeva). Pre negosto sam kupio ista, dobro sam proverio DUP, cak sam i napravio "uporednu mapu" DUPa i snimka sa Google Earht, da bise lakse snasao.Mislim da je to najbolja varijanta.Nisam bas siguran napamet, ali mi se cini da nije svo zemljiste izmedju Koteza i Borce predvdjeno za gradnju.Pominju se i neki sportski tereni, pa golf tereni....
Da li neko mozda zna da li je usvojem regulacioni plan za ovaj deo opstine Palilula? Znam da je bio u izradi, cak sam imao priliku da vidim radnu verziju ali je usvajanje bilo nesta odlozeno. Koliko znam da bi se dobila dozvola za gradnju mora da postoji i regulacioni plan za to podrucje.
 
Odgovor na temu

savic1

Član broj: 218544
Poruke: 2
62.68.118.*



Profil

icon Re: Ulaganje u zemljiste-Krnjaca,kotez04.04.2009. u 16:07 - pre 182 meseci
M&M HOLDING
Bosna i Hercegovina
78ooo Banja Luka

M&M HOLDING je trejderska kuća koja radi direkno na Forex tržištu.
Forex je najveća svjetska berza novca, koji ima dnevni obrt oko 3 biliona američkih dolara. Funkcioniše tako sto su sve berze svijeta umrežane na globalnom nivou (Tokio, Singapur, Frankfurt, London, New York itd...) i postoji uvijek mogućnost zarade na kursnim razlikama izmedju valuta.
Trejderi nase kuće rade sa valutama : USD, JPY, EUR, GBP koje čine 75% od sve ukupnog dnevnog obima u trgovanju, ali zna se trgovati i sa ostalim valutama.
Trejderi M&M HOLDING-a posjeduju dugogodišnje iskustvo, u sličnim kompanijama zapadne Evrope.
Trejderska kuća, sa sredstvima od ulagača vrši disperziju rizika na taj način sto radi sa malim procentom sveukupnog novca (do 20%), a ostatak služi za obeštećenje ulagača u slučaju eventualnog negativnog poslovanja, što je u našoj trejderskoj kući gotovo nemoguće.
Disperzija rizika vrši se tako što se novac sa kojim se trguje, rasporedjuje na više trejdera tako da se i tu smanjuje mogućnost negativnog poslovanja, jer je nemoguće da svi trejderi trguju negativno u jednom danu.
M&M HOLDING još uvijek omogućava ulagačima da ulažu svoja sredstva bez ulaznih i izlaznih troškova.
Menadžment M&M HOLDING-a je odlučio da u svom poslovanju ne koristi visokorizične programe, u interesu zaštite sredstava od klijenata. Prema tome kuća radi samo sa srednjerizičnim i niskorizičnim trgovanjima, tako da je rizik sveukupnog volumena novca sveden na minimum (gotovo je nemoguć).

M&M HOLDING zainteresovanim ulagačima obezbjedjuje tri programa investicija koja su rangirana po količini uloženih sredstava:

• od 1000 do 5000 eura – očekivana dobit 8% na mjesečnom nivou

• od 5000 do 10000 eura – očekivana dobit 10% na mjesečnom nivou

• od 10000 do 15000 eura – očekivana dobit 12% na mjesečnom nivou

Dobit se isplaćuje od prvog do petog u mjesecu, kada investitor može da podigne i kompletan svoj depo uz predhodnu najavu, 7 dana prije kraja mjeseca. Prema tome investirana sredstva su nelikvidna samo mjesec dana, a uz blagovremenu najavu su apsolutno likvidna.
Prema dosadašnjim iskustvima u praksi ove dobiti nisu bile ispod gore navedenih procenata.

kontakt e-mail: [email protected]

 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Ulaganje u zemljiste-Krnjaca,kotez04.04.2009. u 18:39 - pre 182 meseci
Kakve veze ima ovaj post sa temom?
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Ulaganje u zemljiste-Krnjaca,kotez

[ Pregleda: 8516 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.