Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zarada za arandjelovcane

[es] :: Vodič za posao :: Zarada za arandjelovcane

[ Pregleda: 2207 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

salear

Član broj: 133062
Poruke: 13
194.106.174.*



Profil

icon Zarada za arandjelovcane15.02.2007. u 11:31 - pre 208 meseci
Postavio sam ovu temu u cilju da bih preko letnjeg raspusta ja i jos neki moji drugovi mogli da se zaposle.Svako ko ima nekakav posao bilo to branje visanja ili necega drugog neka napise a mi ce mo mu se javiti .Lokacija posla moze da bude u arandjelovcu ili okolini arandjelovca . Ostavite e-mail adresu ili mi posaljite poruku na moju adresu [email protected] dogovoricemo se oko cene.Unapred hvala
 
Odgovor na temu

Ivic@
Agatunovic Ivica
Sistem Inzenjer,

Nelt Co D.o.o.
Beograd

Član broj: 64136
Poruke: 387
91.143.221.*

Sajt: rs.linkedin.com/pub/ivica..


Profil

icon Re: Zarada za arandjelovcane16.02.2007. u 16:05 - pre 208 meseci
Tesko ces se leba najesti u Arandjelovcu, sem ako ne radis u nekoj od stranih banaka :-) , a tu veza bas i ne pomaze. Cak ni Knjaz nije sto je nekada bio. Otpusteno je 900 radnika u poslednjih godinu dana i jos ce...
 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.adsl.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Zarada za arandjelovcane18.02.2007. u 02:27 - pre 208 meseci
Pokusajte da vreme do letnjeg raspusta ti i tvoji drugovi iskoristite kreativno. Pokusajte da smislite nesto gde ce vase sposobnosti doci do izrazaja, postoje poslovi sa malo ulaganja, nek svako ulozi po stotinak eur, neka sitna trgovina ili tako nesto, a moze i bez ulaganja ukoliko cete pruzati usluge. Pogledaj koje su stvari jeftinije u drugim gradovima koje bi mogli da preprodajte u Arandjelovcu. Razmisljajte koje usluge nedostaju u vasem gradu, a koje ste vi sposobni da pruzite. Pokusajte tako, imate vremena do letnjeg raspusta, to vas nista nece kostati, a moze puno da vam koristi.

Edit: evo da vam dam neki predlog, drzite privatne casove obucavanja osnovnog rada na racunaru, to nije tesko, treba imati strpljenja naravno, ako ucenik nije talenat za rad na racunaru, mislim da tu mozete da uzmete 10 eur za dvocas, sigurno imate dovoljno znanja da nekog obucite za rad u windowsu i MS office-u, i naravno surfovanje netom i email.
Zatim ako imate dovoljno znanja mozete dati oglas da radite reinstalaciju operativnog sistema, i tu mozete uzeti 10-tak eur za pola sata posla, zatim mozete prodavati kompjuterske komponente, pretpostavljam da su u Arandjelovcu skuplje nego u Beogradu, i raditi sastavljanje konfiguracije, naravno ako to znate. Da li neko od vas dobro zna neki od predmeta za osnovce, mozete drzati privatne casove u fazonu obuke osnovaca za sledecu skolsku godinu tokom leta, treba smiliti neki dobar tekst, u fazonu da zainteresuje roditelje posto se klinci sigurno nece sami prijavljivati, tu mozete da uzmete 5 eur za dvocas. Koliko god vam to smesno zvucalo, radite na marketingu, pod tim mislim na ama bas svaki vid promocije, znaci "od usta do usta", i lepite oglase na vidna mesta, smislite neki interesantan tekst, u vasem slucaju promocija je simbolicna investicija, odstampajte neko od vas ima stampac, pa to lepo fotokopirajte u 100-200 primeraka. Ovo mi je sad palo na pamet, vi cete sigurno smisliti jos nesto. U svakom slucaju najbolje je raditi u timu sa drugarima, bas u to vreme dok ste srednjoskolci, kasnije se ljudi iskvare, postaju pohlepni, hoce sve i odmah, tad se ponekad prijateljstva i izgube zbog posla...ali to je za neku drugu temu.

Ako ipak to ne uspete, nemojte da radite poslove tipa utovarivanja peska, uglja i slicno, posto ste mladi, kicma vam je u razvoju i moze da vam strada, ne treba se igrati sa zdravljem za neku malu cifru.

Pozdrav


[Ovu poruku je menjao Stefano dana 18.02.2007. u 03:54 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Zarada za arandjelovcane

[ Pregleda: 2207 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.