Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Super lijepak na monitoru!!!

elitemadzone.org :: TechZone :: Super lijepak na monitoru!!!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 18817 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Horvat I
Ivan Horvat
Subotica,Makova sedmica

Član broj: 40556
Poruke: 3808
212.200.52.*



+292 Profil

icon Re: Super lijepak na monitoru!!!01.03.2007. u 20:27 - pre 208 meseci
Probaj toplom vodom. Puknutu konusnu maticu tusa sam zalepio super lepkom, posle danipo montirao, za nedelju dana je potpuno nestao lepak

[Ovu poruku je menjao Horvat I dana 02.03.2007. u 17:31 GMT+1]
Pozdrav
---ivanhoe---
 
Odgovor na temu

boolee
Novi Sad

Član broj: 23226
Poruke: 89
*.mediaworksit.net.

Sajt: https://www.facebook.com/..


Profil

icon Re: Super lijepak na monitoru!!!24.04.2007. u 20:24 - pre 206 meseci
Neznam da li sam se kasno javio sa odgovorom ,ali za sve ostale koji neznaju,postoji sredstvo za skidanje super lepka,poliuretanskih boja...
Ako je neko prilikom farbanja ostetio neki duks ili slicno neka proba sa ovim sredstvom videcete da vredi.
Za monitor stvarno ne znam da li bi ostetilo ,ali mozda sa spricom naneti na kapljicu na ne padne na monitor (u svakom slucaju probajte sa nekom drugom kapljicom da vidite kako se ponasa sredstvo).
Sredstvo je od firme saratoga iz italije ili neke slicne .Inace ovakve stvari se uglavnom prodaju u farbarama gde ima i sredstava za skidanje silikona,purpene i sl...
 
Odgovor na temu

Black_eyed
Black_eyed
Kać (pored Novog Sada)

Član broj: 24662
Poruke: 841
*.ev.co.yu.



+110 Profil

icon Re: Super lijepak na monitoru!!!25.04.2007. u 08:45 - pre 206 meseci
Citat:
boolee: Sredstvo je od firme saratoga iz italije ili neke slicne .Inace ovakve stvari se uglavnom prodaju u farbarama gde ima i sredstava za skidanje silikona,purpene i sl...


Purpen je zeznuta stvar na rukama...Kako sam se ubrljao jednom prilikom i to sve u kombinaciji sa crnom novinskom bojom ( ne vredi objasnjavati kako se to desilo :))) Trebalo mi je par dana da to sve skinem sa ruku, da sam tada imao to sredstvo za skidanje purpena...


...It's nothing very special...
Try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations.

Monty Python's The Meaning of Life
 
Odgovor na temu

KRALJEIVC
Branislav Kraljevic
UREDNIK U MARKETINGU, RT CRNE GORE
PODGORICA

Član broj: 137125
Poruke: 85
195.66.162.*

Sajt: www.rtcg.org


Profil

icon Re: Super lijepak na monitoru!!!25.04.2007. u 09:11 - pre 206 meseci
Predlog koji je dao CTRL ALT DEL je najpametniji. Ostali su neozbiljni i nesigurni.
Backo Kraljevic
 
Odgovor na temu

shunkaster
Darko Marjanovic
Informatika, KronospanSRB
Markovac

Član broj: 273046
Poruke: 1
*.kronospan.sk.



Profil

icon Re: Super lijepak na monitoru!!!16.11.2010. u 10:01 - pre 163 meseci
Evo ti pravi odgovor iz ličnog iskustva.

Meni se upravo to desilo, poprilična količina superlepka mi je "štrćnula" na ekran laptopa. Ja sam brzo probao krpom da obrišem i napravio sam veću glupost - samo sam ga razmazao i povećao fleku!!!

Onda sam sišao do laboratorije (ovde na poslu), uzeo 99% aceton, natopio mikrofiber krpicu i posle dva minuta trljanja skinuo sve do poslednje mrlje...
Uključio sam laptop i nikakva fleka nije ostala niti je ekran izledeo ili oštećen. Pa staklo je to...

 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Super lijepak na monitoru!!!16.11.2010. u 19:55 - pre 163 meseci
e još jedna sitnica,možda da tema nije stara 3 godine i da svaki laptop ima staklenu površinu na ekranu,e onda bi to bio idealan slučaj :D
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Super lijepak na monitoru!!!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 18817 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.