Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ogranicenja pri dvd authoring-u?

[es] :: Video produkcija :: Ogranicenja pri dvd authoring-u?

[ Pregleda: 2197 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

alexandarv
Alexandar st
Vranjska Banja

Član broj: 26452
Poruke: 102
*.dynamic.sbb.co.yu.



+4 Profil

icon Ogranicenja pri dvd authoring-u?27.02.2007. u 18:13 - pre 207 meseci
Pozdrav!
Pokusao sam da pronadjem odgovor na ovo pitanje u postojecim temama ali mi je ponestalo zivaca :)

Zelim da sredim neke fotografije i klipove (MNOGO slika i videa) sa zimovanja za rezanje na dvd nekim programom za dvd authoring a da to bude u formi KATALOGA (n.p.r. iz menija izaberem oblast VIDEO pa da mi prikaze PREVIEW svih klipova i da izaberem koji cu gledati) kakav imaju neki dvd diskovi sa filmovima kakve mozemo da nabavimo na kioscima.

E sada pitanje: Postoji li neko OGRANICENJE u broju podmenija koji bi pokazivali preview klipova i slika? Uopste dostoji li ogranicenja pri pravljenju DVD menija prilikom dvd authoring-a?
 
Odgovor na temu

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Član broj: 43360
Poruke: 2738
82.208.193.*



+3 Profil

icon Re: Ogranicenja pri dvd authoring-u?27.02.2007. u 22:58 - pre 207 meseci
Možda je ograničenje 99. Jednom prilikom sam za sebe ovako napravio DVD sa 54 muzička video klipa i 3 strane menija bez teksta a inače nikada mi nije trebao meni za više od 10 klipova, galerije slika i chapter menija.
 
Odgovor na temu

|!|
Boban Djokic

Član broj: 69903
Poruke: 15
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Ogranicenja pri dvd authoring-u?01.03.2007. u 18:34 - pre 207 meseci
Vec sam video na nekim dvd izdanjima filmova sa kioska da sadrze kataloge svih naslova filmova koji mogu da se kupe (slike + opis filma) i bilo je onih sa preko 120 takvih strana... Zanima me postoji li ogranicenje na broj chapter (video)?
 
Odgovor na temu

[es] :: Video produkcija :: Ogranicenja pri dvd authoring-u?

[ Pregleda: 2197 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.