Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

pure render drive 3500????

[es] :: Video produkcija :: pure render drive 3500????

[ Pregleda: 1838 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stanko 23
Stancic Dragan
bgd

Član broj: 135161
Poruke: 20
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon pure render drive 3500????27.02.2007. u 22:35 - pre 207 meseci
Da li neko zna da mi kaze nesto vise o pure render drive-u 3500. Sa njim u kompletu imaju i dve graficke kartice. Da li se on moze koristiti u montazi i postprodukciji obrade video materijala za pustanje na TV-u. Interesuje me i za sta se konkretno koristi i sta se sa njim postize. Imam ga po jako povoljnoj ceni pa razmisljam da li da ga pazarim.

Posto polako ulazim u video produkciju interesuje me i u kom formatu da snimam video zapis na kompjuteru kada ga prebacujem sa mini dv-a? Materijal je predvidjen za pustanje na TV-u, a planiram da se obradjuje u premieru pro.
stanko
 
Odgovor na temu

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Član broj: 43360
Poruke: 2738
82.208.193.*



+3 Profil

icon Re: pure render drive 3500????28.02.2007. u 22:15 - pre 207 meseci
Render Drive slluži za rendering 3d animacije u relanom vremenu ili više desetina puta brže od računara. U sebi može imati više stotina procesora sličnih računarskim. Znači, omogućava puštanje 3D animacija iz 3D max-a, Maje... direktno u izlaz, naravno i kreiranje titlova i grafike u 3D-u i miksovanje sa živom slikom na video mixerima, i naravno tri tačke...
Što se tiče drugog dela tvog posta, već postoji dosta informacija na temam ovog foruma. Ako već planiraš da koristiš Premiere sasvim je prirodno da koristiš DVavi "kompresiju" u tom formatu je i video koji snimaju DV kamere.
 
Odgovor na temu

[es] :: Video produkcija :: pure render drive 3500????

[ Pregleda: 1838 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.