Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Firma "RW" predstavništva u Srbiji,još jedna u nizu poslovnih prevara?

elitemadzone.org :: MadZone :: Firma "RW" predstavništva u Srbiji,još jedna u nizu poslovnih prevara?

[ Pregleda: 3983 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

srbavucko
Dragan Vučković
Vršac

Član broj: 96681
Poruke: 9
212.200.116.*



Profil

icon Firma "RW" predstavništva u Srbiji,još jedna u nizu poslovnih prevara?08.03.2007. u 22:22 - pre 208 meseci
Molio bih sve koji su čuli ili imali kontakte sa ovom firmom,odnosno njihovim predstavnicima da mi ispričaju svoja iskustva.Naime preko druga sam stupio u kontakt sa čovekom koji se predstavlja kao regionalni menadžer ove firme koja odabir kadrova vrši po preporuci(tako sam i ja preko drugara stupio u kontakt sa njim).Ono što mi je on saopštio su šture informacije da se firma bavi mnogobrojnim uslugama u oblasti marketinga,usluga,prodaje itd.Navodno ima već nekoliko predstavništva u Srbiji, pa im je Vojvodina sada strateško opredeljenje za otvaranje predstavništva.Ono što me buni je što ništa konkretnije od toga nije rekao,koja bi konkretno bila zaduženja mene kao zaposlenog,već ću ja to ,kao, moći da biram kada se sakupi dovoljan broj kandidata za jedan seminar koji se plaća oko 2000 din. i na kojem predavanja drže direktori te firme.Radi se uglavnom vikendom i plate su naravno u rangu 50.000-60.000 din.Kada sam tražio po internetu bilo kakve informacije o ovoj firmi nisam uspeo da ih nadjem.Nisam ni siguran da se tako predstavljaju u našoj zemlji,već je to originalno ime firme po rečima dotičnog menadžera.Zanima me da li je to još jedna u nizu firmi kao što su Game collection,Mega book itd.,dakle piramidalne prevare?Ako bilo ko ima informacije o ovoj temi ,molim da mi o0dgovori.Pozdrav.
 
Odgovor na temu

Majstor Duja
Duic Goran
poljski toalet
Novi Sad

Majstor Duja
Član broj: 82753
Poruke: 954
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.elektrocentar.com


+17 Profil

icon Re: Firma "RW" predstavništva u Srbiji,još jedna u nizu poslovnih prevara?09.03.2007. u 07:40 - pre 208 meseci
prvo na http://www1.apr.sr.gov.yu/APR.Public/default.aspx a zatim dobar radni ugovor
izmedju firme i tebe i to je to...ako ne postoje u APR-u, prijavi ih istoj...
 
Odgovor na temu

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
89.216.249.*



+52 Profil

icon Re: Firma "RW" predstavništva u Srbiji,još jedna u nizu poslovnih prevara?09.03.2007. u 12:59 - pre 208 meseci
http://www.elitesecurity.org/p1183184
 
Odgovor na temu

dalibord5
Dalibor Maksimović
Direktor
MAX SILVER DOO
Beograd

Član broj: 29223
Poruke: 695
*.DIALUP-SMIN.neobee.net.

Sajt: www.maxsilver.rs


+38 Profil

icon Re: Firma "RW" predstavništva u Srbiji,još jedna u nizu poslovnih prevara?09.03.2007. u 13:40 - pre 208 meseci
Zdrav razum kaze o cemu se radi...a ljudi se i dalje premisljaju?!
Sada je tren velikih odluka...
bolje je zivjeti sto godina kao milijunas nego sedam dana u bijedi!!!

"Bog je mrtav"-NICE
"Nice je mrtav"-BOG

www.maxsilver.rs
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
*.eunet.yu.



+10256 Profil

icon Re: Firma "RW" predstavništva u Srbiji,još jedna u nizu poslovnih prevara?10.03.2007. u 12:21 - pre 208 meseci
Svaki posao, tj. radno mesto za koje treba da platiš u startu - batali. A posebno te priče oko "regionalnih menadžera" i sl.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Firma "RW" predstavništva u Srbiji,još jedna u nizu poslovnih prevara?

[ Pregleda: 3983 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.