Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sony Ericsson k750 i address book

[es] :: Mac software :: Sony Ericsson k750 i address book

[ Pregleda: 3696 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bokija
Beograd

Član broj: 28505
Poruke: 118
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Sony Ericsson k750 i address book11.03.2007. u 01:11 - pre 207 meseci
Desava mi se nesto veoma cudno...Imam Sony Ericsson k 750 ...Kad podignem Address Book konektuje se bez problemaali kad pokusam da posaljem SMS sve bude regularno ali na kraju se ispostavi da poruka nije poslata iako nema nikakvog alerta.Takodje kad pokusam da pozovem broj preko imenika nista se ne dogodi iako su finkcije za pozivanje i SMS u kontrol-kliku aktivne.Sumnjam da je fora u nekoj od preferenci ali ne znam tacno o cemu se radi.Moze li mi neko pomoci?Hvala.
 
Odgovor na temu

Darko Selakovic
Čačak

Moderator
Član broj: 17289
Poruke: 499
212.62.37.*

Jabber: darkoselakovic@gmail.com


+5 Profil

icon Re: Sony Ericsson k750 i address book11.03.2007. u 18:59 - pre 207 meseci
Obrati pažnju na broj telefona: na pr. ako ti je broj upisan kao 064 xxxxxx neće proći poruka, nego mora da bude 064xxxxxx.
Darko Selaković.
 
Odgovor na temu

bokija
Beograd

Član broj: 28505
Poruke: 118
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Sony Ericsson k750 i address book11.03.2007. u 19:51 - pre 207 meseci
Da 063xxxxxxx ali ne pomaze.Pitam se da li nesto nije u redu sa preferencama?Recimo kod mene stoji address format serbia and montenegro zatim pod phone je cekirano automatic format phone number...Stvarno me izlude...pretpostavljam da je neka sitnica u pitanju ali ne mogu da provalim.A encoding je mac os format.Moze li mi neko reci dali uopste radi S.E. k750 sa address book-om?Sve je to lepo sto se oni konektuju ali kakva dalje kolizija nastaje ne znam.BtW iSync radi.

[Ovu poruku je menjao bokija dana 11.03.2007. u 21:23 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Darko Selakovic
Čačak

Moderator
Član broj: 17289
Poruke: 499
212.62.37.*

Jabber: darkoselakovic@gmail.com


+5 Profil

icon Re: Sony Ericsson k750 i address book11.03.2007. u 20:44 - pre 207 meseci
Imaš li kredita... ha ha.

Svakodnevno šaljem preko T68i i radi odlično... vidim da je tvoj telefon podržan: http://www.apple.com/macosx/features/isync/devices.html

Verovano je nešto do telefona: jeli ti uključen bluetooth na ON (a ne na Automatic) i jel ti se konektuje kad klikneš na bluetooth ikonucu iz Adress Book-a tj. jel ona poplavi, ako to radi probaj na Sony Ericsson-u Master Reset/Reset settings ili Master Reset/Reset all (naravno, podrazumeva se da imaš kopuju telefonskog imenika u računaru jer ga ovo briše).
Darko Selaković.
 
Odgovor na temu

bokija
Beograd

Član broj: 28505
Poruke: 118
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Sony Ericsson k750 i address book11.03.2007. u 21:32 - pre 207 meseci
Joj,ma pazi,sve ide poredu konekcija ctrl-clik na telefon,pisanje,a onda kad mu kazem send on jednostavno kao da to i uradi,znaci ugasi prozor sa porukom bez ikakvog alerta ,ali na kraju shvatis da telefon nije poslso nikakvu poruku.Kad mu kazem ctrl-click,dial with k750 samo malo blinkne prozor i ne dogodi se nista.
 
Odgovor na temu

bokija
Beograd

Član broj: 28505
Poruke: 118
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Sony Ericsson k750 i address book01.04.2007. u 23:01 - pre 206 meseci
He,uspeo sam da nadjem resenje.Covek iz Liverpula je na Apple forumu izneo resenje i ono je funkciomalno za k 510 , k750,provereno a trebalo bi da radi i na gomili drugih Sony Ericsson modela.

I've was having problems sending SMS messages from my K750i. To fix this i've found a solution.

Quit address book. You may want to back up your data first, although I didn’t do this.

Go to the Address Book application, control click and select “Show Package Contents”

Open the Contents folder and then the Resources folder

Control click on Telephony.bundle and select “Show Package Contents”

Open the Contents folder and then the Resources folder

Open up ABDeviceCommandSets.plist in a text editor

Find the string <string>K700</string>

Below it, add the string <string>K750</string>, or D750 or W800 if that’s the phone you have

Save, exit and launch Address Book.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mac software :: Sony Ericsson k750 i address book

[ Pregleda: 3696 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.