Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

molim za savet !!!

[es] :: ISP :: ADSL :: molim za savet !!!

[ Pregleda: 2097 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

marko0143
Marko Cupurdija
Beograd

Član broj: 117796
Poruke: 2
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon molim za savet !!!12.03.2007. u 13:33 - pre 208 meseci
O cemu se radi:

Pre nedelju dana mi stize email iz Sezama da ce od ponedeljka, 12. marta 2007. početi realizacija zahteva za instaliranje ADSL-a....
Inace sam na Miljakovcu!
I stvarno, danas me zove devojka iz Sezama i kaze predali su moj zahtev, medjutim on je vracen jer na mom prikljucku postoji vise zahteva, ja joj kazem jeste, kod Telekoma sam se takodje prijavio. Ona kaze, onda morate da zovete 9813 bla bla bla i da pokusate da ponistite zahtev kod Telekoma.

Ja pozovem 9813 kaze mi jedan tip, da da da, vidim prijavili ste se preko weba i bas je PRE 2 SATA!!! poslat vas zahtev na realizaciju!!!, mozete da ocekujete da ce vas neko kontaktirati u roku od nedelju dana ili ukoliko zelite da ponistite zahtev saljite mail na [email protected] . . .

Sada nisam siguran sta je pametnije, da li da cekam odgovor od Telekoma ili da ponistim taj zahtev pa da zovem opet Sezam???
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.240.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: molim za savet !!!12.03.2007. u 15:39 - pre 208 meseci
Pogledaj moj odgovor u temi http://www.elitesecurity.org/p1504502, mislim da vazi i za tebe. A mozda gresim.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

marko0143
Marko Cupurdija
Beograd

Član broj: 117796
Poruke: 2
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: molim za savet !!!12.03.2007. u 16:48 - pre 208 meseci
Thx 4 the info
Bas se toga i plasim, da ako otkazem Telekomu, moracu da cekam sledece prosirenje :(
Samo se nadam da ce me pozvati uskoro . . .
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.240.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: molim za savet !!!12.03.2007. u 17:34 - pre 208 meseci
Citat:
marko0143: i bas je PRE 2 SATA!!! poslat vas zahtev na realizaciju!!!
Pa, kad je dotle doslo, strpi se. Jeste da njima obicno treba nesto vise vremena da otkucaju Ugovore i podese modeme, jer verovatno to rade odjednom za vise ljudi, ali sad je stvarno "samo sto nije". A mislim da drugi provajderi ne podesavaju modeme unapred kao ovi, sto opet ima i dobre i lose strane. Jedna od losih je i to cekanje, jer im i za to treba neko vreme. Sa druge strane, mozda je tako i bolje kad se uvodi vecem broju korisnika, verovatno imaju manje cimanja tehnicke podrske nego sto bi inace imali. Ukljucis - radi, gotovo, ali zato cekas par dana duze.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: molim za savet !!!

[ Pregleda: 2097 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.