Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problemi sa LP snimcima pri prebacivanju sa VHS na DVD

[es] :: Video kompresija :: Problemi sa LP snimcima pri prebacivanju sa VHS na DVD
(Zaključana tema (lock), by Cileinteractiv)

[ Pregleda: 2423 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

majobab

Član broj: 87030
Poruke: 3
*.wireless.org.yu.



Profil

icon Problemi sa LP snimcima pri prebacivanju sa VHS na DVD21.03.2007. u 07:59 - pre 207 meseci
Imam graficku karticu ATI VIVO 9600. Prikopcao sam Video i kad pustim video sniman u SP formatu, sve funkcionise dobro. Kad je snimak radjen u LP formatu nastaju problemi sa slikom. Napominjem da nije stvar do videa jer kad to isto uradim na TV-u slika u LP formatu je odlicna. Da li imas neki savet u vezi slike? Imam dosta snimaka u LP formatu koje bih da prebacim. Napomena: Probao sam sa 2 Video rekordera i isti je problem. Unapred hvala.
 
0

kontradisk
Tomislav Peric
Crna Trava

Član broj: 77197
Poruke: 34
89.216.127.*



Profil

icon Re: Problemi sa LP snimcima pri prebacivanju sa VHS na DVD24.03.2007. u 00:06 - pre 207 meseci
Kako se manifestuju problemi na slici, opisi ih. Koji softver koristis? Koja su podesavanja? Uz malo detaljniji opis problema mozda bi neko imao ideju sta bi trebalo uraditi.
 
0

majobab

Član broj: 87030
Poruke: 3
*.cri.co.yu.



Profil

icon Re: Problemi sa LP snimcima pri prebacivanju sa VHS na DVD26.03.2007. u 09:41 - pre 207 meseci
Posle vise pokusaja, odjednom je sve krenulo kako valja. Da li je bio problem sa kablovima ili necim drugim, ne znam, ali sada sve funkcionise. Pojavio se drugi problem jer sam stavio noviji drajver 9-16 za ATI karticu i na jednom kanalu se cuje konstantno pucketanje na svakih 4-5 sekundi. Morao sam da se vratim na stari drajver 9-08 i konacno sve radi. On automatski pakuje u MPG-2 format tako da je prvo pakovanje na kraju zavrseno uspesno. U svakom slucaju hvala ti na interesovanju.
 
0

[es] :: Video kompresija :: Problemi sa LP snimcima pri prebacivanju sa VHS na DVD
(Zaključana tema (lock), by Cileinteractiv)

[ Pregleda: 2423 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.