Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Biranje (switch-ovanje) izmedju dve postojece konekcije

[es] :: C/C++ programiranje :: Biranje (switch-ovanje) izmedju dve postojece konekcije

[ Pregleda: 3798 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gtadado
Sa

Član broj: 139355
Poruke: 10
80.65.172.*



Profil

icon Biranje (switch-ovanje) izmedju dve postojece konekcije21.03.2007. u 18:58 - pre 207 meseci
Posto imam 2 interneta
Kako cu isprogramirati da jednim klikom automatski diskonektuje sa interneta1 i konektuje na drugi internet2 i obratno
Ko moze da mi pomogne pls
 
Odgovor na temu

Mister_rap
SE at Viacom

Član broj: 8822
Poruke: 2540
*.crnagora.net.

Jabber: mister_rap@jabber.com


+21 Profil

icon Re: Biranje (switch-ovanje) izmedju dve postojece konekcije21.03.2007. u 22:26 - pre 207 meseci
Citat:
gtadado: Posto imam 2 interneta
Kako cu isprogramirati da jednim klikom automatski diskonektuje sa interneta1 i konektuje na drugi internet2 i obratno
Ko moze da mi pomogne pls


Imas dva interneta... ZANIMILJIVO

[Ovu poruku je menjao Mister_rap dana 21.03.2007. u 23:36 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Buffy
Stanko Culaja
Sipovo, BiH

Član broj: 45310
Poruke: 312
*.teol.net.



Profil

icon Re: Biranje (switch-ovanje) izmedju dve postojece konekcije21.03.2007. u 22:29 - pre 207 meseci
:)
Budi jasniji. Jel imas dva network interfejsa?
 
Odgovor na temu

gtadado
Sa

Član broj: 139355
Poruke: 10
*.europronet.ba.



Profil

icon Re: Biranje (switch-ovanje) izmedju dve postojece konekcije22.03.2007. u 15:06 - pre 207 meseci
Imam kablovski internet
imam napravljene dvije konekcije
za internet i
za freezonu

i sad bi zelio da jednim klikom mi se diskonektuje sa interneta i konektuje na freezonu i obratno

evo na bihnet.ba naso sam njihov program za adsl
e tako bi i ja htio ali mi netrebaju ovo dodatno sms chat itd..

http://www.bih.net.ba/komunikator_adsl.html



NADAM SE DA SAM SAD BOLJE OBJASNIO STA ZELIM
 
Odgovor na temu

gtadado
Sa

Član broj: 139355
Poruke: 10
*.europronet.ba.



Profil

icon Re: Biranje (switch-ovanje) izmedju dve postojece konekcije24.03.2007. u 20:39 - pre 207 meseci
Imal iko da pomogne oko ovoga
 
Odgovor na temu

anthylon
anthylon
Bosna i Hercegovina

Član broj: 83876
Poruke: 48
89.146.176.*



Profil

icon Re: Biranje (switch-ovanje) izmedju dve postojece konekcije18.10.2007. u 18:13 - pre 200 meseci
Aha,

bih.net.ba nudi jednu pogodnost (ali to sada nude i drugi provajderi u BiH): freezona. To je, fakticki, LAN u okviru provajder mreze. Na serverima u freezoni dostupne su multiplayer igre; patchevi; demo programi i sl. Dobra stvar je da se koristenje freezone ne racuna u limit (bandwidth). Stoga korisnici, npr. gameri, biraju freezonu kad se igraju; odnosno standardno konektovanje kad trebaju van mreze provajdera.

Vrlo je jednostavno prelazak sa jedne na drugu zonu. Kreiraj dvije konekcije (ako ne zelis njihov program - messenger). Sve je isto kod obje konekcije samo sto kod freezone u polje username dodajes @bihnet. To je to.

Dakle, konekcija za freezonu se jedino razlikuje po nacinu na koji upisujes username, tj. dodas tvoj_user_name@bihnet.

Sretno :-)
 
Odgovor na temu

chupcko
Negde
Beograd

Član broj: 5560
Poruke: 1141

Sajt: www.google.com


+63 Profil

icon Re: Biranje (switch-ovanje) izmedju dve postojece konekcije20.10.2007. u 13:39 - pre 200 meseci
A kakve veze sve to ima sa c-om ?
CHUPCKO
 
Odgovor na temu

anthylon
anthylon
Bosna i Hercegovina

Član broj: 83876
Poruke: 48
89.146.173.*



Profil

icon Re: Biranje (switch-ovanje) izmedju dve postojece konekcije21.10.2007. u 14:55 - pre 200 meseci
E sad ja ne shvatam!? Sta je c u tvom slucaju? Je li skracenica od konekcija; C kao programski jezik ili sta?

Fino sam pokusao pojasniti. Koliko sam shvatio, to te buni. Medjutim, ako bas zelis napraviti aplikaciju, eh onda je to nesto drugo. U izvornom postu nije precizirano na sta se odnosi "programirati".

Medjutim, moguce je koristiti windows scripting (npr.) bez kôdiranja...

Sve ovisi sta zelis ali uz post postavljen na takav nacin, he...

Sretno,

Anthylon
 
Odgovor na temu

chupcko
Negde
Beograd

Član broj: 5560
Poruke: 1141

Sajt: www.google.com


+63 Profil

icon Re: Biranje (switch-ovanje) izmedju dve postojece konekcije23.10.2007. u 18:29 - pre 200 meseci
Ako mislis na mene, za mene je C na ovom podforumu "programski jezik C".

Tako da i pocetna tema i cela diskusija nemaju veze sa C-om :).
CHUPCKO
 
Odgovor na temu

anthylon
anthylon
Bosna i Hercegovina

Član broj: 83876
Poruke: 48
*.PPPoE-8006.sa.bih.net.ba.



Profil

icon Re: Biranje (switch-ovanje) izmedju dve postojece konekcije23.10.2007. u 20:18 - pre 200 meseci
Upssssss...

Netko je promasio - i to ja :$

Da, "polupao sam loncice". Pomijesao sam stvari: mislio sam da je tvoj odgovor u stvari odgovor autora. Pa ni meni nije bilo jasno sta covjek zeli pitati uopce...

Sry chupcko. Ako zvuci utjesno, onda sam ... "crven" :-D
 
Odgovor na temu

[es] :: C/C++ programiranje :: Biranje (switch-ovanje) izmedju dve postojece konekcije

[ Pregleda: 3798 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.