Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Komentari na moj sajt > Verzija 4.50

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Komentari na moj sajt > Verzija 4.50

[ Pregleda: 3790 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

VlaDiXx

Član broj: 120775
Poruke: 398
*.teol.net.



+1 Profil

icon Komentari na moj sajt > Verzija 4.5007.04.2007. u 15:10 - pre 207 meseci
VlaDiX 4.50
http://www.vladix.co.sr

Temu sam nekoliko puta otvarao za isti sajt ,ali pošto je dizajn promijenjen pitam vas:

Šta mislite o dizajnu , o cjelokupnom sadržaju?
Šta bi trebao dodati ,a šta izbaciti?
Komentari , kritike, sugestije .

Hvala!
 
Odgovor na temu

sekulicB

Član broj: 67167
Poruke: 158
87.250.119.*



Profil

icon Re: Komentari na moj sajt > Verzija 4.5008.04.2007. u 19:52 - pre 207 meseci
Sad mogu da kazem da sajt lichi na neshto... Mada ne znam zashto ti Software podstranica odudara od dizajna ostalih... Vladix portal je ochigledno template:D jer ti pishe Navigation, Content, Links (to sve na engleskom a sajt ti je na nashem jeziku) a i font loga Vladix Portal ti odudara od tog fonta...

Gledaj da logoe malo sredish u nekom grafichkom programu, da nije takav suvoparan font i to plavom bojom, a ispod toga text crvenom bojom, a meni narandzastom..:D

Josh bih ti skrenuo paznju da kada pishesh ZAREZE(,) da ih stavljash odmah neposredno iza rechi, i tek onda SPACE, a ne kako ti to radish: ,primer jdksjdks ,primer opet ,i opet! Ruzno izgleda a i to su neke osnovne stvari pravopisa!

Shto se NAREZIVANJA tiche, malo neprofesionalno izgleda da stavish usluge NAREZIVANJA pored toga shto radish PROGRAMIRANJE, ako me razumesh shta hocu da kazem? Ako vec radish sa muzikom i filmovima, promeni taj naziv Narezivanje u neshto drugo, previshe je "ulicharski" :)... a i danas svako ima cd/dvd pisach, tako da to vishe nije u modi, a kvari ti utisak o celom sajtu!

Ove komentare shvati kao dobronamerne, jer uvek je lakshe iskritikovati tudji rad:), ali sam ipak hteo da ti ukazem na neke stvarchice!

Pozdrav
--------------------------
Ibanez rules. :)
 
Odgovor na temu

apex
kikinda

Član broj: 31144
Poruke: 918
*.WLAN-Narvik.KKD.panline.net.

Sajt: www.polovni-delovi.com


+1 Profil

icon Re: Komentari na moj sajt > Verzija 4.5008.04.2007. u 20:04 - pre 207 meseci
Dobar CSS template
http://www.polovni-delovi.com - Najveći portal polovnih delova za sve tipove vozila
 
Odgovor na temu

racerx82
Zemun

Član broj: 109399
Poruke: 15
*.yubc.net.

Sajt: www.xlabsdesign.com


Profil

icon Re: Komentari na moj sajt > Verzija 4.5009.04.2007. u 09:46 - pre 207 meseci
sajt nije los, ali mi je pomalo neoriginalan, danas kad na netu postoji 6 milijiardi web prezentacija, nije cilj dizajnom utopiti se u okolinu, vec isplivati iz nje, biti razlicit, inventivan.
nemoj ovaj komentar da shvatis kao negativan, on je samo vezan za dizajn< saj u globalu izgleda daleko iznad proseka.
p.s. zamolio bih te da posetis moj site http://www.xlabsdesign.com , pa lepo da i ti mene ispljujes
pozdrav
racerx
 
Odgovor na temu

VlaDiXx

Član broj: 120775
Poruke: 398
*.teol.net.



+1 Profil

icon Re: Komentari na moj sajt > Verzija 4.5009.04.2007. u 11:19 - pre 207 meseci
Citat:
racerx82:
p.s. zamolio bih te da posetis moj site http://www.xlabsdesign.com , pa lepo da i ti mene ispljujes
pozdrav


Neću te "pljuvati" samo da ti kažem da ti je sajt odličan i kao što ti kažeš DRUGAČIJI OD OSTALIH .
Tako sam ja htio uraditi u verziji 4.01 ,ali bezuspješno.

Ti si naravno odlično to uradio na neki drugi način unio si svoju kreativnost ,a ja sam ovaj put (ver.4.5) želio nešto prostije !

 
Odgovor na temu

racerx82
Zemun

Član broj: 109399
Poruke: 15
195.252.113.*

Sajt: www.xlabsdesign.com


Profil

icon Re: Komentari na moj sajt > Verzija 4.5023.05.2007. u 13:05 - pre 205 meseci
hvala VLADIX
racerx
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Komentari na moj sajt > Verzija 4.50

[ Pregleda: 3790 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.