Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc oko povracaja novca za duplo placanje saobracajne kazne

elitemadzone.org :: MadZone :: Pomoc oko povracaja novca za duplo placanje saobracajne kazne

[ Pregleda: 3880 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Veyron
Uzice

Član broj: 496
Poruke: 151
77.46.253.*

Jabber: veyron@elitesecurity.org
ICQ: 68119074


Profil

icon Pomoc oko povracaja novca za duplo placanje saobracajne kazne11.04.2007. u 01:44 - pre 206 meseci
Interesuje me da li je neko upoznat sa ovim? Danas me zove pandur i kaze dodji u stanicu da ti dam uplatnicu pa otidji u postu i kopiju donesi meni. OK. Ja to uradim, ne razmisljajuci, jer placam puno kazni i ne vodim racuna o tome, za skoro svaku mi dolazi zamena novcana za odradjivanje zatvorske kazne i ja tada platim... Mislim cifra nije mala 8.000 din i 600 din sudskih troskova i oni u posti 100, ukupno 8.700 din. Da li imam pravo da im trazim povracaj novca na osnovu uplatnica? Imam uplatnicu od danas i od 18. decembra 2006 kada sam platio prvi put.
 
Odgovor na temu

Mardz Simpson
Moja kuca Vrsac-Beograd

Član broj: 44460
Poruke: 415
*.speednet.co.yu.



Profil

icon Re: Pomoc oko povracaja novca za duplo placanje saobracajne kazne11.04.2007. u 22:15 - pre 206 meseci
Blah, i LOL
Vozi sporije to je jedino sto mogu reci i siguran nacin da izbegnes nepovratan povracaj novca!
Pa nije to povracaj PDV-a!
A danas u VS dvojica u kolima pricaju ispred stanice policije sa saobracajcom u uniformi verovatno "poznanik" a nit "vezani" posto nisu kerovi, a i bogami na pogresnoj strani ulice zaustavljeni tj. sami stali! Zar nije po zakonu kad je dvosmerna ulica da treba na strani na kojoj se kreces treba zaustaviti auto, tj nikako na kontra strani?
Ko je tu kriv? Pandur saobracajac ili vozac?
Imala sam ja kameru da ovekovecim trenutak ali mislim se, da je jako blizu stanica policije pa nebih da koristim kameru gde je "zabranjeno" snimanje!
wow dokle BRE ovako?
Nasmesi se, to je druga najlepsa stvar koju mozes da uradis sa svojim usnama!!
 
Odgovor na temu

Veyron
Uzice

Član broj: 496
Poruke: 151
91.150.111.*

Jabber: veyron@elitesecurity.org
ICQ: 68119074


Profil

icon Re: Pomoc oko povracaja novca za duplo placanje saobracajne kazne12.04.2007. u 00:38 - pre 206 meseci
ja sam dobio informaciju da mogu povratiti novac, samo je potrebno pisati neke zahteve, ali pokusacu... nemam sta da izgubim...
 
Odgovor na temu

Mardz Simpson
Moja kuca Vrsac-Beograd

Član broj: 44460
Poruke: 415
*.speednet.co.yu.



Profil

icon Re: Pomoc oko povracaja novca za duplo placanje saobracajne kazne12.04.2007. u 07:40 - pre 206 meseci
http//www.mup.proboards46.com
odavno imam ovaj sajt ali ne zna jel u funkciji!
To je forum MUP-a pa pogledaj tamo!
Link ne radi pa pokusaj sa googlom
Nasmesi se, to je druga najlepsa stvar koju mozes da uradis sa svojim usnama!!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Pomoc oko povracaja novca za duplo placanje saobracajne kazne

[ Pregleda: 3880 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.