Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Lynksys PCI Karta Problem

[es] :: Wireless :: Lynksys PCI Karta Problem

[ Pregleda: 1371 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Solunac
Cp6a 3ayBek
Osijek

Član broj: 119180
Poruke: 68
84.41.116.*



+2 Profil

icon Lynksys PCI Karta Problem12.04.2007. u 00:46 - pre 207 meseci
Ja ne bih bio ja da ne postavljam stalno pitanja i to stalno.
Imam jedan problem sa Linksys Wireless PCI kartom model WMP55AG.
Sto ce se reci iz prilozenog a+b+g standard, uzeo sam je zbog a standarda da bih presao na tu famoznu frekvenciju od 5GHz.
I onda problemi...
Karta je kupljna kao nova na Ebay cijena veoma povoljna sa postarinom nesto vise od 35 eura.
Mislio sam da ce raditi kako treba ali ne, desava mi se ovo s...e da se prilikom konektovanja na AP odrzi konekcija nista vise od 10-tak sekundi prekid te ponovo se konektuje i tako do ko zna kad znaci connect disconnect i tako do sudnjeg dana.
Na njoj nema podesavanja za brzinu tj podesavanja vezanog za Mbit-e nego samo AUTO na 2,4 radi 11mbit, a na 5Ghz 54Mbit.
Koji sam je djavo uopste i kupio i dok sad kucam gledam u nju i kontam da je zapalim pleme joj j...
Napominjem da je AP udaljen oko 6km i antena je na 2.4 ghz, snage 24db.
Pre sam radio na istoj anteni istoj udaljenosti sa drugom karticom koja je mnogo mnogo slabija i to bez problema ali je to bila usb Atmel 22mbit snage 40mV dok je ova 100mV zasto iskace iz mreze pojma nemam kao da joj nesta smeta bilo da radim na 2,4 ili 5ghz.
Karta je ispravna nisam je jos izlupao mada je moguce sve.
Kupio sam je jer sam mislio da je to to i kad sam vidio da joj se cijena krece i do 100eura u njemackoj kod nas je sumnjam ima i kupiti.
Na njoj je Atheros chip to sam uzeo cak i zbog MikroTik-a ali uzalud.
Sta da cinim?
POMOC
S.O.S.
Izvinjavam se mozda zbog grubih rijeci ali ljuuut sam
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Lynksys PCI Karta Problem

[ Pregleda: 1371 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.