Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

s kompa na komp i na koji nacin

[es] :: Video softver :: s kompa na komp i na koji nacin

[ Pregleda: 2050 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

laserica
zagreb

Član broj: 75298
Poruke: 111
*.adsl.net.t-com.hr.



+1 Profil

icon s kompa na komp i na koji nacin30.04.2007. u 11:22 - pre 206 meseci
ne znam dali to spada ovdje ali ne znam gdje da postavim pitanje.
problem je u ovome.
imam program virtrual dj i s njim miksam neke spotove ali taj program to ne moze da snimi nema record opciju.
zanima me dali mogu ono sto miksam s njim da nekeko snimim na drugi komp sto imam,pomocu nekih kablova ili slicno.
dali je to moguce i kako,jer htjeo bih da ono sto miksam da mi ostane zabiljezeno.
dali postoji neki drugi programi koji mogu da umiksaju 2 video clipa i naravno da to snime
hvala svima
 
Odgovor na temu

Misa_exclusive
Milos Andrejevic
Raduckam tu i tamo... :)
Novi Sad/Leskovac

Član broj: 59286
Poruke: 1061
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 190609050


Profil

icon Re: s kompa na komp i na koji nacin30.04.2007. u 13:07 - pre 206 meseci
Naravno da postoje. To su programi za montažu poput Premiere, Vegas, Edius..
O istim se pisalo puno, pa stoga koristi pretragu i čitaj TOP teme.
Nije sve u parama. Ima nešto i u nekretninama, a Boga mi, i u zlatnim polugama

 
Odgovor na temu

Daniel011
Beograd

Član broj: 76088
Poruke: 1101
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 2336441


+3 Profil

icon Re: s kompa na komp i na koji nacin30.04.2007. u 16:52 - pre 206 meseci
Nisam koristio VirtualDJ, ali jesi li siguran da on nema nikakvu opciju kojom bi sačuvao to što u njemu izmiksuješ? Možda se ta opcija ne zove record, možda se zove export ili tako nešto slično...
Jedna varijanta uvek postoji ako hoćeš to što si radio u tom progiju da sačuvaš, a to je da skineš neki od programa za screen capture, koji sve što se dešava na ekranu snima u video-fajl, ja koristim recimo CamStudio, samo ti treba dovoljno brza mašina da bi mogao istovremeno i da puštaš izmixovan materijal i da ga snimaš u odgovarajućoj rezoluciji, a da ne bude trzanja i seckanja. Naravno, to ne bi imao onaj kvalitet koji bi imao kad bi iz samog VirtualDJ-a to mogao da snimiš. Zatim, imaš i varijantu sa dva računara, ako na jednom imaš grafičku sa video-out izlazom, a na drugom ili TV-karticu ili VIVO-grafičku sa video-in priključkom, pa ih vežeš video-kablom sa činčevima. Samo u tom slučaju video prelazi u analogni pa opet u digitalni oblik, tako da se još više gubi na kvalitetu. A u oba ova slučaja može još biti i komplikacija oko overlay-a...
Ipak je najbolje rešenje (ako iz VirtualDJ-a ne možeš da snimiš mix) da klipove umiksaš u nekom od programa koje je Miša predložio i da ih tako snimiš.
 
Odgovor na temu

laserica
zagreb

Član broj: 75298
Poruke: 111
*.adsl.net.t-com.hr.



+1 Profil

icon Re: s kompa na komp i na koji nacin30.04.2007. u 18:08 - pre 206 meseci
Hvala svima na odgovorima,znam za te programe koji je rekao misa ali mene zanima da ja live umiksam i onda to snimim a ne da ja pravim neke projekte s programimam koje je misa rekoa.
naime radi se o tome da kad miksam video spotove onda treba da to umiksam u nekome ritmu a to je najbolje s programimam kao virtual dj jer onda najbolje cujem sto miksam i kad treba da pustim sljedeci sppot i u kojem ritmu.
mislim da ste me shvatili sto mi treba.inace virtual dj nema nista sto bi moglo da se snimi na hard
 
Odgovor na temu

[es] :: Video softver :: s kompa na komp i na koji nacin

[ Pregleda: 2050 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.