Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novi album Nevernih beba

elitemadzone.org :: MadZone :: Novi album Nevernih beba
(Zaključana tema (lock), by Bojan Basic)
Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 23181 | Odgovora: 69 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
77.46.179.*



+35 Profil

icon Re: Novi album Nevernih beba06.05.2007. u 00:04 - pre 206 meseci
E jeste!
Na koga si mislio, Nenade?
Slobodno reci.
 
0

DjoleReject
Djordje Knezevic
Zvezdara

Član broj: 85258
Poruke: 309
*.dynamic.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Novi album Nevernih beba06.05.2007. u 00:05 - pre 206 meseci
Ma bas bezveze. Nema razloga da se razgovori ovako zavrsavaju, dok se ljudi drze argumrenata. Kad postanu licni i bezobrazni, onda nemas pametan nacin da zavrsis pricu. Ako se sklonis i vise ne javljas, ispada da je bezobrazluk pobedio. Ako nastavis, samo se uvaljujes u njesra.

@Uzicki biciklista:

Moj staz ovde je par godina. Nista znacajno, ali nije ni da sam juce dosao. Teza koju postavljas "da si duze na forumu, znao bi kako se ja ponasam uzivo" ti apsolutno pristaje. Da se ne ponavljam, to su ti argumenti za poselo.
Sto se tice onoga "anonimus", zaista mi nije jasno kako si to izmerio, ali imaj na umu da cinjenica da sam ja tebi nepoznat moze jednako znaciti da si ti anonimus koliko i obrnuto. Postoji nekoliko medjusobno nepovezanih grupa ljudi u kojima nisam anonimus, ali to nisu stvari koje bi te se ticale.
Uz nadu da ces imati prilike da me napickaras i uzivo, veliki pozdrav u Uzice...

P.S. Sve svoje probleme resavam kako se od casnog coveka ocekuje. Ako je to u cetiri oka - onda je u cetiri oka. Ako je stisak ruke - onda je stisak ruke. Ali NIKAD nije napusavanje i internet huliganisanje.
De si Deda...
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Novi album Nevernih beba06.05.2007. u 00:06 - pre 206 meseci
Citat:

Kompjuterska revolucija je napravila da smo od muzike dobili jednu jeftinu sintetičku zabavu.


Ne bih se slozio - Elektronska muzika je podjednako umetnost kao i sve ostale vrste muzike - i u elektronskoj muzici postoje kreativni umovi i pravi stvaraoci, kao sto postoji i masa plagijatora i "izvodjaca" - vec vidjeno svuda.

E, sad, to sto neki izvodjaci rock/jazz i sl... muzike na "klasicnim" instrumentima pausalno pljuckaju elektronsku muziku, to obicno rade iskljucivo iz komercijalnih razloga, i gotovo se uvek, u slucaju "pljuckatora" radi o ne preterano interesantnim imenima kojima je muzika cist posao - tj. kako se to kod nas kaze "tezgarosima" - posto gube trziste za tezgu, jer nisu nista posebno a ukus publike se menja, moraju da imaju nekog krivca - eto sad je to elektronska muzika... Iako su i oni bili bas to sto pokusavaju da omalovaze - trenutna zabava za narod :)

Mozart se slusa i posle 250 godina, Luj Armstrong, Elvis Prisli, Dzon Lenon posle 30 godina, hitovi Erica Claptona, Stinga, Queena se slusaju i posle 20 godina - kao sto ce se i neka danasnja imena u elektronskoj muzici slusati dugo posle njih... a to sto ce neko zaboraviti mali milion nekreativnih likova, tezgarosa i plagijatora u svim muzickim zanrovima je bas "velika tragedija" :)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

DjoleReject
Djordje Knezevic
Zvezdara

Član broj: 85258
Poruke: 309
*.dynamic.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Novi album Nevernih beba06.05.2007. u 00:07 - pre 206 meseci
A da se vratimo na temu:

Interesuje me da li neko ima nekakav intervju u kome N.B opisuju zanr muzike koji sviraju. Nije tako bitno nase misljenje o tome, ali bi mozda bilo interesantno sta oni imaju da kazu o tome.
De si Deda...
 
0

DjoleReject
Djordje Knezevic
Zvezdara

Član broj: 85258
Poruke: 309
*.dynamic.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Novi album Nevernih beba06.05.2007. u 00:09 - pre 206 meseci
Citat:
Mozart se slusa i posle 250 godina, Luj Armstrong, Elvis Prisli, Dzon Lenon posle 30 godina, hitovi Erica Claptona, Stinga, Queena se slusaju i posle 20 godina - kao sto ce se i neka danasnja imena u elektronskoj muzici slusati dugo... a to sto ce neko zaboraviti mali milion nekreativnih likova, tezgarosa i plagijatora u svim zanrovima je bas "velika tragedija" :)


O ovome ja pokusavam vec dve strane!
Mozete li zamisliti vase unucice kojima se za 30 godina hvalite da ste bili na koncertu nevernih beba, a oni kazu "...vau! Pricaj kakvi su bili..."?????
De si Deda...
 
0

_djevojka_

Član broj: 51707
Poruke: 539
..1-tull-pth.comindico.com.au.



+3 Profil

icon Re: Novi album Nevernih beba06.05.2007. u 05:28 - pre 206 meseci
Citat:
DjoleReject: O ovome ja pokusavam vec dve strane!
Mozete li zamisliti vase unucice kojima se za 30 godina hvalite da ste bili na koncertu nevernih beba, a oni kazu "...vau! Pricaj kakvi su bili..."?????


Pa nisam sigurna za NB, ali umjesto zamisljanja, prisustvovala sam razgovoru gdje osoba X (mama) govori osobi Y (svom djetetu) istu stvar za Tzetzku - da je prisustovala koncertu. A dijete je odgovorilo isto ovo gore sto si napisao. :))) Sad, da li je trebalo biti uplasen ili impresioniran, to ne znam. :)


@BB,

Ako vec biras da budes prim and proper, pozivajuci se na pravilnik (http://www.elitemadzone.org/t80149-Pravilnik-foruma-MadZone):
Citat:
Takođe, teme koje dovode u pitanje nečiji muzički ukus nisu dozvoljene.

ova tema ne trebala uopste biti u zivotu. Stavise, pravilnik nalaze da je trebala biti pokopana u startu, i postavljac teme (misko81) obavjesten da njegova tema nije u skladu sa pravilnikom. Tipkajuci sljedecih par recenica, korisnik misko81 nesluceno pokrece lavinu:
Citat:
Danas sam dobio ovaj CD i odusevljen sam onim sto su uradili. Ovaj album je nesto zaista izuzetno, narocito u ovo vreme trash muzike. Stvarno je VRH. A sta vi mislite?

misko81 direktno poziva clanove foruma da iskazu misljenje o doticnom. A posto clanovi obicno pisu o sopstvenom misljenju, a ne o necijem drugom, onda je malkice cudno ocekivanje kako da ignorisu temu koja, eto, nije u skladu sa pravilnikom. Ako sama tema nije u skladu sa pravilnikom, zasto nije obrisana?

Takodje, zabranjuje je postavljanje takvih tema, ali nigdje ne pise da je zabranjeno ucestvovanje u njima ako vec postoje, i ako moderator nije nasao shodno da ih obrise.

Pitanja idu:
a) Zasto postavljac teme nije obavjesten da ono sto radi nije u skladu sa pravilnikom?
b) Zasto postavljac teme nije blagovremeno obavjesten, a ne da se prasina dize cetiri dana kasnije?

Koja svrha pisanja pravilnika, ako se moderator ne pridrzava istog?

Ne vidim cemu krajnje nespretno eskiviranje pitanja od strane moderatora, pogotovo sto su pitanja krajnje jednostavna za digestiju. Ona se samo nadovezuju na ono sto moderator sam postavlja kao smjernice vec poodmakle diskusije.

Citat:
Ova tema bi imala smisla da su se ljudi koji imaju iole muzièkog obrazovanja ukljuèili da prièaju o objektivnim kvalitetima Nevernih beba.... kvalitet se ne ogleda u mojim, tvojim ili Perinim oèima, veæ je to apsolutno merilo...

Znaci, koji su to objektivni kvaliteti NB (kao stavke) pod kojima je neophodno voditi argumentovanu diskusiju, da bi diskusija tekla onako kako pravilnik kaze? Ako moderator nije u stanju da sam navede ta objektivna mjerila, ili ih spominje u prolazu, onda cemu spominjanje reda radi?

Da li moderator planira da rastereti temu od rjecnika ili ucesnika koji usljed osiromasenog vokabulara pribjegavaju terminima – bolid/zaostao u razvoju/pichkaranje sa komsinicom?
 
0

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl-1.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Novi album Nevernih beba06.05.2007. u 08:39 - pre 206 meseci
Ja ne, situacija se smirila... barem zasada. A uvrede treba da ostanu online, da se VIDI ko je kakav, a ne da se posle vadimo na lošu memoriju i neispravne logove.

A kad bismo se držali tog pravilnika (a vidi se da se ne držimo, tj. labavo se tumači), MadZone ne bi postojao u ovoj formi. Čak, mislim da ne bi postojao uopšte. Ali to nije ovde isssue.

Tomislave, nisam na tebe mislio, ako si se prepoznao u mom gornjem postu...

Ontopic: po meni, Neverne Bebe sviraju klasičan "simfo"-poprock. E, sad...

 
0

misko81
Niš

Član broj: 138317
Poruke: 96
*.beobug.com.



+6 Profil

icon Re: Novi album Nevernih beba06.05.2007. u 10:08 - pre 206 meseci
@_djevojka_:
Citat:
...misko81 direktno poziva clanove foruma da iskazu misljenje o doticnom...

Pa sta ?! Ova tema je kao i GOMILA drugih. To sto je otisla u pogresnom pravcu i sto se diskutuje o stvarima koje nemaju veze sa NB nije moja krivica. Kao sto kaze ton_majstor , MadZone ne bi ni postojao kada bi se pravilnik striktno postovao (ocigledno je da je za MadZone potrebno malo modifikovati isti da bi sve bilo "po propisu").
Live long and prosper.
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
77.46.179.*



+35 Profil

icon Re: Novi album Nevernih beba06.05.2007. u 10:21 - pre 206 meseci
Ne, autoritet Pravilnika stupa na scenu kad tema krene u smeru koji se nekom od moderatora ne dopada, to je, cini mi se, jasno.

U drugim situacijama- Pravilnik kao i da ne postoji.

Djevojka je u pravu kada kaze da je tema trebalo da bude zakljucana u SAMOM startu, to bi bilo dosledno postovanje Pravilnika!

E kad to niste uradili, onda pustite bar da se lepo siti(i muzicki nepotkovani, avaj) nadiskutujemo o kvalitetima NB...

@ton majstor...ha ha pa to je cak gore i od "obicnog" simfo roka...

Evo jos nekoliko odabranih bisera estradne misli:

Citat:

Milan Đurđević, frontmen grupe "Neverne bebe", poručuje mladim ljudima koji žele da se bave muzikom da ne idu na televiziju, jer popularnost otuđuje ljude i od muzike i od svih realnih segmenata.



 
0

Bojan Basic
Novi Sad

Bojan Basic
SuperModerator
Član broj: 6578
Poruke: 3996
*.dynamic.sbb.co.yu.

Jabber: bojan_basic@elitesecurity.org
ICQ: 305820253


+605 Profil

icon Re: Novi album Nevernih beba06.05.2007. u 11:47 - pre 206 meseci
Da udovoljimo kelji i _djevojci_, priznajemo svoju grešku što nismo temu „pokopali u startu“. Srećom, ta greška se može ispraviti, pa to ovom prilikom činimo.
Ljubičice crvena, što si plava kô zelena trava.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Novi album Nevernih beba
(Zaključana tema (lock), by Bojan Basic)
Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 23181 | Odgovora: 69 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.