Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koju mi plocu preporucujete i koja podrzava Dual quad core i Dual Core procesore?

[es] :: Matične ploče, procesori i memorije :: Koju mi plocu preporucujete i koja podrzava Dual quad core i Dual Core procesore?

[ Pregleda: 3655 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mrakodol
Kukrika Stojan
Banja Luka

Član broj: 39688
Poruke: 118
*.etfbl.net.

Sajt: www.mrakodol.info


Profil

icon Koju mi plocu preporucujete i koja podrzava Dual quad core i Dual Core procesore?05.05.2007. u 08:58 - pre 206 meseci
Dakle ne mogu da se odlucim izmedju ploca:
Intel DP965LTCK "Lemont"
Intel DG965RYCK "Rogers City"
Intel DG965WHMKR "Westchester"

Koja je po VAsem misljenju najbolja i zasto...
Po mom misljenju ove dvije zadnje, jer imam i grficku na njima koja podrzava DirectX 10....ali bih volio da cujem i vase misljenje...narocito u vezi procesora...da li podrzava koja od njih dual quad core?

Hvala vam unapred!
Trvd je oras vocka cudnovata, neslomi ga al' zube polomi!
Njegos
 
Odgovor na temu

LaMpiR

Član broj: 9930
Poruke: 1343



+2 Profil

icon Re: Koju mi plocu preporucujete i koja podrzava Dual quad core i Dual Core procesore?05.05.2007. u 20:03 - pre 206 meseci
Pa ako nemas graficku ili ako ti bas nije potrebna, onda mozes koristiti integrisanu... U suprotnom, ja ti preporucujem
GA-965P-DS3: http://www.gigabyte.com.tw/Pro...2314&ModelName=GA-965P-DS3

Jedina ploca koja podrzava Core 2 Quad je DP965LTCK, ove zadnje dve NE! Zbog toga sam ti preporucio ovu Gigabyte plocu jer je stvarno extra ploca... Potrazi malo na netu pa ces i sam doci do istog zakljucka, barem u tom cjenovnom segmentu...
 
Odgovor na temu

ChanMaster

Član broj: 12043
Poruke: 551
*.dyn.one.at.



+61 Profil

icon Re: Koju mi plocu preporucujete i koja podrzava Dual quad core i Dual Core procesore?05.05.2007. u 20:16 - pre 206 meseci
Integrisanu Graficku nikad!!!! cak i ako ti ne treba... kad tad bi se pokajao!

Poz

 
Odgovor na temu

Anarch
Sreten Zivkovic
Nis

Član broj: 141178
Poruke: 31
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Koju mi plocu preporucujete i koja podrzava Dual quad core i Dual Core procesore?08.05.2007. u 03:08 - pre 206 meseci
Slazem se sa gore navedenim, Gigabyte je pun pogodak!
 
Odgovor na temu

[es] :: Matične ploče, procesori i memorije :: Koju mi plocu preporucujete i koja podrzava Dual quad core i Dual Core procesore?

[ Pregleda: 3655 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.