Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novak Đoković - legenda!

elitemadzone.org :: MadZone :: Novak Đoković - legenda!
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 396155 | Odgovora: 1526 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!30.12.2014. u 18:46 - pre 113 meseci
Citat:
branko tod:
Citat:
Java Beograd:
Ko kaže da nemamo nikakvu koristi ?!?

Evo, branko tod i ja podelismo 1.000.000 $ od Novakovih para ! Samo zato što se identifikujemo i umišljamo Novakov uspeh kao svoj. Pa ti vidi, brale, da li se isplati umišljati.


E , Javo , bigaje, što pričaš. Sada će 212 da nam traži lovu na zajam . Puko je na Federeru !


Da to nije samo nastavak vasih halucinacija i identifikacije, zasto da ne pozajmljivanje novca je poslovan odnos.
Prvo ste umisljali da ste vi najbolji, da ste vi Djokovic, a sada je to napredovalo, sada umisljate i da imate njegove pare. Samo polako, isplivace ono sto sam ja vama rekao.
Inace Federer je uspesniji teniser od Djokovica, ali i on je takodje samo zabavljac, samo sto ima mnogo kulturnije i pristojnije ponasanje.
 
0

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3934



+9457 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!30.12.2014. u 19:08 - pre 113 meseci
212

Tebe samo mama može da voli.
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
+1

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!30.12.2014. u 19:11 - pre 113 meseci
Citat:
Trick Fix:
Citat:
branko tod: Sada će 212 da nam traži lovu na zajam !



M O Ž E !

...sa evropejskom "Juser-Frendli" kamatom od 20% / mesečno,

a 2012 uz zajam dobija BUREK-GRATIS !


....čisto da se seti odakle je o'šo u beli svet,


Cisto za informaciju, za koju verovatno neces razumeti kako je moguce, ali da ti kazem iz prve ruke da u Londonu mozes naci bolji burek nego u bilo kom gradu u Srbiji. Nemam ja potrebe da se podsecam odakle sam, a jos manje da se identifikujem sa nekim. Meni za podsecanje sluzi Kusturica, Srdjan Dragojevic, Azra ili Darko Rundek.
Te ruralne z'ajebancije sa burekom, to je za vas koji nekim trocifrenim autobusom nekako stignete do grada, onda na fontani operete cipele od blata da se ne bi odmah otkrili i onda mozete na burek. Inace za tvoju informaciju nema potrebe da umisljas, nije burek srpska izmisljotina niti srpsko nacionalno jelo.


 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!30.12.2014. u 19:23 - pre 113 meseci
Evo ti link za burek u londonu, najbolji je kod MUGIJA, inace je covek iz Crne Gore. Meso, cvarci, slanina, najbolje je ovde.
Ima i Bugarskih "banicara", to je bugarska varijanta pita sa sirom, koje zovu banica.

[Ovu poruku je menjao 2012 dana 30.12.2014. u 20:58 GMT+1]
 
0

lucky88

Član broj: 105296
Poruke: 416



+117 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!30.12.2014. u 20:02 - pre 113 meseci
Što se ne bi preselio, London je postao veliko sra**e. A i taj Londonski burek, niko pametan ne bi zamenio sa Niškim.
Svako ko drži do sebe zna da je Niški burek najbolji.

Novak može da živi gde on hoće i gde mu odgovara iz bilo kog razloga. Trenutno mu je Tenis na prvom mestu, ima još dosta toga
da odigra i postigne.

A šta si ti postigao osim što nekim spletom okolnosti živiš u Londonu, u nekom predgrađu pretpostavljam. Možda u Pekamu. :D
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!30.12.2014. u 20:16 - pre 113 meseci
Citat:
lucky88: Što se ne bi preselio, London je postao veliko sra**e. A i taj Londonski burek, niko pametan ne bi zamenio sa Niškim.
Svako ko drži do sebe zna da je Niški burek najbolji.

Novak može da živi gde on hoće i gde mu odgovara iz bilo kog razloga. Trenutno mu je Tenis na prvom mestu, ima još dosta toga
da odigra i postigne.

A šta si ti postigao osim što nekim spletom okolnosti živiš u Londonu, u nekom predgrađu pretpostavljam. Možda u Pekamu. :D


Nisam probao niski burek, mozda si u pravu.

A da te pitam, ko da se seli? Nisam nesto ni upucen u to ko je Djokovicu osporavao pravo da zivi gde hoce?

Ne zivim u Londonu, tamo idem na burek da se podsetim odakle sam.
 
0

lucky88

Član broj: 105296
Poruke: 416



+117 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!30.12.2014. u 20:25 - pre 113 meseci
Citat:
2012: Nisam probao niski burek, mozda si u pravu.

A da te pitam, ko da se seli? Nisam nesto ni upucen u to ko je Djokovicu osporavao pravo da zivi gde hoce?

Ne zivim u Londonu, tamo idem na burek da se podsetim odakle sam.


Nema problema, mislio sam da si iz Londona, pa samo sugestiju sam dao. Ne znam koliko to uspeva, sa burekom podsećanje
na postojbinu. Svako ima svoje metode :-)

Cela tema je o Novaku, počevši od ,naravno, toga gde plaća porez. Kao da je to mnogo važno,
pored svih lopova.. Kada se pljačkaju fondovi za pomoć ugroženima od poplava(Novak je dosta novca iz svoje fondacije
prikupio) šta ima više da se dikutuje.

Nemoj da mi odgovaraš više tim tonom,molio bih te. I da mi tu nešto racionalizuješ.

poz

[Ovu poruku je menjao lucky88 dana 30.12.2014. u 21:45 GMT+1]
 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!30.12.2014. u 20:26 - pre 113 meseci
Citat:
Ne zivim u Londonu, tamo idem na burek da se podsetim odakle sam.

Ne zivis ti druze nigde,nisi niko i nista,a ujedno se poistovecujes sa brojem i trajes ovde samo iz nekog razloga a taj razlog je poznat samo jednom coveku.Velikom Bleku ili moze Komadant Marku.

Djokovic zivi kako zivi,napustice tenis kada hoce ali ostaje jedna stvar sto tebi na tom mestu gde treba da bude glava nikako da udje,a to je da on i posle OSTAJE LEGENDA.Sta onda kada vise ne bude tenisa,

kako ces nas onda projektovati,posto nema vise navijanja.Ti si jedna riba u zivotu (SOM),sam,nesrecan i bolestan.Ne bi imao gomilu naloga da si normalan,a da se neko pozabavi tobom od administracije ne bi ni mogao toliko da lupetas

na ESu.

P.S Nastavi da trolujes pa da otvorim temu u PP i da vise zavrsimo sa tim tvojim mekekanjem.
 
+1

noreniou
žarkovo-ak-žarkovo

noreniou
Član broj: 6411
Poruke: 392
95.180.46.*



+120 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!30.12.2014. u 21:15 - pre 113 meseci
Citat:
Braksi:
imamo svi korist od Djokovica jer on dize ugled Srbiji i Srbima u svetu.

U Open Eri samo 13 zemalja imalo je igraca broj jedan, a medju tim zemljama nema Frnacuske, Engleske, Italije, Kine ili Indije !



sa jedne strane su veliki zaljubljenici 'bezgresnog' Novaka, a sa druge osobe kojima isti ide na onu stvar zbog ovih prvih,
te se stvara krug i ide se u eksteminizam stavova.
tema sve vise podseca na raspravu iz decembra 2010. - http://www.elitemadzone.org/t416498-0-Teniserima-ipak-evra
ponavljam deo svog pisanja otad
Citat:

...
Ajd da napisem da su sportisti uvecali ugled Srbije u svetu,
ali se ne živi od ugleda u svetu već od poreza kojim se puni budzet Srbije!
Od toga koliko bude para u budzetu zavisi koliko će se moći utrošiti novca za puteve, mostove, porodiljske
naknade, 'besplatno' skolstvo/zdravstvo, plate drzavne administracije/birokratije, podsticanje privrede, ulaganja u sport...

Mi zivimo od nasih plate, rada i zavisimo od cena proizvoda/usluga u Srbiji
a ne zivimo od ugleda Srbije u svetu!
Sportisti neće povečati privrednu snagu neke zemlje.
Švajcarska ne zavisi od Federera nego od svojih proizvoda i privrede dakle i od poreza koji ubere na osnovu razvijene privrede.

Ajd da napisem da nam ugled u svetu pomaže možda pri plasmanu naših proizvoda
ali naš je izvoz kad se uporedi sa uvozom beznacajan - tako da ne znam kakve mi to imamo koristi od ugleda u svetu?

Novak Djokovic, Jelena Jankovic, Ana Ivanovic igraju tenis zbog love/para/novaca a usput promovisu i Srbiju
jer ko ne bi voleo biti poznat i obožavan i u svojoj zemlji? Kao oni bi učinili sve za Srbiju.
Pa bato budite face, plaćajte onda porez u Srbiji kao svi građani Srbije.

Po meni je više napravila neka strana ili domaća firma koja u Srbiji otvori/stvori 5 novih radnih mesta i plaća porez kod nas
nego razni Djokovici, Jankovici i Ivanovici zajedno.

Džaba ugled u svetu, Srbiji trebaju radna mesta i strana ulaganja.
Ajd jel moze neko napisati,šta Vi konkretno kao mali čovjek imate od toga što je neki hili-bili iz Arizone čuo recimo za Djokovica?

...


Dakle, svaka cast na uspesnoj karijeri, fenomen je u neku ruku al legenda u tenisu nije.
 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!30.12.2014. u 21:22 - pre 113 meseci
Sve zavisi sta je po tebi legenda.Da li smo imali tenisera da je broj 1 i ujedno izabran za sportistu godine?Do sada ne.Sto je manje legenda od Rajka Mitica ?
 
0

wujaymarkoff
Starac Vujadin
CEO, Pimp Inc. - Belgrade Shtajga
Belgrade, Serbia

Član broj: 228941
Poruke: 50
*.dynamic.sbb.rs.



+49 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!30.12.2014. u 21:35 - pre 113 meseci
Citat:
Dakle, svaka cast na uspesnoj karijeri, fenomen je u neku ruku al legenda u tenisu nije.


Hahaha, evo ovo nije trol poruka nego iskreni hejter koji pati...
"Ne moze danas svaka gologuzija da snima filmove" (Radomir Belacevic)
 
+1

noreniou
žarkovo-ak-žarkovo

noreniou
Član broj: 6411
Poruke: 392
95.180.46.*



+120 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!30.12.2014. u 21:46 - pre 113 meseci
Svakako da od licnih afiniteta zavisi i shvatanje termina legenga.
Recimo u tenisu Yu je imala Moniku Seles kao No 1 sportistu koja je ujedno bila i birana za sportistu godine
U muskom tenisu No 1 su bili npr. i Lejton Hjuit, Gustavo Kuerten, Endi Rodik - bili i sportisti godine, a opet po meni legende nisu.

Po meni, definicija - Legende pripovedaju o stvarnim ljudima koji su uradili nešto veoma hrabro, ili veoma neobično, ili i jedno i drugo.
Pobeda na nekom mecu nikad nije nesto neobicno jer ishod je uvek poznat - u tenisu poraz ili pobeda, u fudbalu je tu i remi/nereseno.

Ko, po meni, zasluzuje epitet legende - od sportista mi ne pada ni 1 osoba na pamet -
legende su (opet po meni) osobe/ istrazivaci /pustolovi od 'domacih' ljudi Pupin, Tesla, Milankovic..
strani Isus. Muhamed, Buda, Dzingis Kan, Gutenberg, Darvin, Rendgen, Edison, Paster, Koh, Fleming,Mendeljejev, Kiri Gagarin...

^^
wujaymarkoff
Citat:
...iskreni hejter koji pati...


ajd da stavim hehehe - patim usled toga sto ne smatram Novaka za legendu ? - ok paticu i dalje
 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!30.12.2014. u 21:54 - pre 113 meseci
noreniou..pa vidi.Stvar proporcije.Neka zemlja udje u cetvrt finale i oni su legende u toj zemlji.Koliko imamo legendi u fudbalu a dosta njih nije ni culo za njih.

Moze da bude i legendarna utakmica.Novak je na svoj nacin legenda.Volim sto je uspesan,KONTRA FINO VASPITANIM ( Nadalov ujak,Federer sa sarkazmom ) itd.Mekenro je legenda,Lendl je legenda i mnogi drugi.

Rec,koja samo naglasava neciji uspeh a ne mora da znaci nesto posebno i standardizovano da mora da i drugi to prihvati na isti nacin.

Kada igra i pocne da gubi,znas sta uradim ? Ugasim tv i sutra u novinama procitam rezultat.
 
0

wujaymarkoff
Starac Vujadin
CEO, Pimp Inc. - Belgrade Shtajga
Belgrade, Serbia

Član broj: 228941
Poruke: 50
*.dynamic.sbb.rs.



+49 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!30.12.2014. u 21:58 - pre 113 meseci
Citat:
ajd da stavim hehehe - patim usled toga sto ne smatram Novaka za legendu ? - ok paticu i dalje


Pa ceo post ti je pacenicki, ukljucujuci i taj iz 2010.
Klasican hejt.



"Ne moze danas svaka gologuzija da snima filmove" (Radomir Belacevic)
 
+1

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3934



+9457 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!30.12.2014. u 21:59 - pre 113 meseci
Da je Nole prihvatio da igra za Englesku pio bi čaj sa kraljicom i bio legenda. Ovako...


Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
+2

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!30.12.2014. u 22:07 - pre 113 meseci
a NE,to bi onda bilo :legendarni kraljicin lekar je nesto sipao Novaku u caj od koga mu se naglo slosilo,pa je onda dobio dijareu.
 
0

noreniou
žarkovo-ak-žarkovo

noreniou
Član broj: 6411
Poruke: 392
95.180.46.*



+120 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!30.12.2014. u 22:10 - pre 113 meseci
Svakako stvar perceprije shvatanja.

Novak,
nevezano da li je Montekarlovcanin, Englez, Beogradjanin...
ma koliko da je do sada bio uspesan u poslu kojim se bavi i ma koliko bio uspesan u buducnosti,
opet po meni napominjem, nece biti nikad legenda posto smatram da ni 1 sportista nikad nije legenda ma koliki uspeh ostvario.

^^
wujaymarkoff
Citat:
...šta Vi konkretno kao mali čovjek imate od toga što je neki hili-bili iz Arizone čuo recimo za Djokovica?...

nastavljam da patim :)
 
0

wujaymarkoff
Starac Vujadin
CEO, Pimp Inc. - Belgrade Shtajga
Belgrade, Serbia

Član broj: 228941
Poruke: 50
*.dynamic.sbb.rs.



+49 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!30.12.2014. u 22:37 - pre 113 meseci
Citat:
...šta Vi konkretno kao mali čovjek imate od toga što je neki hili-bili iz Arizone čuo recimo za Djokovica?...


Zamena teza i to veoma šuplja. Usput i propali pokušaj da se odglumi politička korektnost...

Citat:
nastavljam da patim :)


Imaš i razlog, razumem te...
"Ne moze danas svaka gologuzija da snima filmove" (Radomir Belacevic)
 
+2

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!30.12.2014. u 22:37 - pre 113 meseci
Citat:
Novak,
nevezano da li je Montekarlovcanin, Englez, Beogradjanin...
ma koliko da je do sada bio uspesan u poslu kojim se bavi i ma koliko bio uspesan u buducnosti,
opet po meni napominjem, nece biti nikad legenda posto smatram da ni 1 sportista nikad nije legenda ma koliki uspeh ostvario.

Ja necu da te ubedjujem u kontra od onoga kako ja to tumacim.O K.Mozda za legedu treba da prodje 50-100 godina,ali to onda vec prelazi u istoriju.

Istorijski Djokovic...:).
Citat:
Mekinro: Đoković među najboljima u istoriji

Citat:
Đoković želi istorijski uspeh u Sinsinatiju

Citat:
Đoković najkraćim duelom u istoriji započeo pohod ka odbrani titule u Londonu: Odigrao sam veliki meč

Citat:
Nadal: Đoković jedan od najboljih u istoriji
 
0

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!31.12.2014. u 00:25 - pre 113 meseci
Ja sam prosao mnoge zemlje, alitako pakostan, pokvaren narod kao sto smo mi srbi to jednostavno ne postoji. Zamislite nekom smeta Novak ? Ajd razumem da ga neko nevoli, ali po cemuto Novak smeta ???

Mlad zdrav sportista sve zaradio svojom vestinom prvi na svetu...

Bravo Novace sto si otisao u Monaco nemoj ni da svracas u Srbiju nek se udave u sopstvenom izmetu
 
+2

elitemadzone.org :: MadZone :: Novak Đoković - legenda!
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 396155 | Odgovora: 1526 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.