Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novak Đoković - legenda!

elitemadzone.org :: MadZone :: Novak Đoković - legenda!
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 397415 | Odgovora: 1526 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!12.07.2015. u 20:37 - pre 107 meseci
Covek stvarno mora da poradi na manirima.

 
+1

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!12.07.2015. u 21:13 - pre 107 meseci
Citat:
branko tod: Bravo Nole, ruka ti se pozlatila.Zviždali su mu do maksimuma, a posle meča
bi guzu dali da se pozdrave i slikaju sa njim. A onaj Pederer zamalo se nije opet
rasplakao.

Javio se i Prdoje. A tu je i Prdoje2. Prdoje1, ti si pseća kaka pa sa tobom i ne treba
polemisati. Dao bi ti sve na svetu da sedneš u kraljičinu ložu, ali ne ide kaka tamo.

Prdoje2 ( dusanfiks ) kada si tupav pa ne možeš da ukapiraš. Da tvoji teksovi vrede
i da si dobijo Nobelovu nagradu za književnost budi siguran bi svi bili oduševljeni sa
tvojim tekstovima. To je poređenje jer je Vimbldon vrh sveta u tenisu.



Kad je neko glup, on je glup i danju i nocu, tako je i moj drug Mile glup 24 sata, nema teorije da napise nesto, a da ne pokaze svoj talenat. Ali, potrudi se i on pa uspe da nadmasi samog sebe.

Samo apsolutno retardiran covek moze uporedjivati sportski dogadjaj ili takmicenje sa Nobelvom nagradom.

Tupsone, zar ne shvatas iz diskusije u kojoj i sam ucestvujes da vaseg Noleta ne vole svi i nisu svi oduseveni njime, tako da to sto je prvi na rang listi nema neki veliki uticaj, a jos kada povezes prvi komentar koji si dao i ovaj odgovor koji sada dajes videces apsurdnost onoga sto pises.

P.S. Mile, jebbala te engleska kraljica i cela njena loze sa svim kucicima i psecim govvnima.

 
+1

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!12.07.2015. u 21:19 - pre 107 meseci
Mile lupaš sa porodjenjem a, plus jel znaš ko su uglavnm dobitnici nobelove nagrade za mir ?


Svaka čast Noletu !
 
0

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3937



+9457 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!12.07.2015. u 22:03 - pre 107 meseci
Prdoje1 pazi da te ne uhapse kad se pojaviš u britaniji jer si ti podanik bakice!

Prdoje2 nagradu dobijaju oni kojima se klanja i koje obožava Prdoje1, a bogme i ti!

Prdoje1 koliko si pukao kladeći se na Pederera?
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
+4

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!12.07.2015. u 22:55 - pre 107 meseci
Federer je klasicno naduvano zapadno govedo koji je naravno srecan i ima manire samo dok mu je dobro i dok mu ide. Kad ne ide pretvara se u klasicnog varvarina !
 
+6

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!12.07.2015. u 23:00 - pre 107 meseci
Citat:
branko tod: Prdoje1 pazi da te ne uhapse kad se pojaviš u britaniji jer si ti podanik bakice!

Prdoje2 nagradu dobijaju oni kojima se klanja i koje obožava Prdoje1, a bogme i ti!

Prdoje1 koliko si pukao kladeći se na Pederera?


Kakvo hapsenje, kakvi podanici, nismo mi Mile u srednjem veku, sto se tebe tice vidim da jesi. Koliko puta treba da ti objasnjavam da nista ne razumes.

Mile, kraljica je maskota, sluzi za paradu i zamlacivanje sirotinje. Nekog velikog znacaja u modernoj Engleskoj/Britaniji i nema, ima lepe kuce (zamkove), u nekima sam bio i pokazacu ti slike da vidis kako to izgleda. Inace Mile ne znam sta te nagoni da stalno lupetas u vezi stvari koje ne razumes?
 
0

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!13.07.2015. u 03:51 - pre 107 meseci
Citat:
branko tod:
Prdoje1 pazi da te ne uhapse kad se pojaviš u britaniji jer si ti podanik bakice!

Prdoje2 nagradu dobijaju oni kojima se klanja i koje obožava Prdoje1, a bogme i ti!

Prdoje1 koliko si pukao kladeći se na Pederera?


Opet lupaš . Ja gospodina prdoja 1 :) podržavam samo onda kada mislim da je u pravu .
To Što postoji gomila vas koja je pala na njegove provokacije i što ne možete da razumeta da neko može da ne mrzi gospodina 2012 i da ne osudi svaki njegov post , to je vaš problem gospodine Branko.
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!13.07.2015. u 10:56 - pre 107 meseci
Mali Prdojica somovskih brkova
je pödpïzdéo jer ga Djoka jébbé u magareći mozak.

Djoković niže pobede
a u somovskoj kockarskoj strategiji
trebalo bi češće da kiksira.

Zato Mali Prdojica uvek kritikuje Djokovića.
 
+4

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!13.07.2015. u 12:38 - pre 107 meseci
A najžešće meni lično barem,što nazivate sportiste pogrdnim imenima,ložite se kao papci..kako možete da pričate o nekom koga ne poznajete? imate puno pravo samo da komentarišete uspeh ili neuspeh,to što se neki od njih iznervira je sasvim normalna pojava,s obzirom koliki je novac u igri i koliki fizički napor to zahteva..a vi papci ste sebi dali za pravo da osudjujete nečiji karakter,nečiji trenutak ne raspoloženja,a niste postigli 0,01% od toga što su oni postigli :D nasedate na novinarske patke i koje kakve gluposti..samo tako,radi reda da se nešto priča..šta je trebao da skine gaće i da ga izjbe od sreće? koji ste vi moroni majko mila..
 
+2

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2611 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!13.07.2015. u 12:55 - pre 107 meseci
Laci, more ako si im reko! :D Potpisujem sve sto si napisao.
(c) 1982 sinclair research ltd
 
0

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!13.07.2015. u 13:03 - pre 107 meseci
e vala neka sam! :D
 
0

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!13.07.2015. u 13:15 - pre 107 meseci
Federer je oduvek strahovito mrzeo Djokovica. Meni je zanimljivo kako je njemu Djokovic vise smetao nego Nadal, a Nadal ga je zapravo ometao svo vreme da kompletira karijerni slam a cak dva puta 2006 2007 sprecio ga je da osvoji i godisnji slam !

Zanimljivo je da Englezi takodje navijaju za Federera iako i je on izbacio njihovu jedinu nadu Murray-a, dok je Novak pre dve godine kilavom igrom, prakticno poklonjenim mecom, omogucio Murrayu da konacno osvoiji Wimbledon.

Mislim da ih Djokovic iritira jer je malo i ljakse.
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!13.07.2015. u 13:27 - pre 107 meseci
To je zato sto i Federer i Nadal igraju tipicno po nekoj skoli tenisa. Sve je programirano i navezbano, do savrsenstva u nekim slucajevima/segmentima, ali prilicno predvidivo. Kod Djokovica ima toga ali u manjoj meri nego kod Feserera i Nadala (narocito Federera) a sto je najgore po Federera Dokovic nema samo razlicitost pristupa poenu nego varijacije koje su inspiracija trenutka - potpuno neplanirano, spontano. Sto za nekoga ko je mora se priznati vredno radio na tehnici (teoriji, praksi, skoli...) i samoj igri bazirano na "knjigama" (ne mislim nista lose nego nemam tenutno odgovarajuci izraz...) predstavlja problem i dilemu ali i nipodastavanje jer "to nije po PS-u".

Djokovic mozda malo i preteruje sa tim. Juce se odlicno to videlo, kad god je gradio poen logicno i "skolski" dobijao ga je a kad god je igrao "po svome" bilo je neizvesno i tesko...

Da, druga stvar, Djokovicu je velika mana sto igra cesto kratke lopte. Da li je to zbog "straha" od auta... ili ne barata dovoljno dobro udarcem (ono da je sasvim siguran u tacku pada lopte) ili ko zna sta drugo... ali to je veliki minus.

Zasto je ljakse?


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!13.07.2015. u 13:31 - pre 107 meseci
Djokovic je u osnovi provincijalac, kao i cela njegova familija ukljucujuci i njegovu nezanimljivu zenu.

A od oca je dobio nakaradno ponasanje i na pocetku karijere se seljacio sa onim glupavim imitiranjima, a sad ga je proslo. Moram da priznam da se i meni zgadio jer to nije nikad vidjeno u tenisu. Izgledao je kao neka cobancina sa Zlatibora medju onim belim vitezovima.

Trece. Novak je narcis. Veoma veliki narcis.
 
0

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!13.07.2015. u 13:33 - pre 107 meseci
a i riba ga je uhvatila na dete, a to su seljacke fore....
 
0

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!13.07.2015. u 13:55 - pre 107 meseci
Citat:
Braksi: Moram da priznam da se i meni zgadio jer to nije nikad vidjeno u tenisu. Izgledao je kao neka cobancina sa Zlatibora medju onim belim vitezovima.

Pa ti onda nisi pratio tenis! "Beli vitezovi"? LOL Koji bre crni "vitezovi"? Pa bre sta bi mu zapadni mediji uradili da se ponasa kao McEnroe kroz celu karijeru? Unistili bi ga. Nastasea su pustali da se glupira jer je dosao iz Rumunije pod Causeskuom, pa im je bio "simpatican". A Djokovica mrze od pocetka jer dolazi iz zemlje koja je...takva kakva je, na vrhu je, a usput ih iritira jer im razbija koncept dobrih momaka koji furaju Nadal i Federer.

A da li je seljak? Ne znam da li si ikada gledao intervjue sa njim, na bilo kojoj TV? Verovatno nisi kada tako pises. Nikada potcenjivacki prema bilo kome, uvek spreman da odgovori na sva pitanja, pa i podmetanja koja rade britanski novinari u poslednjih par godina, uvek fino i kulturno. I on je seljak? He. Samo me zanima kako bi zapadni, pogotovo britanski mediji pisali o njemu da je prihvatio ponudu da igra za Britaniju?
 
+2

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!13.07.2015. u 13:58 - pre 107 meseci
@Braksi - A ti sve to sto je licne prirode znas tako sto ga licno poznajes?

Mislim, ok. Glupo je pricati o njemu licno, privatno. Ne zelim da o tome bilo sta pisem. Ja licno ne zelim, koga to raduje, necu kvariti radovanje. Povlacim se, odjavljujem od toga.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!13.07.2015. u 14:14 - pre 107 meseci
Novak je javna licnost i to dobro poznata javna licnost i moze se komentarisati pogotovo ono sto se vidi.

mene ne cudi sto vi Beogradjani ne shvatate sta je lose u Novakovom ponasanju posto se on ponasao kao i vi kao pravi Balkanac. Ili mozda hocete reci da se isto ponasa kao: Murray, Nadal, Fedrer ili nekad Edberg, Lendl, Borg...

Sto se tice McEnroe, on je legenda tenisa i covek je imao stila.

Dok su recimo Pilic ili Ivanisevic bili klasicne balkanske prostacine. Boba je bar bio pametan pa je cutao i smejuljio se. Prosto to izbija iz njih.
 
0

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9516
89.216.32.*



+10255 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!13.07.2015. u 14:23 - pre 107 meseci
Federeru Nadal nije smetao, jer ga je Nadal svojom pojavom isticao.

Nadal je bio "kralj šljake", jer je dobro igrao samo na toj podlozi, čime je Federera činio "kraljem tenisa".
Nadal nije govorio ni jedan jezik, osim maternjeg, španskog, čime se opet Federer isticao, kao eto, "elokventan Švajcarac", zna čak i engleski. Moš' misliti.
Nadal je, onako iskompleksiran i smušen, u svemu van-terena bio "do kolena" Federeru.

A onda se pojavio Nole, koji je pucao direktno u centar. Svi tereni, sve podloge - bez pardona - osvajao turnire redom. Punim srcem, iz sve snage.
A uz to, ajd Engleski, nego i Italijanski, pa Francuski. Sve veselo, uz osmeh.
Neiskompleksiranu američku publiku je osvajao duhovitošću, nije mu nikad bilo teško da se pojavi na dobrotovornim, revijalnim mečevima.
Van terena, Nole je uvek je umeo lepo da se obuče, uvek u centru pažnje, uvek na svim prestižnim događajima.
Novakova Jelena, realno, 10x bolja riba od Mirke po građi, a 100x simpatičnija. Obrazovana, elokvetna. Neiskompleksirana. Svetska dama.

Ali, i takav Nole mu nije smetao, dok god ga je pobeđivao. Sve dok Nole nije počeo da ga trsi na terenu, bez straha i bez respekta za njegovo "kraljevsko visočanstvo". E onda se Švajcarac naljutio, kao, Nole se mnogo se raduje, i to nije džentlmenski. Jok, nego će momak od dvaes-i-kusur godina da plače kad osvoji masters. Budala.

Ljutio se tako Mrgud, ljutio, a onda kad je video da je ispao glup u društvu, onda se kao više ne ljuti. A Nole ga svih ovih godina konstantno uz osmeh spušta na niži nivo.



Realno, prema dosadašnjim rezultatima, Federer jeste Kralj Tenisa. Na terenu je neprevaziđen. Nema tu zbora. Voleli ga ili ne - rezultati govore. Da li će ga Nole dostići - videćemo.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
+6

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8374
*.dynamic.sbb.rs.



+1349 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!13.07.2015. u 14:27 - pre 107 meseci
Java, odličan post
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Novak Đoković - legenda!
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 397415 | Odgovora: 1526 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.