Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novak Đoković - legenda!

elitemadzone.org :: MadZone :: Novak Đoković - legenda!
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 394092 | Odgovora: 1526 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!22.07.2015. u 12:02 - pre 105 meseci
Pa napisao si da folira da je povredjen kad gubi mec.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!22.07.2015. u 12:54 - pre 105 meseci
Citat:
dusanboss:
Ne !! Jasno je davo do znanja publici da je povrodjen u trenutku kada bi video da gubi meč i da ne može da pobedi. Da je povreda toliko ozbiljna nije trebalo ni da ulazui u taj meč. Ili ako je već skapirao u toku u igre da ne može da nastavi ,trebao je da prekine meč tada a, ne kad je rezultatski protiv njega. To se dešavalo ranije sada ne znam ne pratim tenis.


Ne vredi tako uopšteno, daj da vidimo na koji tačno meč misliš? Pošto ih nema puno ne bi trebalo da bude problem da se setiš.
 
+1

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!22.07.2015. u 14:23 - pre 105 meseci
Nemam nameru da tražim mečeve gde sam to primetio. To je moj utisak a vi možete da ga odbacite kao glupost bez problema.
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!22.07.2015. u 14:39 - pre 105 meseci
Nije utisak, naveo si nesto kao tvrdnju. Pa je red da se obrazlozi. Ipak je ovo mesto gde se razmenjuju misljenja... a ne blog ili svoj sajt ili slicno.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!22.07.2015. u 15:01 - pre 105 meseci
Mislim da je J.J. koristila taj fazon oko foliranja.Novak jedno vreme stvarno nije mogao fizicki da izdrzi ( odigra ) 5 setova.
 
0

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!22.07.2015. u 15:15 - pre 105 meseci
Evo , ovde je pobedio pa nije bilo potreba za predajom.



Ima još primera. Nemam nameru da gubim vreme sa tim. Novak trenutno jeste najbolji teniser na svetu . Tu nema dileme. Ali smeta mi to davanje nadljudkih ,božanskih sposobnosti i osobina. I on je čovek a, isto tako je bio veoma mlad kada se to dešavalo tako da ga ne osudjujem nimalo zbog toga. Ali isto tako ne treba poricati sve što je i najmanje negativno vezano za njega.
 
0

biciklista

Član broj: 17425
Poruke: 91



+722 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!22.07.2015. u 15:57 - pre 105 meseci
Nema šta da ti smeta ili ne smeta, savremeni profesionalni sport i jeste tako zamišljen: imaš dva ili više gladijatora, doduše bez divljih zveri, imaš publiku koja kliče i navija za svog favorita i to ti je to. Danas se ne ide do toga da je pobednik onaj ko ubije protivnika, stvar je malo našminkanija, ali suština ostaje ta. Zato kad čujem nekog kako mi govori da bi mladi trebalo da se bave sportom, kako je to plemenito, lepo, ... dođe mi da povratim.
 
0

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!22.07.2015. u 16:15 - pre 105 meseci
Da. To je velika glupost. Oseto sam na svojoj koži to. Kada se kao mlad posvetiš sportu položiš sve svoje nade u to i na kraju naravno velika verovatnoća je da neuspeš.
Osetiš se toliko loše i promašeno, dugo mi je trebalo da se oporavim od toga. Plus što u sportu najmanje važi ona izreka "važno je učestvovati" sve sem pobede je rezočaravajuće pa čak i neke pobede.
 
0

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!22.07.2015. u 17:14 - pre 105 meseci
Citat:
dusanboss:
Evo , ovde je pobedio pa nije bilo potreba za predajom.


Jeste, sigurno je razmišljao da preda finale GS-a. Mislim, treba znati i šta je uopšte na snimku, a ne samo čitati nečije naslove.
 
+2

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!22.07.2015. u 18:00 - pre 105 meseci
Ma to je prvo što sam našao. Nije u opšte fora oko toga da li Novak predaje mečeve ili ne, da li forila povrede ili ne. Ja vidim problem u tome što bili kakvo pominjanje njegovog imena u negativnom kontekstu izaziva burnu reakciju, doživljava se lično i kao napad na majku Srbiju . Pa i meni je valda drago što je najbolji teniser na svet Srbin. Ali ne mogu zbog toga da gledam na njega kao natčoveka i nekoga ko će nam svima učiniti živote boljim . A mi će mo samo svim srcem navijati za njega i lupati po ošima svakog ko iskače iz gomile i kaže nešto loše za Noleta.
 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!22.07.2015. u 18:24 - pre 105 meseci
Ma i ovde se folirao a i pokvario ovog pored sebe.Video i on caku.


 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!22.07.2015. u 23:07 - pre 105 meseci
Citat:
dusanboss:
Ma to je prvo što sam našao. Nije u opšte fora oko toga da li Novak predaje mečeve ili ne, da li forila povrede ili ne. Ja vidim problem u tome što bili kakvo pominjanje njegovog imena u negativnom kontekstu izaziva burnu reakciju, doživljava se lično i kao napad na majku Srbiju . Pa i meni je valda drago što je najbolji teniser na svet Srbin. Ali ne mogu zbog toga da gledam na njega kao natčoveka i nekoga ko će nam svima učiniti živote boljim . A mi će mo samo svim srcem navijati za njega i lupati po ošima svakog ko iskače iz gomile i kaže nešto loše za Noleta.

Ako nije fora zasto to pominjes?

Ne izaziva burnu reakciju nego nevericu da se pojedine stvari iznose. A i zanimljivo je citati kako se neko trudi da nipodastava nekoga ko je prvi u svetu u priznatom, svetski priznatom sportu. Ne samo zanimljivo nego i prilicno smesno.

Sa druge strane, nije nadcovek ali je blizu toga. Ne samo Djokovic nego i Federer i Nadal i jos nekolicina. Ono sto je u stanju da uradi na terenu Nadal to normalan covek niti moze da uradi niti moze da izdrzi - u neku ruku i jeste nadcovek.

A sta je to lose sto se treba iznositi? Njegove privatne stvari? Narocito kad to iznose anonimusi koji se ni imenon svojim ne smeju predstaviti. Jeste javna licnost ali poimanje necijeg zivota koje je individualno a zlo u startu je devijacija a nikako normalno. I sta je to toliko lose da se treba iznositi? Cemu to smeta? Sta to umanjuje cinjenicu da je prvi na svetu? Mislim... (?!)


Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!22.07.2015. u 23:43 - pre 105 meseci
Nabi taj pozdrav tamo de sunce ne sija !
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!23.07.2015. u 00:00 - pre 105 meseci
He, he, he... ovo podseca na neke banovane, drugi Nick ali isti manir... "Smijesno, dragi djecace" (iz crtanog filma)


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
+1

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!23.07.2015. u 07:20 - pre 105 meseci
Citat:
dusanboss:
Ma to je prvo što sam našao. Nije u opšte fora oko toga da li Novak predaje mečeve ili ne, da li forila povrede ili ne. Ja vidim problem u tome što bili kakvo pominjanje njegovog imena u negativnom kontekstu izaziva burnu reakciju, doživljava se lično i kao napad na majku Srbiju . Pa i meni je valda drago što je najbolji teniser na svet Srbin. Ali ne mogu zbog toga da gledam na njega kao natčoveka i nekoga ko će nam svima učiniti živote boljim . A mi će mo samo svim srcem navijati za njega i lupati po ošima svakog ko iskače iz gomile i kaže nešto loše za Noleta.


Nije to ništa specifično za Đokovića, eto npr. naši čuveni "večiti rivali" u fudbalu, ne zna se ko je veći raspad, pa opet ako kreneš da kritikuješ, već će se naći neko kome se to neće svideti.
 
0

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!23.07.2015. u 09:06 - pre 105 meseci
Citat:
Sceka:
He, he, he... ovo podseca na neke banovane, drugi Nick ali isti manir... "Smijesno, dragi djecace" (iz crtanog filma) :)


Pozdrav!


Ovomi je prvi nik ali izgleda idem ka banu . Kad me vi ljudi izbacite iz takta. U 10 poruka iznesem svoje stavove i vi opet " a što ? a kako ? oćemo dokaze ? "
I na kraju provokacije ti staviš tvoj karakteristični "Pozdrav!"
Ne znam koga to ne bi iznerviralo.

 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!23.07.2015. u 09:27 - pre 105 meseci
Citat:
Ovomi je prvi nik ali izgleda idem ka banu

Nauci da se foliras kao Novak i bice sve o.k.
 
+2

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!23.07.2015. u 11:50 - pre 105 meseci
Citat:
dusanboss:
Ovomi je prvi nik ali izgleda idem ka banu . Kad me vi ljudi izbacite iz takta. U 10 poruka iznesem svoje stavove i vi opet " a što ? a kako ? oćemo dokaze ? "
I na kraju provokacije ti staviš tvoj karakteristični "Pozdrav!"
Ne znam koga to ne bi iznerviralo.


Sve to nije razlog ni opravdanje da budes nevaspitan, nekulturan, vulgaran i drzak.

Domace vaspitanje ne dozvoljava, mnogima, da ti se odgovori na isti nacin, ne koristi to.


Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

miki069

Član broj: 161528
Poruke: 1951
*.vs.rs.



+370 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!23.07.2015. u 12:22 - pre 105 meseci
Odra nas Argentina 4:1.
Buljavi se odmara.
Zabole ga za reprezentaciju.
 
0

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!23.07.2015. u 13:19 - pre 105 meseci
Reprezentacija malo jača.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Novak Đoković - legenda!
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 394092 | Odgovora: 1526 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.