Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novak Đoković - legenda!

elitemadzone.org :: MadZone :: Novak Đoković - legenda!
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 395981 | Odgovora: 1526 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!24.08.2015. u 16:14 - pre 105 meseci
nije bas sasvim tako.

Iz prostog razloga sto su ljudi tako konstruisani da ih nista ne moze zadovoljiti dokle god ima za cim da zale.

Kladim se da bi Lendl sada radije ziveo kao skromni penzioner sa osvojenim Wimbldonom nego ovako. Uostalo Novaku je sasvim sada svejedno koliko ima para.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!24.08.2015. u 19:20 - pre 105 meseci
Je li Njofra_13 reci ti meni kome trebaju podaci koje si naveo?
Tacnije, od kakvog znacaja za kladjenje je tekst koji si napisao, posebno kakve veze ima koje podatke ja imam ili nemam?
 
0

Nj_13

Član broj: 327354
*.customer.blic.net.



+26 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!25.08.2015. u 11:58 - pre 105 meseci
Citat:
Braksi:
nije bas sasvim tako.
Kladim se da bi Lendl sada radije ziveo kao skromni penzioner sa osvojenim Wimbldonom nego ovako. Uostalo Novaku je sasvim sada svejedno koliko ima para.


Uspješni sportaši starenjem tonu u zaborav.Zaboravljaju se njihovi najveći uspjesi,a neke neostvarene želje pogotovo.Osvojene pehare,olimpijske medalje i druge trofeje ti skromni penzioneri uglavnom prodaju.Sami, ili im u tome pomogne mlađi naraštaj.

Mislim da je Nole-legenda imao u mladosti tri želje.Postati No_1,Pobjediti na Vimbledonu i osvojiti Dejvis kup.Po ostvarenju ovog bilo bi razočaravajuće da nema više želja.Nove tri su osvajanje zlata na olimpijadi,Garos i Sinsinati.Možda mu to uspije u naredne tri do četiri godine.Ali ako se to dogodi u idućoj sezoni šta odabrati za sledeće ciljeve?

$Osvojiti najviše GS titula u istoriji (>17).Osvojiti sve GS u jednoj sezoni.Ostvariti pozitivan skor sa svima iz prvih 10,a posebno sa Federerom i Nadalom.
Ako i ovo sve ostvari sledeće je da istraje najduže na prvoj poziciji,nešto preko šest godina.Šta dalje?

Želja roditelja je bila da zaradi bar onoliko koliko su potrošili na njegovo usavršavanje.
Ali u sportskom smislu najveći uspjeh je proglašenje za najboljeg sportaša svijeta.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!25.08.2015. u 12:51 - pre 105 meseci
@Njofra_13

Vrhunski sportisti sluze:

pametnima, da bi na sportistima zaradili
prosecnima, da bi se zabavili gledajuci "zabavni program"
glupima, da bi se odusevljavali uspesima sportista i da se identifikuju sa sportistima.
 
0

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3931



+9456 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!27.08.2015. u 07:33 - pre 105 meseci
"Fond Ujedinjenih nacija za decu i omladinu (UNICEF) u četvrtak je u Njujorku imenovao Novaka Đokovića za svog globalnog ambasadora dobre volje.
Time je srpski teniski as dobio svojevrsno unapređenje, s obzirom na to da još od 2011. u ime Unicefa deluje u svojoj zemlji, kao nacionalni ambasador.
"Novak Đoković je istinski šampion za svu decu sveta. Pokazao je da snažan glas i snažno delovanje mogu da unaprede položaj dece, posebno one najmlađe", rekla je Joka Brant, zamenica izvršnog direktora Unicefa.
Novak već godinama pruža nesebičnu podršku unapređenju života dece, posebno one najmarginalizovanije."
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
+4

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!27.08.2015. u 22:18 - pre 105 meseci
Citat:
branko tod: "Fond Ujedinjenih nacija za decu i omladinu (UNICEF) u četvrtak je u Njujorku imenovao Novaka Đokovića za svog globalnog ambasadora dobre volje.
Time je srpski teniski as dobio svojevrsno unapređenje, s obzirom na to da još od 2011. u ime Unicefa deluje u svojoj zemlji, kao nacionalni ambasador.
"Novak Đoković je istinski šampion za svu decu sveta. Pokazao je da snažan glas i snažno delovanje mogu da unaprede položaj dece, posebno one najmlađe", rekla je Joka Brant, zamenica izvršnog direktora Unicefa.
Novak već godinama pruža nesebičnu podršku unapređenju života dece, posebno one najmarginalizovanije."


Auuu, tebi je sad lako. Znas ko je cika Nole, pa za Novu godinu ako cika Nole i njegova banda budu delili paketice ti mozes biti prvi u redu. Mozda ti cika Nole da i najveci paketic.
 
0

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3931



+9456 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!30.08.2015. u 18:59 - pre 105 meseci
Imaš ti svoj paketić pakosnog ludila redovno.
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
+2

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!30.08.2015. u 23:39 - pre 105 meseci
Mile, ja bi pristao da poludim i da celog zivota ostanem lud samo da ne budem glup kao ti.

Ti si fenomen kako si docekao starost sa IQ<60, dobro si naucio kako se ulica prelazi.
 
0

Sarastro
No, thanks
300933 ES

Član broj: 300933
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.rs.



+531 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!31.08.2015. u 05:21 - pre 105 meseci
Citat:
2012:
Vrhunski sportisti sluze:

pametnima, da bi na sportistima zaradili
prosecnima, da bi se zabavili gledajuci "zabavni program"
glupima, da bi se odusevljavali uspesima sportista i da se identifikuju sa sportistima.

Ma mora da ima jos neka grupa, neka u koju ti spadas, jer te ne vidim ni u jednoj od nabrojanih.

Ono što se dogodi, ima sasvim dovoljno razloga da se dogodi nego da se ne dogodi, ili da se dogodi ovako a ne nekako drugačije.
 
+2

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3931



+9456 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!31.08.2015. u 09:58 - pre 105 meseci
Citat:
2012:
Mile, ja bi pristao da poludim i da celog zivota ostanem lud samo da ne budem glup kao ti.

Ti si fenomen kako si docekao starost sa IQ<60, dobro si naucio kako se ulica prelazi.


Prdoje, nema veze što ja imam IQ 55. Glavno je da ti imaš IQ 250, jer se to baš lepo
vidi iz tvog genijalnog pisanja i predivnog vaspitanja, kao i izuzetno uspešnog života
bez kučeta i mačeta.
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
+5

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!31.08.2015. u 15:06 - pre 105 meseci
Citat:
Sarastro:
Citat:
2012:
Vrhunski sportisti sluze:

pametnima, da bi na sportistima zaradili
prosecnima, da bi se zabavili gledajuci "zabavni program"
glupima, da bi se odusevljavali uspesima sportista i da se identifikuju sa sportistima.

Ma mora da ima jos neka grupa, neka u koju ti spadas, jer te ne vidim ni u jednoj od nabrojanih.


Naravno da postoji, ja spadam u grupu super pametnih ili natprosecno pametnih, ali zbog svoje skromnosti nisam hteo to da potenciram, ali na tvoj zahtev moram da ti pojasnim.
Razumljivo je da nisi moga da prepoznas kojoj grupi pripadam iz razloga sto je moguce da nisi imao prilike da se susretnes sa osobama iz moje grupe, realno je moguce da u sredini u kojoj zivis nema predstavnika iz moje grupe.

Ali zato je Mile prepoznao i ne boji se druzenja samnom. On je prepoznao svojih IQ 55, ali je prepoznao i mojih IQ 250. To je verovatno zato sto je Mile iz veceg grada gde je moguce da ima ljudi sa mojom inteligencijom, ako si i ti iz istog grada onda je verovatno tvoja inteligencija niza od Meletove, pa zbog toga ne mozes da prepoznas o cemu se radi.
 
0

kaćunčica

Član broj: 271602
Poruke: 31
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2323 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!31.08.2015. u 15:42 - pre 105 meseci
Gotovo je! Ode UMZ u ... Više ne smem da spuštam pogled dole - samo prvih par top tema i bež' odavde!
"Ne teče reka, nego voda. Kao što ne prolazi vrijeme, nego mi"
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!31.08.2015. u 15:45 - pre 105 meseci
@NapredniBot

Sto si skratio klip?

Trebalo bi da dodas: " dok vi ne mozete da polozite ni prijemni za vrtic".

To bi se odnosilo na tebe i ove tvoje drugare odozgo.

 
0

Sarastro
No, thanks
300933 ES

Član broj: 300933
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.rs.



+531 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!31.08.2015. u 15:50 - pre 105 meseci
Citat:
2012:
Citat:
Sarastro:
Citat:
2012:
Vrhunski sportisti sluze:

pametnima, da bi na sportistima zaradili
prosecnima, da bi se zabavili gledajuci "zabavni program"
glupima, da bi se odusevljavali uspesima sportista i da se identifikuju sa sportistima.

Ma mora da ima jos neka grupa, neka u koju ti spadas, jer te ne vidim ni u jednoj od nabrojanih.


Naravno da postoji, ja spadam u grupu super pametnih ili natprosecno pametnih, ali zbog svoje skromnosti nisam hteo to da potenciram, ali na tvoj zahtev moram da ti pojasnim.
Razumljivo je da nisi moga da prepoznas kojoj grupi pripadam iz razloga sto je moguce da nisi imao prilike da se susretnes sa osobama iz moje grupe, realno je moguce da u sredini u kojoj zivis nema predstavnika iz moje grupe.

Ali zato je Mile prepoznao i ne boji se druzenja samnom. On je prepoznao svojih IQ 55, ali je prepoznao i mojih IQ 250. To je verovatno zato sto je Mile iz veceg grada gde je moguce da ima ljudi sa mojom inteligencijom, ako si i ti iz istog grada onda je verovatno tvoja inteligencija niza od Meletove, pa zbog toga ne mozes da prepoznas o cemu se radi.

Auh, sad si me skroz provalio ... I u pravu si, nema takvih u mojoj siroj okolini, prosek u mom selu je izmedju 22 i 25. Moracu da se preselim u neki veci grad i nabavim IQ bar upola tvog, da malo odmorim mozak.
Ono što se dogodi, ima sasvim dovoljno razloga da se dogodi nego da se ne dogodi, ili da se dogodi ovako a ne nekako drugačije.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!31.08.2015. u 16:08 - pre 105 meseci
Citat:
Sarastro: Auh, sad si me skroz provalio ... I u pravu si, nema takvih u mojoj siroj okolini, prosek u mom selu je izmedju 22 i 25. Moracu da se preselim u neki veci grad i nabavim IQ bar upola tvog, da malo odmorim mozak.


Opet gresis, mozes se ti preseliti u veci grad. mozes i u najveci (tako ces postati "Beogradjanin"), ali IQ ne mozes nabaviti, nema ga u prodaji. To ti se dodeli rodjenjem i za taj zivot toliko, mislim da ces do kraja zivota ostati na svojoj sadasnjoj inteligenciji.
 
0

Sarastro
No, thanks
300933 ES

Član broj: 300933
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.rs.



+531 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!31.08.2015. u 16:48 - pre 105 meseci
Citat:
2012:
Opet gresis, mozes se ti preseliti u veci grad. mozes i u najveci (tako ces postati "Beogradjanin"), ali IQ ne mozes nabaviti, nema ga u prodaji. To ti se dodeli rodjenjem i za taj zivot toliko, mislim da ces do kraja zivota ostati na svojoj sadasnjoj inteligenciji.

Mislis ili tvrdis sa sigurnoscu?

Nesto i dalje ne kapiram. Ajd ja sa svojim IQ 25 (+ 3 na karte) sto blejim i trosim vreme ovde na forumu, al sto ti brate? Sto ne radis nesto pametno i iskoristis svoj IQ za nesto korisno?
Ono što se dogodi, ima sasvim dovoljno razloga da se dogodi nego da se ne dogodi, ili da se dogodi ovako a ne nekako drugačije.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!31.08.2015. u 17:03 - pre 105 meseci
Citat:
Sarastro: Mislis ili tvrdis sa sigurnoscu?

Nesto i dalje ne kapiram. Ajd ja sa svojim IQ 25 (+ 3 na karte) sto blejim i trosim vreme ovde na forumu, al sto ti brate? Sto ne radis nesto pametno i iskoristis svoj IQ za nesto korisno?


Bice da si tacno napisao svoj IQ.

Pogledaj u mom profilu, imas linkove na odredjene veb lokacije. Pogledaj, mozda ti se dopadne nesto od ponudjenog.
Meni licno ne izgleda beskorisno ono sto ponudjeno na navedenim linkovima.
 
0

Sarastro
No, thanks
300933 ES

Član broj: 300933
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.rs.



+531 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!31.08.2015. u 17:07 - pre 105 meseci
Ok, ok ... evo, ispravi me ako sam te negde pogresno shvatio:
Citat:
2012:
Vrhunski sportisti sluze:

pametnima, da bi na sportistima zaradili
prosecnima, da bi se zabavili gledajuci "zabavni program"
glupima, da bi se odusevljavali uspesima sportista i da se identifikuju sa sportistima.

i
Citat:
2012:
Naravno da postoji, ja spadam u grupu super pametnih ili natprosecno pametnih ...

Znaci, postoje cetiri grupe ljudi:

pametni - zaradjuju na sportistima
prosecni - zabavljaju se gledajuci "zabavni program"
glupi - odusevljavaju se uspesima sportista i identifikuju sa njima
2012 (aka konjislav) - koristi svoj visoki IQ radi intelektualne dominacije nad predhodnim grupama u svrhu trolovanja na forumu

Jel to poenta tvojih postova?
Ono što se dogodi, ima sasvim dovoljno razloga da se dogodi nego da se ne dogodi, ili da se dogodi ovako a ne nekako drugačije.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!31.08.2015. u 17:26 - pre 105 meseci
Citat:
Sarastro: Ok, ok ... evo, ispravi me ako sam te negde pogresno shvatio:

Znaci, postoje cetiri grupe ljudi:

pametni - zaradjuju na sportistima
prosecni - zabavljaju se gledajuci "zabavni program"
glupi - odusevljavaju se uspesima sportista i identifikuju sa njima
2012 (aka konjislav) - koristi svoj visoki IQ radi intelektualne dominacije nad predhodnim grupama u svrhu trolovanja na forumu

Jel to poenta tvojih postova?


Ovo sto ti pokusavas je apsurdno, ali je donekle svojstveno tvom nivou inteligencije. pa ne mozes ti sa svojom inteligencijom razumeti sta ja radim dok ti ja ili neko slican meni lepo ne objasni.
Ali, ti si sretan covek sto si naleteo na mene pametnog i humanog i ja cu sad pokusati da ti pomognem i objasnim poentu mojeg prisustva ovde. Tako ces ti i pored niskog IQ-a znati vise od svojih suseljana.

Ja ne koristim svoj IQ radi intelektualne dominacije nad ostalim grupama, vec:

- osobama iz grupe pametnih pomazem da jos vise zarade na sportistima ili na drugim stvarima koje iz nekog razloga nisu primetili ili za koje nisu doznali

- osobama iz grupe prosecnih pomazem da uz moju pomoc i moje usluge izadju iz grupe prosecnih i predju u grupu pametnih i da pocnu zaradjivati, kako na sportistima tako i na drugim stvarima na kojima se moze zaraditi.

- glupima koji imaju volju da se izvuku iz grupe glupih pomazem da se oslobode svoje glupoce i pocnu malo bolje da gledaju i razumeju stvari oko sebe.

Znam da je ovo slozeno za tebe, ali sam si trazio objasnjenje.
 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!31.08.2015. u 17:27 - pre 105 meseci
Ovakva prica prilici BROJU 1.

Citat:
Novak Đoković je prvi favorit za osvajanje US opena, koji počinje u ponedeljak. Međutim, najbolji svetski teniser smatra da ima žestoku konkurenciju. Tvrdi da Rodžer Federer igra u životnoj formi, kao i da na Rafael Nadal ne sme da se potceni uprkos katastrofalnim rezultatima Španca ove sezone.

Đoković je izgubio tri od svoja prethodna četiri finala. U poslednjem, u Sinsinatiju, savladao ga je upravo Federer.

"Nisam iznenađen što Rodžer igra tako dobro. Usudio bih se da kažem da igra bolje nego ikad u svojoj karijeri. U odličnoj je formi. Često izlazi na mrežu, ne daje vam da uhvatite ritam. Uslovi u Sinsinatiju su mu pomogli da to postigne", rekao je Đoković uoči početka poslednjeg gren slema sezone.


Srpski teniser smatra da je Švajvcarac i dalje jedan od najboljih tenisera na svetu.

"Uvek je među glavnim favoritima. Igra brzo, dok Marej, Nadal i ja više čekamo tokom poena. Rodžer to zna i na tome zasniva svoju taktiku. Ima dosta toga i u njegovom rasporedu igranja turnira. On najbolje zna kako se priprema za najveće turnire. Zaslužio je da pobedi u Sinsinatiju, sada je na meni da odgovorim. To je ono što sam oduvek voleo kod našeg rivalstva, jer uvek teramo jedan drugoga da budemo bolji", dodao je Novak.


Za razliku od Federera, Nadal već dugo ne postiže vrhunske rezultate.

"Mislim da Rafa može da osvoji US open ove godine", iznenađujuće je prokomentarisao Đoković i pojasnio:

"Federer je bio u sličnoj situaciji 2013. Nadal ne igra na vrhunskom nivou, ali mu se nešto slično ranije desilo, pa se vratio se i imao jednu od svojih najboljih sezona. Mnogo ulaže u svoju igru i možda zato njegovo telo trpi više. On je jedan od najvrednijih tenisera na svetu, siguran sam da je motivisan i zato ne mogu da ga otpišem".

Prvi reket sveta kaže da ga porazi u finalina Rolan Garosa, Rodžers kupa i u Sinsinatiju nisu pokolebali.

"Spreman sam za US open. Samopouzdanje mi ne nedostaje. Verujem da ću u Njujorku dostići najviši nivo forme", zaključio je Novak Đoković, koji će u ponedeljak u prvom kolu igrati sa Brazilcem Žoaom Souzom.

Srpski teniser je od devet gren slem titula jednu osvojio na US openu, 2011. godine
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Novak Đoković - legenda!
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 395981 | Odgovora: 1526 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.