Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

JUS standardi iz oblasti Elektroenergetike

[es] :: Vodič za učenje :: JUS standardi iz oblasti Elektroenergetike

[ Pregleda: 13378 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ljiljanm
ljiljanm
Bijeljina

Član broj: 122025
Poruke: 180
*.teol.net.



Profil

icon JUS standardi iz oblasti Elektroenergetike23.05.2007. u 08:02 - pre 205 meseci
Pošto su standardi relativno skupa roba a kod mene u firmi nemaju sluha za moj zahtjev da se kupi određen broj standarda razmišljao sam da li postoji negdje na netu piraterija-standarda. Negdje da je neko iskenirao pa postavio na net. Smatram da bi standardi trebali biti besplatni i da nema nikakvog smisla da se to uopšte plaća. Možda neko ima kući/na poslu određen broj standarda pa je voljan da ih podijeli? Konkretno mislim na standarde iz oblasti Elektroenergetike (JUS N) koji su mi potrebni za stručno usavršavanje.

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

smiki
Milan Stojanovic
Beograd

Član broj: 16948
Poruke: 15
*.eunet.yu.



+2 Profil

icon Re: JUS standardi iz oblasti Elektroenergetike21.11.2007. u 10:54 - pre 199 meseci
I ja se prikljucujem spisku zainteresovanih i u potpunosti se slazem da je besmisleno donositi i propisivati nekakve standarde a onda te iste prodavati. Kod mene u firmi su mi kupili standard JUS N.B2.730 O Opstim karakteristikama i klasifikacijama elektricnih instalacija u zgradama.
 
Odgovor na temu

nikolic.kv

Član broj: 90036
Poruke: 29
*.smin-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: JUS standardi iz oblasti Elektroenergetike02.07.2008. u 15:12 - pre 192 meseci
mog cala takodje interesuju standardi
konkretno jus iec 1024-1
jus en.b4.802
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: JUS standardi iz oblasti Elektroenergetike

[ Pregleda: 13378 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.