Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kvrckanje u kasetnom mehanizmu kod Panasonic NV GS500

[es] :: Digitalne kamere :: Kvrckanje u kasetnom mehanizmu kod Panasonic NV GS500

[ Pregleda: 2166 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.adsl.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Kvrckanje u kasetnom mehanizmu kod Panasonic NV GS50001.06.2007. u 23:31 - pre 205 meseci
Voleo bih da mi vlasnici Panasonic GS500-tke pomognu, kako bih znao da li da kameru reklamiram ili ne?
Kada sam je probao u tihoj sobi veceras cuo sam da se iz kasetnog mehanizma cuje neko candrkanje. Stavio sam drugu kasetu, isti problem. Naravno obe su kasete su Panasonic, jedna koriscena jedna nova. Znam da je pre 3 godine taj problem bio kod NV GS400 i na drugim GS modelima, i sa neta sam skinuo kako izgleda kada se cuje to candrkanje a kako izgleda kada kasetni mehanizam normalno radi. Kod mene je neka medjuvarijanta, ne cuje se tako jako, ali nije ni da se cuje normalno, bez candrkanja. To sam kao sto sam rekao tek sada primetio kada sam je isprobao u tihoj prostoriji.
Pa me interesuje kako se kasetni mehanizam cuje kod vas, da znam da li da je vracam ujutru, i da trazim novu.

 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalne kamere :: Kvrckanje u kasetnom mehanizmu kod Panasonic NV GS500

[ Pregleda: 2166 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.