Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Palma vs Betoven & Sopen

elitemadzone.org :: MadZone :: Palma vs Betoven & Sopen
(Zaključana tema (lock), by markom)
Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 20243 | Odgovora: 75 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
193.47.77.*



+7177 Profil

icon Re: Palma vs Betoven & Sopen05.06.2007. u 11:27 - pre 205 meseci
Pa znas kako - ta queerija ne bi ni mogla bez Palme and vice versa - oni su ti jedna vrsta simbioze - nasla krpa zakrpu :)

Al, opet - ostaje tuzna cinjenica - queerija je samo NGO - osnovan od strane grupe gradjana koji dele isto misljenje, dok je Palma legitimni predstavnik vlasti, clan vladajuce koalicije - izabran od strane gradjana Srbije, vecinskom voljom... to ipak celoj prici daje malo drugaciju dimenziju ;-)


DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.smin.itsisp.net.



+558 Profil

icon Re: Palma vs Betoven & Sopen05.06.2007. u 11:51 - pre 205 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Pa znas kako - ta queerija ne bi ni mogla bez Palme and vice versa - oni su ti jedna vrsta simbioze - nasla krpa zakrpu :)

Aha. Zrtva i krivac su ti jedno isto, sve su to ekstremisti, i zasto je devojka nosila mini suknju i ponasala se slobodno pa se onda cudi sto su je silovali? Neki stvarno dzabe idu u beli svet.
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
193.47.77.*



+7177 Profil

icon Re: Palma vs Betoven & Sopen05.06.2007. u 12:07 - pre 205 meseci
Nope - lose si me protumacio, nisu oni isti, vec takvi imbecilni PR Stuntovi od te NGO, kao odgovor ljubitelju Betovena :) Da nema takvih krelaca kao sto je Saksija, ceo nivo kvaliteta akcija "NGO Sektora" bi morao da bude par redova velicine iznad onog sto oni domonstriraju danas - a opet, da veca kolicina ljudi nije nalik ovom ljubitelju Betovena, tj. prosta, neobrazovana i homofobna i sve ostalo sto uz to ide - Zardinjera i njooj slicni ne bi ni postojali kao javne licnosti vec bi prodavali novine u trafici ili nesto slicno :))

That's the point. Kao ovakve, tj. vrlo proste, pojave oni postoje jedno zbog drugih. To sto doticni NGO sebe predstavlja (tj. zeli da odaje takav imidz) sofisticiranim je samo njihova uobrazilja - uz ovakve izjave, kao ona citirana malopre, samo pokazuju svoju nekompetentnost i akutnu zelju za prostim skretanjem paznje na sebe prostom galvanizacijom javnog mnjenja - isto sto radi i ovaj celavi samo uz drugi recnik.

Citat:

Neki stvarno dzabe idu u beli svet.


Neki idu za $$$ :)


[Ovu poruku je menjao Ivan Dimkovic dana 05.06.2007. u 13:17 GMT+1]
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

Nenad Vranjanac
nbg

Nenad Vranjanac
Član broj: 36176
Poruke: 2840
*.adsl.beotel.net.



+3 Profil

icon Re: Palma vs Betoven & Sopen05.06.2007. u 12:22 - pre 205 meseci
lesli promasio si temu.

kako neko "gej" (sta god to znacilo) ocekuje da nema predrasuda prema njegovom "stanju", a istovremeno celu ekipu (crkva, popovi, monahinje, vojska...) svrstava u grupu "pravih uzroka i posledica perverzija"???

nego to sad uopste nije bitno, ja sam govorio o prevelikoj slobodi medija (stampanih narocito). izgleda da je jedna od tekovina tranzicije to da se sloboda govora tumaci tako da svako ima pravo da kaze bilo sta. sto doduse i nije neki nov zakljucak.
kad imaš samo čekić, sve ti liči na eksere
postoje dve vrste ljudi: oni koji dele ljude na dve vrste i oni koji to ne cine
 
0

Emil Ranc
Hannover, DE

Član broj: 20995
Poruke: 1150
77.46.246.*



+294 Profil

icon Re: Palma vs Betoven & Sopen05.06.2007. u 13:04 - pre 205 meseci
Mislim da je Queeria bio pomalo ironičan (iako su mu zapažanja na mestu), a cilj njegove izjave je da digne pritisak homofobima. Ne znam koliko je to produktivno za suzbijanje homofobije, doduše...

Homoseksualnost nije perverzija, ni "stanje", već seksualna orijentacija.
 
0

CNN

Član broj: 143227
*.aof.su.



Profil

icon Re: Palma vs Betoven & Sopen05.06.2007. u 13:25 - pre 205 meseci
Citat:
U vezi teksta iz Kurira i snimka no.2 - ako se ne varam, za ovakve izjave se u normalnim zemljama ide na sud....ili bi ga bar mediji bojkotom uklonili iz javnog zivota.
Ne maštaj.

Citat:
That's the point. Kao ovakve, tj. vrlo proste, pojave oni postoje jedno zbog drugih. To sto doticni NGO sebe predstavlja (tj. zeli da odaje takav imidz) sofisticiranim je samo njihova uobrazilja - uz ovakve izjave, kao ona citirana malopre, samo pokazuju svoju nekompetentnost i akutnu zelju za prostim skretanjem paznje na sebe prostom galvanizacijom javnog mnjenja - isto sto radi i ovaj celavi samo uz drugi recnik.
True. Setimo se i slučaja one gospođe iz "građanske opcije" i njene izjave, izjave zbog koje je nakon skoro dva meseca usledilo izvinjenje (bolje ikad nego nikad).
 
0

Nenad Vranjanac
nbg

Nenad Vranjanac
Član broj: 36176
Poruke: 2840
*.adsl.beotel.net.



+3 Profil

icon Re: Palma vs Betoven & Sopen05.06.2007. u 13:30 - pre 205 meseci
ja nisam rekao da je to "stanje" perverzija [iako tako pise u udzbeniku neuropsihijatrije, relativno novo izdanje a ja, jelte kao zdravstveni radnik MORAM da se pozivam na takvu - ozbiljnu literaturu, a ne ono sto fensi kvaziintelektualci kontempliraju u kezual tok-showima, ono - spejs zonfa] vec da je on okarakterisao kontra-tabor itd....
pogledaj ponovo moj post pa ces valjda videti o cemu pricam.
kad imaš samo čekić, sve ti liči na eksere
postoje dve vrste ljudi: oni koji dele ljude na dve vrste i oni koji to ne cine
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
193.47.77.*



+7177 Profil

icon Re: Palma vs Betoven & Sopen05.06.2007. u 13:45 - pre 205 meseci
Citat:

Mislim da je Queeria bio pomalo ironičan (iako su mu zapažanja na mestu), a cilj njegove izjave je da digne pritisak homofobima. Ne znam koliko je to produktivno za suzbijanje homofobije, doduše...


Mislim da ovde nije cilj da se analizira ponasanje Queeria-e - ali, kad smo vec kod toga, to "dizanje pritiska" je vrlo verovatno vredjanje mnogih ljudi koji su mozda clanovi te verske grupacije i sasvim normalni... dakle, metod - tj. provokacija je identicna kao i onaj celavi genije - cilj javnog obracanja je da se izazove cista provokacija i galvanizacija ljudi i formiranje stereotipa o neistomisljenicima - gde je onda razlika izmedju toga i homofobije prostaka kao sto je Palma? Ja je ne vidim :)

U tom kontekstu sam rekao da su takvi ljudi (Queeria i Palma) u principu jako slicni i da zive u jednoj specificnoj i perverznoj simbiozi (jedni drugima su potrebni za javno delovanje) - postoji citav raspon normalnih stvari kojima jedna takva NGO treba da se bavi - "dizanje pritiska" i javni obracuni sa suprotnim taborom otvorenim vredjanjima i prostaklucima nisu bas preterano sofisticirani a ni intelektualni u svojoj prirodi :)

Naravno, ono sto je daleko teze za progutati je da je jedna takva neobrazovana i prosta pojava kao doticni Palma zapravo pri vrhu popularnosti u sirokim narodnim masama u tom regionu, i da je aktivni clan vladajuce politicke garniture... To je za jedno drustvo daleko gora pojava od nekih neostvarenih i vrlo verovatno iskompleksiranih likova koji pokusavaju sto vise da dobiju publicitet uz pomoc raznih NGO-ova i sl...

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
91.150.127.*



+11 Profil

icon Re: Palma vs Betoven & Sopen05.06.2007. u 14:00 - pre 205 meseci
Citat:
Lesli Eldridz
Bolje je da te vise brine to sto jeste da takvi nesto i izgradise, ali zato 50 puta vise za sebe ukradose.


Ja lepo napisah I. Mozda kradu, ali I grade, za razliku od "intelektualaca" koji nista ne grade, samo rasturaju i otimaju, a nista manje ne kradu.

 
0

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
..ubr07.dals.blueyonder.co.uk.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: Palma vs Betoven & Sopen05.06.2007. u 15:43 - pre 205 meseci
Meni je zanimljivije tu da queeria ne negira da je to bolest ili sta vec, nego sklanja krivicu prema drzavi. Cudno s obzirom na te izvestaje svetske zdravstvene organizacije i opste civilizacijske tekovine & vrednosti u poslednjih par decenija. Mada pretpostavljam da je to samo odraz intelektualnih (ne)sposobnosti autora teksta.


Citat:
Nenad Vranjanac: ja nisam rekao da je to "stanje" perverzija [iako tako pise u udzbeniku neuropsihijatrije, relativno novo izdanje a ja, jelte kao zdravstveni radnik MORAM da se pozivam na takvu - ozbiljnu literaturu, a ne ono sto fensi kvaziintelektualci kontempliraju u kezual tok-showima, ono - spejs zonfa] vec da je on okarakterisao kontra-tabor itd....
pogledaj ponovo moj post pa ces valjda videti o cemu pricam.


Uh, ovo je ozbiljna kvalifikacija ako nije zasnovano na predrasudama. Da li mozes da nam das direktan citat iz tog udzbenika (ono ime autora, knjige, izdavac, godina i broj strane) ?
 
0

deki77

Član broj: 21596
Poruke: 1570
89.216.199.*



+165 Profil

icon Re: Palma vs Betoven & Sopen05.06.2007. u 15:45 - pre 205 meseci
Citat:
broker: Ja lepo napisah I. Mozda kradu, ali I grade, za razliku od "intelektualaca" koji nista ne grade, samo rasturaju i otimaju, a nista manje ne kradu.

To kao što je i Mihalj Kertez rekao:
-"Ja sam zaposlenima na Carini izdao saopštenje da nesmeju "više" od box-a cigara i flaše viskija da uzmu".
Mislim zaista je smešno da se raspravljamo ko krade..
Za krađu se bre odgovara...!!!
S(omalia)rbija..

 
0

Buum
Goran Dukić
Beograd

Član broj: 1491
Poruke: 981
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.linkedin.com/in/goran..


+8 Profil

icon Re: Palma vs Betoven & Sopen05.06.2007. u 17:44 - pre 205 meseci
He he, ovaj batica Palma ko da je pobego iz Alan Forda – groteskan lik totalno.

Nego, ima i gorih od njega... Recimo, onaj Bidža iz Svilajinca što je svojevremeno, po sopstvenom priznanju, vinogradarskim makazama odsekao palac na nozi zahvaćen gangrenom. Taj je ostao upamćen i po tome što je u republičkom parlamentu sa nekolicinom drugih poslanika pevao:

"Slobodane, Slobodane - ti si socijalista
Volimo te, volimo te ko Isusa Hrista"

Potpuni nadrealizam!
 
0

Marko Medojević
Team leader
Digital ST
Beograd

Član broj: 93659
Poruke: 776
*.adsl.sezampro.yu.

Sajt: www.digitalst.rs


+99 Profil

icon Re: Palma vs Betoven & Sopen05.06.2007. u 17:45 - pre 205 meseci
Citat:
Meni je zanimljivije tu da queeria ne negira da je to bolest ili sta vec, nego sklanja krivicu prema drzavi. Cudno s obzirom na te izvestaje svetske zdravstvene organizacije i opste civilizacijske tekovine & vrednosti u poslednjih par decenija. Mada pretpostavljam da je to samo odraz intelektualnih (ne)sposobnosti autora teksta.
Radi se o tome da je aktivista queerie hteo nešto da kaže pa je ispao glup, tj. ukopao je sam sebe. Naravno ovo ne treba da baca senku na ostale članove pomenute organizacije jer verovatno tamo ima normalnih i pametnih.
Citat:
Nenad Vranjanac: ja nisam rekao da je to "stanje" perverzija [iako tako pise u udzbeniku neuropsihijatrije, relativno novo izdanje a ja, jelte kao zdravstveni radnik MORAM da se pozivam na takvu - ozbiljnu literaturu, a ne ono sto fensi kvaziintelektualci kontempliraju u kezual tok-showima, ono - spejs zonfa] vec da je on okarakterisao kontra-tabor itd....
pogledaj ponovo moj post pa ces valjda videti o cemu pricam.
Uh, i mene ovo živo interesuje. Koliko me sećanje drži još od 17.05.1990. homoseksualnost je uklonjena sa liste mentalnih bolesti. Da nije pisac knjige papa Jovan Pavle drugi ili Adolf Hitler?
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.smin.itsisp.net.



+558 Profil

icon Re: Palma vs Betoven & Sopen05.06.2007. u 18:07 - pre 205 meseci
Evo ga i Nenad. Cit'o covek ozbiljnu medecinsku literaturu. Sezona leto - zima 1973. Naime, od tad se ovde "ozbiljna" literatura nije sustinski menjala, osim sto su menjane korice, da izgleda kao da se nesto radi. Pa postoji ozbiljna medicinska literatura i na internetu, sad je 21 vek, i treba covek da koristi te mogucnosti koje mu se pruzaju.

[edit:offtopic]

[Ovu poruku je menjao pajaja dana 05.06.2007. u 21:51 GMT+1]
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Palma vs Betoven & Sopen05.06.2007. u 18:08 - pre 205 meseci
Citat:

Uh, i mene ovo živo interesuje. Koliko me sećanje drži još od 17.05.1990. homoseksualnost je uklonjena sa liste mentalnih bolesti. Da nije pisac knjige papa Jovan Pavle drugi ili Adolf Hitler?


Bice da je neki od nasih proslavljenih profesora/akademika, oni obicno imaju razne teorije koje se praktikuju samo na teritoriji uze Srbije :-)

[eidt:offtopic]

[Ovu poruku je menjao pajaja dana 05.06.2007. u 21:51 GMT+1]
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

Nenad Vranjanac
nbg

Nenad Vranjanac
Član broj: 36176
Poruke: 2840
*.adsl.beotel.net.



+3 Profil

icon Re: Palma vs Betoven & Sopen05.06.2007. u 18:17 - pre 205 meseci
@vindicator
jok. nazalost knjiga odavno nije tu u stanu, ali potrazicu je narednih dana pa cu fotografisati tu stranu.
knjiga je "osnovi psihijatrije" za stomatologe, 2000. godina. ostalo cu objaviti kad nadjem kao edit ovog posta.

uostalom ne znam cemu ovolika frka:
Citat:
mare_bj: Uh, i mene ovo živo interesuje. Koliko me sećanje drži još od 17.05.1990. homoseksualnost je uklonjena sa liste mentalnih bolesti. Da nije pisac knjige papa Jovan Pavle drugi ili Adolf Hitler?

jel citate vi uopste postove pre nego odgovorite? to sto se nalazi u udzbeniku psihijatrije ne znaci da se radi o mentalnoj bolesti, tu su i druge stvari obuhvacene pored "mentalnih bolesti". konkretno, ovo se nalazi u poglavlju parafilije, tj. perverzije i inverzije, koje nisu bolesti same po sebi, vec poremecaji seksualnog objekta i kako ono bese vec. (naci cu) sad bismo mogli da nastavimo diskusiju u smeru zasto i kako je ovo opredeljenje, a npr sodomija i gerontofilija itd. nisu, ali u to sad necu da zalazim. stanje jeste takvo da je homoseksualnost postala opredeljenje, jer bih rekao da danas kad je sve to fensi i in na svaku osobu sa bioloski izmenjenom seksualnoscu dolazi jos 5njih koje to nisu, ali su se "opredelile" svesno/nesvesno.

kad covek pomene psihijatriju, ko da je reko inkvizicija. ako hocete da budete otvorenog uma prema "gejevima" onda tretirajte tako i crkvu i ostale institucije koje vam se ne svidjaju.
kad imaš samo čekić, sve ti liči na eksere
postoje dve vrste ljudi: oni koji dele ljude na dve vrste i oni koji to ne cine
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.smin.itsisp.net.



+558 Profil

icon Re: Palma vs Betoven & Sopen05.06.2007. u 18:18 - pre 205 meseci
E ne moze. Nije isto neko udruzenje pedera sa organizacijom mracnjaka koja zbog neke inercije i u nedostatku opcija ima veliki uticaj medju prostacima, i uz to tezi tome da vlada ovom zemljom, normalno sumnjivim i mracnim metodima, i vracajuci je u mracnjastvo.
Citat:
Ivan Dimkovic: Opet se ti Lesli svadjas sam sa sobom - ne znam ko ovde poistovecuje "ugnjetavane" sa "ugnjetavacima" - mislim da se ovde diskutuje o gluposti doticnog Palme, i besmislenom PR-u jednog NGO-a koji ocigledno ne shvata ozbiljno svoj posao - ostalo je plod tvoje bujne maste :)

Ama to si ti u pravu, ali zbog minulog rada, i zbog ove zemlje, ne mozes da poistovecujes ovu budalu Palmu i njegove dziberske fazone (dzabe karte u gradskom prevozu za penzionere, dzabe osemenjivanje krava seljacima) koji sluze da se ne primeti da je on lud, da je njegov (njihov) "sistem" bolestan i truo, i sto su svi oni lopovi i bolesni u glavu, sa tim jadnikom iz te organizacije koji je najeb'o k'o zuti samo zato sto se rodio ovde. Ne znam, moje simpatije ce uvek biti na strani ovog iz te kvirije i uvek cu da takvima gledam kroz prste, kad dodju u neki vid konflikta sa ovim debilima koji odrzavaju ovo stanje ovde.
 
0

Nenad Vranjanac
nbg

Nenad Vranjanac
Član broj: 36176
Poruke: 2840
*.adsl.beotel.net.



+3 Profil

icon Re: Palma vs Betoven & Sopen05.06.2007. u 18:24 - pre 205 meseci
Citat:
Lesli Eldridz:ne mozes da poistovecujes ovu budalu Palmu i njegove dziberske fazone (dzabe karte u gradskom prevozu za penzionere, dzabe osemenjivanje krava seljacima) koji sluze da se ne primeti da je on lud, da je njegov (njihov) "sistem" bolestan i truo, i sto su svi oni lopovi i bolesni u glavu, sa tim jadnikom iz te organizacije koji je najeb'o k'o zuti samo zato sto se rodio ovde. Ne znam, moje simpatije ce uvek biti na strani ovog iz te kvirije i uvek cu da takvima gledam kroz prste, kad dodju u neki vid konflikta sa ovim debilima koji odrzavaju ovo stanje ovde.


ne ne moze, nego ne mora da ih poistovecuje, onaj siroma iz kvirije je SAM poistovetio sebe sa tom ekipom upravo izborom svojih reci.

ako neko kaze da "drzava i vojska i crkva postice homoseksualnost" ja mogu u najmanju ruku da zakljucim da on:
a) ne rasudjuje bas najbolje (zamene teza i sl.)
b) da je prilicno nepromisljen (znaci ili ne misli ili pogresno misli)
c) koristi isti jezik mrznje kao i ovi drugi - pljuje po ostalim institucijama, diskriminise(ali naravno posto se on bori za "ljudska prava i slobode", to je naravno ok?!?
d) nije to ni izjavio, vec je novinar bio mastovit

e sad sto ti lesli volis da mislis da si liberalan- ja cu ti reci: takvi kao ti su smrt za liberalizam. liberalnost ne znaci da svako ko je protiv palme automatski postaje ispravna strana, vec naprotiv zahteva KRITICKO RASUDJIVANJE PODJEDNAKO PRIMENJENO NA OBE (ili koliko god ih ima) STRANE
kad imaš samo čekić, sve ti liči na eksere
postoje dve vrste ljudi: oni koji dele ljude na dve vrste i oni koji to ne cine
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Palma vs Betoven & Sopen05.06.2007. u 18:32 - pre 205 meseci
Damnit... eto sad ce se tema od analize jednog bambusa pretvoriti u raspravu o raznim LGBT udruzenjima... aman :)

Hajde da ostavimo queeria-u i njihov PR dept. - mislim, daleko je vise zabrinjavajuce kakvi likovi vladaju Srbijom, taj covek je drzavni cinovnik sa jako velikom moci odlucivanja o sudbini zemlje... to je ono sto je strasno.


DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
..ubr07.dals.blueyonder.co.uk.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: Palma vs Betoven & Sopen05.06.2007. u 18:52 - pre 205 meseci
pa kad smo vec dosli na temu, nenade ako uspes da nam bacis sken ili fotku te strane iz udzbenika bilo bi super.

Citat:
mare_bj: Radi se o tome da je aktivista queerie hteo nešto da kaže pa je ispao glup, tj. ukopao je sam sebe. Naravno ovo ne treba da baca senku na ostale članove pomenute organizacije jer verovatno tamo ima normalnih i pametnih.


Mozda imaju i normalne i inteligentne clanove u toj organizaciji, ali sta im oni vrede kad daju ovakve izjave i stvaraju nezreo imidz ne samo svoje organizacije, nego i svih gejeva u srbiji? Apsolutno nista.

Ali izgleda da je problem sto uvek mora da se napada i brani neko kod srba. Mora da postoji neki sukob, uvek postojimo "mi" i "oni". Ovaj bizon napada gejeve, onaj drugi debil optuzuje drzavu i crkvu za svoje opredeljenje. Kad bi malo vise ljudi shvatilo da nije sve crno i belo i da ne mora uvek da se zauzme jedna od strana, ne bi bilo toliko sranja u srbiji. Ali to ne moze, zar ne, lesli?

Citat:
Lesli Eldridz: Ne znam, moje simpatije ce uvek biti na strani ovog iz te kvirije i uvek cu da takvima gledam kroz prste, kad dodju u neki vid konflikta sa ovim debilima koji odrzavaju ovo stanje ovde.

 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Palma vs Betoven & Sopen
(Zaključana tema (lock), by markom)
Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 20243 | Odgovora: 75 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.