Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Note na Internetu

[es] :: Muzička produkcija :: Note na Internetu

[ Pregleda: 22839 | Odgovora: 15 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Miki

Član broj: 1456
Poruke: 87
*.cust.tele2.ch.



Profil

icon Note na Internetu12.06.2007. u 19:20 - pre 204 meseci
Pozdrav svima

zamolio bi nekog od vas da objavi nekoliko linkova sa kojih mogu da slobodno skidam notne zapise za klavir.
Trenutno me zanima "My heart will go on" iz filma Titanik ali ce mi veroatno trebati i drugi. Znaci rock/pop i Filmska muzika prvenstveno posto klasike imam u izobilju.

Video sam u jednom od predhodnih postova link za stranicu www.pianofiles.com. registrovao sam se ali neshvatam kako da dodjem do potrebnog fajla. Ako nekom nije tesko molio bih za dodatno objasnjenje.


hvala na pomoci
 
Odgovor na temu

jackhammer
Stefan Cirkovic
Beograd

Član broj: 118415
Poruke: 46
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Note na Internetu12.06.2007. u 19:52 - pre 204 meseci
Jesi li razmisljao o koriscenju guitar pro softvera koji ispisuje i note, a i lako je za njega naci fajle?
 
Odgovor na temu

Miki

Član broj: 1456
Poruke: 87
*.cust.tele2.ch.



Profil

icon Re: Note na Internetu12.06.2007. u 20:19 - pre 204 meseci
Upravo sam ga skinuo sa neta i ne izgleda lose, medjutim opet se javlja slican problem sad mi je potreban dobar midi fajl a to je vec malo teze. Nebi bilo lose ako bi mi poslao link od neke stranice sa dobrim midi fajlovima ili barem jedan fajl sa navedenom pesmom.

Napominjem potrebna mi je originalna verzija za klavir do kraja nedelje neverujem da cu se sa gitarpro snaci za tako kratko vreme.

hvala jos jednom
 
Odgovor na temu

Miki

Član broj: 1456
Poruke: 87
*.cust.tele2.ch.



Profil

icon Re: Note na Internetu12.06.2007. u 21:29 - pre 204 meseci
Sa ovim cu moci da se zadovoljim za sada ako jos nekom bude trebalo moze skinuti ovde
http://www.fullscores.com
http://www.abcmusic.tk

pozdrav svima
 
Odgovor na temu

jackhammer
Stefan Cirkovic
Beograd

Član broj: 118415
Poruke: 46
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Note na Internetu12.06.2007. u 22:24 - pre 204 meseci
Probaj ovde, tu je cela databaza negdasnjeg mysongbooka (koji ima problema sa autorskim pravima ): http://www.gprotab.net/
 
Odgovor na temu

Miki

Član broj: 1456
Poruke: 87
*.cust.tele2.ch.



Profil

icon Re: Note na Internetu14.06.2007. u 20:26 - pre 204 meseci
Hvala na linku, nazalost malo toga ima za klavir prvenstveno su predstavljeni tabovi za gitaru. Ko zna mozda mi i oni zatrebaju.

pozdrav
 
Odgovor na temu

Kovacevic Vladimir

Moderator
Član broj: 131509
Poruke: 1236
*.dynamic.sbb.co.yu.



+346 Profil

icon Re: Note na Internetu14.06.2007. u 23:21 - pre 204 meseci
Na Internetu ima stvarno puno loše rađenih Midi fileova, ali ima i dobrih, treba samo malo strpljenja.
Kad pronađeš kvalitetnu izvedbu, probaj Midi Illustrator.
Na njemu jednostavno dobiješ celu partituru, možeš selektovati samo piano, ili piano u bas i violinskom ključu, potom to štampati. Možeš dobiti i šifre akorada iznad taktova, pa svirati u svom stilu.
Pozdrav
Vladimir
It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument
will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)
 
Odgovor na temu

acaradio
Aleksandar
Batajnica

Član broj: 42245
Poruke: 1780
*.dynamic.sbb.co.yu.



+30 Profil

icon Re: Note na Internetu14.06.2007. u 23:27 - pre 204 meseci
Ovde ima dosta stvari - http://www.hamienet.com/
 
Odgovor na temu

574nk3
Software Developer
Freelance
Belgrade

Član broj: 38673
Poruke: 248
*.ADSL.neobee.net.



+33 Profil

icon Re: Note na Internetu15.06.2007. u 06:17 - pre 204 meseci
Meni se najvishe svidja http://www.mysongbook.com/ na kome mozesh da nadjesh dosta tablatura, ali one su sve za GP. Novi Guitar Pro 5 ima novi engine, pa moze da pushta wav samplove, umesto midi-ja.
 
Odgovor na temu

jackhammer
Stefan Cirkovic
Beograd

Član broj: 118415
Poruke: 46
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Note na Internetu15.06.2007. u 20:02 - pre 204 meseci
Citat:
574nk3: Meni se najvishe svidja http://www.mysongbook.com/ na kome mozesh da nadjesh dosta tablatura, ali one su sve za GP. Novi Guitar Pro 5 ima novi engine, pa moze da pushta wav samplove, umesto midi-ja.


Kao sto napisah, mysongbook ima problema sa autorskim pravima i cela databaza je na gprotab.net
 
Odgovor na temu

Miki

Član broj: 1456
Poruke: 87
*.cust.tele2.ch.



Profil

icon Re: Note na Internetu17.06.2007. u 19:06 - pre 204 meseci
Hvala jos jednom na linkovima nadam se da cu vec naci nesto sto mi pogoduje. Sto se tice Midi ilustratora trenutno nemam vremena da ga isprobam ali cu svakako to uciniti narednih dana pa cu javiti.

puno pozdrava
 
Odgovor na temu

Bokimuz
Bojan Mladenović
Niš

Član broj: 148695
Poruke: 41



Profil

icon Re: Note na Internetu18.06.2007. u 01:22 - pre 204 meseci
Miki, ja imam puno nota tog tipa. Skidao sam ih uglavnom pomocu Torrent-a. Ako ti nesto konkretno treba, slobodno se javi, mozda imam, pa cu da ti posaljem. A pokusaj i sam da nadjes na nekom sajtu sa torrentima, recimo www.isohunt.com, ili www.mininova.org tako sto ces u pretrazivacu na sajtu da ukucas piano sheet music.
A da iskoristim priliku pa da pitam da li imas (ili neko drugi da li ima) note Sostakovicevog klavirskog kvinteta?
Pozdrav!
 
Odgovor na temu

Miki

Član broj: 1456
Poruke: 87
*.cust.tele2.ch.



Profil

icon Re: Note na Internetu25.06.2007. u 10:21 - pre 204 meseci
Zdravo Bokimuz

nekoliko dana nisam bio kuci tako da nisam bio u prilici da isprobam linkove koje si mi poslao. U medjuvremenu sam skinuo program za konekciju medjutim izgleda da mi portovi na ruteru nisu podeseni za njega pa mi treba vremena da to sredim. Nadam se da cu uz pomoc www.portforward.com to uskoro podesiti. Interesuje me mozes li mi reci kako da vrsim pravilno pretragu tako da mi dodju izlistane samo zeljene pesme sa notama a ne i mp3.

hvala i pozdrav
 
Odgovor na temu

Bokimuz
Bojan Mladenović
Niš

Član broj: 148695
Poruke: 41



Profil

icon Re: Note na Internetu25.06.2007. u 13:57 - pre 204 meseci
Ni mene nije bilo nekoliko dana. Meni taj portforward nije pomogao, pa sam morao sam da prosledjujem portove. Nije nista tesko. Zavisi koji router imas. A sto se onog pretrazivanja tice, note su uglavnom (ali ne uvek!) sortirane kao e-books, pa podesi da ti pretrazuje samo u okviru te grupe. Za trazenje torrent fajlova mozes da koristis i program koji se zove Bit Che. Evo linka http://www.convivea.com.
 
Odgovor na temu

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
..ubr07.dals.blueyonder.co.uk.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: Note na Internetu27.06.2007. u 14:28 - pre 203 meseci
momci, ovde igramo po tankom ledu jer je vec objasnjeno da su te note zasticena intelektualna svojina, a ES forumi ne podrzavaju diskusije o razmeni iste. ako zelite da diskutujete o podesavanjima file sharing klijenata, imamo ceo forum posvecen tome, gde je verovatno sve sto vas zanima detaljno objasnjeno.
 
Odgovor na temu

kizo001
Rijeka, HR

Član broj: 16477
Poruke: 48
*.cmu.carnet.hr.

Sajt: www.akordi-note.110mb.com


Profil

icon Re: Note na Internetu06.10.2007. u 16:04 - pre 200 meseci
Posjetite stranicu, ima stvarno dosta nota i akorada, a postavit ce se i razni prirucnici...
www.akordi-note.110mb.com
Ostavite svoj komentar i na forumu...
 
Odgovor na temu

[es] :: Muzička produkcija :: Note na Internetu

[ Pregleda: 22839 | Odgovora: 15 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.