Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li je ovo dozvoljeno?

elitemadzone.org :: MadZone :: Da li je ovo dozvoljeno?

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 19810 | Odgovora: 63 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
77.46.179.*



+35 Profil

icon Re: Da li je ovo dozvoljeno?15.06.2007. u 15:24 - pre 205 meseci
@plava_motorola ,
izuzetno mi je zao sto si na ovako ruzan nacin saznao da nije dobro zajebavati crnogorska policijska g**** ...
Ovde bi barem mogao nesto da pokusas da uradis (zakonski) nakon maltretmana ...a ovako ... :(
Jedina moralna satisfakcija ti je da svoj slucaj izneses (mada je i to tesko i podseca te na bol i ponizenje koje si pretrpeo) na sto vise (javnih) mesta (ne bi bilo lose da i do novina dodje, neke sugurno ceznu za tim) pa da tvoja prica bude neka vrsta opomene onima koji odlaze u bratsku nam susednu drzavicu na letovanje...

A plase nas konstantno pricama o tome kako hrvatsko primorje nije bas najsigurnije...
 
Odgovor na temu

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
..ubr07.dals.blueyonder.co.uk.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: Da li je ovo dozvoljeno?15.06.2007. u 18:57 - pre 205 meseci
keljo da on to iznese u javnost, samo bi dodatno podizalo tenziju izmedju srba i crnogoraca, kao sto je vecina na ovom topicu i reagovala.

slucaj mozda ima neke nacionalisticke osnove kod tih pandura, ali u sustini ako zajebavas policajca bilo gde na balkanu proci ces isto. isto bi mu se desilo i u sred beograda. zajebi nacionalisticku mrznju zbog pandura.
 
Odgovor na temu

Pneos
Pomocni radnik na gradjevini

Član broj: 138226
Poruke: 281
..7-r.retail.telecomitalia.it.



+5 Profil

icon Re: Da li je ovo dozvoljeno?15.06.2007. u 19:15 - pre 205 meseci
plava_motorola obavezno i pothitno ispricaj ovo medijima.

Bas me zanima odgovor iz CG i reakcija iz Srbije.
102>77+30+20 !
 
Odgovor na temu

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
77.46.179.*



+35 Profil

icon Re: Da li je ovo dozvoljeno?15.06.2007. u 19:29 - pre 205 meseci
Citat:
vindic8or:
slucaj mozda ima neke nacionalisticke osnove kod tih pandura, ali u sustini ako zajebavas policajca bilo gde na balkanu proci ces isto. isto bi mu se desilo i u sred beograda.


Potpuno tacno... nazalost, ali... kad odes kao jebeni turista da potrosis svoje krvavo stecene pare, a doceka te nadobudni pandur i krene jos PRIDE da te zajebava jer si iz Srbije, onda je to posebno zanimljiva situacija ...

Nije to bila neka racija , pa se klinci qrcili, pa dobili batina, nego klasicno legitimisanje.

Btw, da li si doziveo tako nesto u Londonu, mislim na legitimisanje, nesto se i ne secam da u Britaniji postoji tako ponizavajuci dokument kao sto je licna karta???



[Ovu poruku je menjao kelja dana 15.06.2007. u 20:51 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Da li je ovo dozvoljeno?15.06.2007. u 20:08 - pre 205 meseci
Ne znam za vindic8or-a - ali ja sam za svojih 5 godina bivstvovanja po raznoraznim stranim zemljama legitimisan samo jednom - i to krajem 2002, u pogranicnom mestu izmedju Francuske i Spanije od strane nekog civilnog pandura - i nikad vise, bilo gde.

Naravno - ne racunam prelaske granica i sl...

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

vlada01us

Član broj: 2291
Poruke: 393
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Da li je ovo dozvoljeno?15.06.2007. u 20:13 - pre 205 meseci
@plava_motorola
Citat:
Kada je video da smo iz Srbije poceo je da nas podjebava,naravno i mi njega.


Pa sta ste ocekivali, da vam kupi jos neko pivo?

Citat:
Dali Crnogorska policija sme u stanici milicije da bije drzavljane Srbije?


Sme. I ne samo crnogorska. Svaka policija u svetu bije ako se ne ponasas kako treba. Probaj bilo gde u Evropi da se kurcis prema policiji, pa ces da vidis sta su batine.
Zaboravih, u vezi legitimisanja, na plazi cirkali pivo i slusali muziku iz kola. Verovatno nije neka tiha muzika bila, cim im je rekao da ugase to. Pa naravno da ce da ih legitimise, i svaka policija bi isto uradila.
 
Odgovor na temu

abishai
© S

Član broj: 21085
Poruke: 1338
*.dynamic.sbb.co.yu.



+7 Profil

icon Re: Da li je ovo dozvoljeno?15.06.2007. u 20:18 - pre 205 meseci
Po zakonu, on ti pise prijave, a ne bije te, to se zove napad protiv pravde (ako ne gresim).

E sada naravno, ako se kur*is previse, verovatno ces popite koji udarac i nikome nista, mada i ja verujem da su vas drndali zato jer ste odavde (iz Srbije)... a mislio sam da idem tamo jer zbog nekih obaveza verovatno ne bih mogao drugade... ali mislim da cu ipak odustati (jos ranije su mi se ogadili zbog nekih stvari).
_/|_|/|_/|/|//|_™
 
Odgovor na temu

markom
Marko Milivojević
Network Engineer
Google
Mountain View

markom
Član broj: 18427
Poruke: 4227
213.176.148.*

Sajt: https://markom.rs


+16 Profil

icon Re: Da li je ovo dozvoljeno?15.06.2007. u 20:19 - pre 205 meseci
Citat:
Probaj bilo gde u Evropi da se kurcis prema policiji, pa ces da vidis sta su batine.


2000. godina, vozimo se ortak i ja. Maše nam pandur, zaustavlja i pita drugara koji je vozio da mu pokaže vozačku dozvolu. Ovaj ga pita zašto. Bez razloga, rutinska kontrola. Doviđenja. Zatvara prozor i odlazimo.

Probaj to da uradiš u Srbiji, a da ne popiješ batine posle.

Znaš, nije ceo svet necivilizovan.
 
Odgovor na temu

vlada01us

Član broj: 2291
Poruke: 393
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Da li je ovo dozvoljeno?15.06.2007. u 20:41 - pre 205 meseci
@markom
Kakve to veze ima sa civilizacijom? Probaj da parkiras auto pored Lemanskog jezera, da pustis muziku, i da pijes pivo. Ne da ce da te legitimise, nego ce i poreklo da ti isproverava. A budes li se kurcio, podjebavao pandura, mozes da pretpostavis kako bi prosao. Fazon je samo u tome sto se mi napolju ponasamo kako treba, pa imamo utisak da je njihova policija bolja.
 
Odgovor na temu

plava_motorola

Član broj: 79223
Poruke: 175
*.vdial.verat.net.



+1 Profil

icon Re: Da li je ovo dozvoljeno?15.06.2007. u 20:44 - pre 205 meseci
Citat:
vlada01usSme. I ne samo crnogorska.
Nadjimi taj clan u zakonu sreceti.
Citat:
vlada01us
Zaboravih, u vezi legitimisanja, na plazi cirkali pivo i slusali muziku iz kola. Verovatno nije neka tiha muzika bila, cim im je rekao da ugase to. Pa naravno da ce da ih legitimise, i svaka policija bi isto uradila.

Muzika uopste nije bila toliko glasna.
Nego hteo je da nam uzme auto na neku proveru na 60dana,jedva smo izmolili da ne uzme.
 
Odgovor na temu

vlada01us

Član broj: 2291
Poruke: 393
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Da li je ovo dozvoljeno?15.06.2007. u 20:57 - pre 205 meseci
E srece mi, po zakonu ne sme da te bije ako se ti ponasas kako treba. Ako se ti kurcis, pa on neki tvoj pokret protumaci kao agresivan, e, srece mi, onda sme.
 
Odgovor na temu

plava_motorola

Član broj: 79223
Poruke: 175
*.vdial.verat.net.



+1 Profil

icon Re: Da li je ovo dozvoljeno?15.06.2007. u 21:11 - pre 205 meseci
Citat:
vlada01us: E srece mi, po zakonu ne sme da te bije ako se ti ponasas kako treba. Ako se ti kurcis, pa on neki tvoj pokret protumaci kao agresivan, e, srece mi, onda sme.

Zakuni se brate,najjace bi bilo da se zaletim na grdosiju 2 sa 2.
 
Odgovor na temu

vlada01us

Član broj: 2291
Poruke: 393
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Da li je ovo dozvoljeno?15.06.2007. u 21:17 - pre 205 meseci
Ha,ha,ha, ma ne, sa time-agresivan ce svaki policajac u svetu da opravda to sto te izudarao. Pa bio on crnogorac, srbijanac, svajcarac, itd.
 
Odgovor na temu

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
..ubr07.dals.blueyonder.co.uk.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: Da li je ovo dozvoljeno?15.06.2007. u 22:00 - pre 205 meseci
Citat:
kelja: Potpuno tacno... nazalost, ali... kad odes kao jebeni turista da potrosis svoje krvavo stecene pare, a doceka te nadobudni pandur i krene jos PRIDE da te zajebava jer si iz Srbije, onda je to posebno zanimljiva situacija ...

Nije to bila neka racija , pa se klinci qrcili, pa dobili batina, nego klasicno legitimisanje.

Btw, da li si doziveo tako nesto u Londonu, mislim na legitimisanje, nesto se i ne secam da u Britaniji postoji tako ponizavajuci dokument kao sto je licna karta???



ovde ne postoje licne karte. prica se dosta o uvodjenju, vecina ljudi smatra da je to invazija privatnosti, meni licno ne bi mnogo smetale. ali jeste mi se desilo posle teroristickih napada pre par godina da sam zaustavljen na izlazu iz podzemne i pretrsen. panduri su me zamolili da se pomerim sa strane, rekli "gospodine, ovo ce kratko da traje u pitanju je nasumicni pretres zbog pojacanih mera bezbednosti na podzemnoj" pretrseli mi torbu i dzepove i uzeli ime i adresu. a posle toga sam prestao da brijem glavu.
 
Odgovor na temu

Pneos
Pomocni radnik na gradjevini

Član broj: 138226
Poruke: 281
..7-r.retail.telecomitalia.it.



+5 Profil

icon Re: Da li je ovo dozvoljeno?15.06.2007. u 22:02 - pre 205 meseci
e ovo sto rece vlada01us je stvarno tacno. Nista ih tako ne zivcira nego kad vide tipa u kolima koja se ne krecu. Jebiga i policija gleda filmove.

Jedan moj zemljak se jebavao sa nekom Italijankom po parkinzima u Trstu. Tako je voleo. I naravno, policija nocu PAF legitimise ga i pita ga sta radi ispred skladista, u zoni industriale, nocu i to jos brat Srbin. A kola mu puna alata, pajsera i raznih dzirlo-kuraca-palaca. Sva sreca pa bi Italijanka sa njim. -:) hehe

I jos jedna stvar. Kazu da je stopiranje u Italiji zabranjeno. Ja to nisam znao i prvo sam stopirao i niko mi nije hteo stati. Posle sam cuo da policija hoce da kazni i ove sto stanu. However, ima leka. Ako stopirate i prolazi murija nastavite, nikako ne bezite jer ih to strazno pisses off i onda ce vas juriti.

Inace, smatram ekstremnim idiotizmom zajebavati policiju i to jos u stranoj zemlji. Cak ni provocirati, ali ima nas raznih:
some like it hot !
102>77+30+20 !
 
Odgovor na temu

Pneos
Pomocni radnik na gradjevini

Član broj: 138226
Poruke: 281
..7-r.retail.telecomitalia.it.



+5 Profil

icon Re: Da li je ovo dozvoljeno?15.06.2007. u 22:12 - pre 205 meseci
uzgred, cuo sam da u Britaniji nema licnih karata. Malo mi je nejasno kako se onda legitimisu ?
102>77+30+20 !
 
Odgovor na temu

markom
Marko Milivojević
Network Engineer
Google
Mountain View

markom
Član broj: 18427
Poruke: 4227
213.176.148.*

Sajt: https://markom.rs


+16 Profil

icon Re: Da li je ovo dozvoljeno?15.06.2007. u 22:17 - pre 205 meseci
Vrlo jednostavno - ne legitimišu.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Da li je ovo dozvoljeno?15.06.2007. u 22:21 - pre 205 meseci
Yup - ne legitimisu, vec moraju da imaju dobar razlog da te odvedu u stanicu :)

Doduse, ako imaju dovoljno dobar razlog (recimo, ponasas se i izgledas kao terorista ;-) - moze lako da se desi da par nedelja zavisis u mardelju... da li biju tamo, ne znam - i ne zelim da znam ;-)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

markom
Marko Milivojević
Network Engineer
Google
Mountain View

markom
Član broj: 18427
Poruke: 4227
213.176.148.*

Sajt: https://markom.rs


+16 Profil

icon Re: Da li je ovo dozvoljeno?15.06.2007. u 22:22 - pre 205 meseci
A, pa ne biju. To je Engleska. Tamo se vrši Pandorizacija ;-)
 
Odgovor na temu

Pneos
Pomocni radnik na gradjevini

Član broj: 138226
Poruke: 281
..7-r.retail.telecomitalia.it.



+5 Profil

icon Re: Da li je ovo dozvoljeno?15.06.2007. u 22:59 - pre 205 meseci
ne, nisam mislio da te legitimise neki pandur nego kako dokazujes identitet bez licne ?

Mislim, svako bi trebao da ima neki ID ?
102>77+30+20 !
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Da li je ovo dozvoljeno?

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 19810 | Odgovora: 63 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.