Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 26751 | Odgovora: 99 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
*.beotel.net.



+3 Profil

icon Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....20.06.2007. u 00:15 - pre 204 meseci
Ne bih da delujem smorno i odužim priču kao što znam, ali par reklama koje promoviše Vip na TV-u kao da su radjene da oteraju korisnike i uvrede srpsku naciju a ne ikoga privuku u svoje okrilje?!?

Doduše, reklame deluju bezazleno kao priča knjige "Pohvala Ludosti" od Erazma Roterdamskog, ali kada se čovek dublje unese u priču shvati da se u stvari recimo u reklami Dugo smo čekali slobodu govora radi o potcenjivanju inteligencije prosečnog srbina kada se poziva na kojekakvu slobodu govora, ... fora da pričamo šta hoćemo, s' kim hoćemo, gde hoćemo i koliko hoćemo, pa tek ona gluma u spotu ... sve ovo ukazuje na to da bukvalno žele da nam saopšte da su oni došli kao oslobodioci da nam ponude spas, prosvetle nas i daju nam slobodu govora koju navodno do sada nismo ni imali sudeći po reklami ....
Šta oni smatraju da smo do sada živeli u izolaciji i da nismo smeli da govorimo u slušalici šta hoćemo, s' kim hoćemo i gde hoćemo, i koliko hoćemo, ...?!?

Btw. kada smo već kod reklama, spomenuo bih i sledeću Treća sreća!
U ovoj reklami na tako fin način(spomenuh "Pohvalu ludosti"?!?) pokušavaju da nam kažu da ni MTS a ni Telenor nisu mogli da nam ponude "stabilan brak", već će to oni uraditi i bukvalno pljuju na finjaka po sadašnjim operaterima.
Nemam ja ništa protiv ovoga, osim ako dalje u priči stoji: VIP parazitira na ledjima MTS-a jer još nije razvio svoju infrastrukturu tj., mrežu(čitaj: postavio antenske stubove tj., bazne stanice) dok ga s' druge strane kritikuje da nije valjao?!?
Pa šta može onda da nam ponudi bolje kada se vuče na ledjima drugog i još ga pride pljuje onako usput na finjaka umesto da ukazuje respekt MTS-u što im je i dozvolio da ih vuče na ledjima?!?
Nije lud direktor Telenor-a kada im je odbio taj tkz. "nacionalni roming" bukvalno rečima "ko ih jebe"!

..........

Čisto da ne ispadne da su srbi baš toliko dugo čekali slobodu govora i šaputali do sada ili nisu znali šta je sloboda govora! Btw. baš bih voleo da vidim tudje komentare oko ove priče!
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
*.SMIN.panline.net.



+21 Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....20.06.2007. u 02:19 - pre 204 meseci
Ako ikako možeš, trebalo bi hitno da odeš negde na godišnji odmor da se malo opustiš!
Zadnji put sam bio na letovanju 1989. i strašno sam nadrkan zbog raznih stvari, ali ti me glatko šiješ...

Nema ljutiš za gluposti, opusti se i uživaj...


 
Odgovor na temu

burex
46°05'N 19°39'E

Član broj: 24964
Poruke: 987
193.34.64.*



+679 Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....20.06.2007. u 02:26 - pre 204 meseci
Citat:
Šta oni smatraju da smo do sada živeli u izolaciji i da nismo smeli da govorimo u slušalici šta hoćemo, s' kim hoćemo i gde hoćemo, i koliko hoćemo, ...?!?


Sloboda govora (u ovom slučaju) = Razgovori na mobilnom telefonu koji se ne završavaju uvek sa "ej, čujemo se, nemam baš nešto kredita..."

Citat:
VIP parazitira na ledjima MTS-a jer još nije razvio svoju infrastrukturu tj., mrežu(čitaj: postavio antenske stubove tj., bazne stanice) dok ga s' druge strane kritikuje da nije valjao?!?


U pitanju su samo bazne stanice, infrastruktura mobilne telefonije se sastoji iz mnogo više činioca... VIP NE PARAZITIRA jer UREDNO PLAĆA to korišćenje MTS-ove opreme, ali i ujedno postavlja novu...

Lepo reče čika iznad mene... opusti se, i shvati da je jedno marketing, a drugo interno poslovanje određene kompanije...
A man is smart. People are stupid.
 
Odgovor na temu

Nenad Vranjanac
nbg

Član broj: 36176
Poruke: 2840
*.adsl.beotel.net.



+3 Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....20.06.2007. u 06:59 - pre 204 meseci
ocigledno je da imaju odredjenu ciljnu grupu (tinejdzeri ili ljudi kojima su se ovi dosadasnji grdno zamerili)

meni su reklame manje-vise podnosljive osim onog sa podocnjacima sto se beci i unosi u kameru. deluje mi pomalo psihoticno (valjda je reklama tako osmisljena, ali ne znam zasto, kao poludeo je od 063 i 4??) i nekako neprijatno mi je da je gledam.
kad imaš samo čekić, sve ti liči na eksere
postoje dve vrste ljudi: oni koji dele ljude na dve vrste i oni koji to ne cine
 
Odgovor na temu

renne
Đekić Renato
Novi Beograd

Član broj: 9675
Poruke: 1187
80.93.254.*



+3 Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....20.06.2007. u 08:37 - pre 204 meseci
Meni je cela kampanja sasvim OK, i vidi se tacno koja je ciljna grupa
 
Odgovor na temu

alazovic
Aleksandar Lazovic
Kraljevo

Član broj: 29363
Poruke: 76
89.216.241.*

Sajt: www.kraljevo.com


Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....20.06.2007. u 08:41 - pre 204 meseci
Pa to ti je Aca poštar - za pare se sve radi, pa se i beči u kameru

A reklame su toliko odvratne da vređaju inteligenciju ljudi!
Jesam li ja kriv onoj debilki što nije sposobna da nađe jeb*ča za sebe. Kud su joj namestili onu prvu dvojicu, ne očekujem ni da će sa trećim bolje da se provede. Čekaće ta i četvrtog, petog... Što su veća očekivanja - razočaranje se teže podnosi

..............................
Life will find the way...
..............................
Dobrodosli u Kraljevo http://www.kraljevo.com , Garmin mapa Grčke http://adventure.kraljevo.com/greece
 
Odgovor na temu

JohnnyB84

Član broj: 61323
Poruke: 8
*.rcub.bg.ac.yu.



+2 Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....20.06.2007. u 09:16 - pre 204 meseci
Citat:
Pici man: Ne bih da delujem smorno i odužim priču kao što znam, ali par reklama koje promoviše Vip na TV-u kao da su radjene da oteraju korisnike i uvrede srpsku naciju a ne ikoga privuku u svoje okrilje?!?

Molim te, nemoj te sovinisticke izjave... A kao NAS Telekom ne vredja korisnike svojim poslovanjem vec 10 godina, a sad ti zapeo za strance koji su ovde sam zbog biznisa. Ne vredja te mozda kampanja telekoma "imate prijatelje"? Sto se tu ne osetis prozvanim tipa: oni ce meni da ja nemam prijatelje (ne mislim ja to, razumeo sam reklamu, samo idem tvojom logikom).
 
Odgovor na temu

dekster2
milosavljevic boban
centar

Član broj: 142273
Poruke: 758
*.adsl.verat.net.



+4 Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....20.06.2007. u 10:48 - pre 204 meseci
Kad se pominju stranci,ciji je VIP.??
•Postujte sve ucesnike diskusije, pa cak i kada se ne slazete sa necijim misljenjem!
 
Odgovor na temu

burex
46°05'N 19°39'E

Član broj: 24964
Poruke: 987
193.34.64.*



+679 Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....20.06.2007. u 11:33 - pre 204 meseci
Majko mila, koje pitanje... Pa šta kaže prokleta reklama koju toliko prozivate?

Citat:
VIP - Član Mobilkom Austria grupe

http://www.mobilkomaustria.com
A man is smart. People are stupid.
 
Odgovor na temu

Stijak
Beograd

Član broj: 97934
Poruke: 300
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.stijak.com


+37 Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....20.06.2007. u 12:27 - pre 204 meseci
Ih, ovdje ima stvarno pacijenata za psihijatriju. I najobičniju reklamnu kapnanju su u stanju da shvate kao napad na Srpsku naciju ?!?

Citat:
VIP parazitira na ledjima MTS-a jer još nije razvio svoju infrastrukturu tj., mrežu(čitaj: postavio antenske stubove tj., bazne stanice) dok ga s' druge strane kritikuje da nije valjao?!?

Ma ne parazitiraju oni ni na kome. Od MTSa su dobili uslugu koju su platili. Ove vrste aražmana su u svijetu sasvim normalne za nove operatere koji tek treba da razviju svoju mrežu.
Šta treba da kao kad je Mobtel ili Telekom počinjao čekamo godine da oni razviju prihvatljivu pokrivenost?
 
Odgovor na temu

max82
Kruševac

Član broj: 16500
Poruke: 77
*.exe042.net.



Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....20.06.2007. u 13:53 - pre 204 meseci
Meni su reklame sasvim OK, i ne razumem zasto tako razmisljate! Jedan drugar koji se bavi marketingom je odusevljen njihovom reklamnom kampanjom, narocito sloganima! Polako, tek su poceli, setite se samo kakve su promasaje od reklama nekada imali Mobtel i MTS... A i sve je individualno, nece se svaka reklama svima dopasti...
 
Odgovor na temu

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
*.beotel.net.



+3 Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....20.06.2007. u 14:01 - pre 204 meseci
Da se razumemo: bio sam potpuno svestan da mrzoljupci Mobtel-a i MTS-a koji su jedva čekali trećeg operatera neće ni komentarisati zaista temu i srž tih reklama već moje korisničko ime i pokušati teškim uvredama da kompenzuju manjak sopstvene inteligencije ili nedostatak valjanih argumenata za raspravu.
Na kraju krajeva, to je bilo i očekivano!

Mislim, na ovaj način dokazivati ljubav prema Vip-u tj., trećem operateru koji nije ni počeo sa radom i time da se mi ovde medjusobno vredjamo dok nas tamo stranac predstavlja zaostalim nomadima koji nisu imali slobodu govora(rekao sam da obratite pažnju i na samu glumu u spotu pored teksta, a ne odmah naivno da tvrdite poput @burex: "Razgovori na mobilnom telefonu koji se ne završavaju uvek sa "ej, čujemo se, nemam baš nešto kredita..."", jer se ovo svodi pod "plati manje, razgovaraj duže" a ne na "slobodu govora"), ... stvarno pohvalno za Srbe, svaka čast!
Na kraju krajeva, niko ne napada srpsku naciju, samim mi sebi to radimo .... pobili bi smo se zbog tamo nekog stranca koji do sada samo obećava.

No, onaj ko želi da sagleda suštinu reklama, komentarisaće reklame a ne mene, sve ostalo sam i dokazao postavljanjem ove teme i posle ovog odgovora više i neću učestvovati u daljoj raspravi.

Btw. nemojte započinjati priče od Kulina bana i komentarisati pokrivenost ili rad drugih operatera - skoncentrišite se na reklame tj., naziv teme!

Ako sam rekao da Vip parazitira na ledjima MTS-a to je bilo jedino u kontekstu da isti taj Vip pljuje MTS skriveno u svojim reklamama. Pa ako MTS nije dobar, zašto je onda i sklapao ugovor sa njim o nacionalnom romingu, jer će na kraju krajeva korisnici koristiti bukvalno MTS samo s jednom razlikom - na ekranima telefona će pisati Vip?!? Zašto onda nije razvio sopstvenu infrastrukturu pa neka kritikuje i pljuje druge?

To je moja poenta spominjanja "parazita" jer se u reklami kritikuje onaj koji im je pružio ruku spasa i podmetnuo ledja(uzimajući u obzir da Telenor nije hteo ni da čuje) ... da kojim slučajem MTS nije hteo da prihvati Vip na svoju grbaču, baš me zanima kako bi onda Vip ispunio svoj ugovor i početak rada?!? Izgubio bi licencu, podvio rep i povukao se tamo odakle je i došao?!?
Znači, ne grizi ruku koja te hrani - oni su to upravo učinili u reklami!
Da ne govorim o "slobodi govora" koju niko od vas izgleda ne razume.

Da društvo, prijatno od jednog "psihijatrijskog" slučaja! ;)

 
Odgovor na temu

Emil Ranc
Hannover, DE

Član broj: 20995
Poruke: 1150
77.46.240.*



+294 Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....20.06.2007. u 14:20 - pre 204 meseci
Ma kakvi paraziti, kakva ruka spasa, kakvi bakrači? Mts je uz određenu nadoknadu prodao vip-u pristup preko svojih baznih stanica (tzv. nacionalni roaming, jel)... nema tu ni "parazita", ni "ruke spasa"...
 
Odgovor na temu

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
*.beotel.net.



+3 Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....20.06.2007. u 14:27 - pre 204 meseci
Citat:
Emil Ranc: Ma kakvi paraziti, kakva ruka spasa, kakvi bakrači? Mts je uz određenu nadoknadu prodao vip-u pristup preko svojih baznih stanica (tzv. nacionalni roaming, jel)... nema tu ni "parazita", ni "ruke spasa"...

Kakve ovo veze ima sa nazivom teme i reklamnom kampanjom kojom bi trebali da se bavimo?!?

Ako nam je do rasprave o "nacionalnom romingu" onda daj lepo da pokrenemo posebnu temu pa tamo iznosimo činjenice, sumnje, dokaze, lažemo, tupimo, ....
 
Odgovor na temu

Stijak
Beograd

Član broj: 97934
Poruke: 300
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.stijak.com


+37 Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....20.06.2007. u 14:39 - pre 204 meseci
Pa slogan "dugo ste čekali slobodu govora" je baš upravo zbog toga zanimljiv jer jedan politički slogan koristi za nešto sasvim drugo. Ja ovaj slogan mogu da zamislim kao deo reklamne kampanje i u najdemokratskijoj državi na svijetu.

I nije reklama ta koja pokazuje da smo zaista imali problema sa slobodom govora, niti je to bio cilj VIPa. Mada tvoj odgovor pokazuje da zaista imamo ozbiljne rane u našoj istoriji, kad si u stanju da u jednoj neozbiljnoj reklami prepoznaš bog zna kakve implikacije.

Nekom možda smeta što su reklame neozbiljne. Jasno je da je ciljna grupa VIP korisnika mladji ljudi, a njima ovakve reklame više odgovaraju. Jasno je i zašto je to ciljna grupa, jer stariji ljudi manje koriste mobilni, a ona grupa starijih poslovnih ljudi koji ga koriste mnogo više ni ne interesuju cijene i nikad ne bi promjenili broj zbog neke malo niže cijene.

Nisam nikakav mrzoljubac Telenora i MTSa, već nasuprot, uglavnom zadovoljni postpaid korisnik MTSa. Ipak, za moje operatere me ne vežu nikakve emocije, već njih smatram pružaocima usluga, i kad već dajem svoje pare za te usluge, imam pravo da biram gdje će moje pare da idu. Prema tome, ako bi VIP ponudio (mada nisam optimist oko ovoga) primjetno niže cijene, mene će biti baš briga ko je tu kome ponudio ruku spasa, dok god ja za manje svojih para dobijam više potrebnih usluga.

P.S. Ja ne znam kako su ljudi na forumima skloni da sve protumače kao napad na njihovu ličnost. Zaboga, ni ne znam ko si ti, a kritika je upućena isključivo na tvoj post. Kad kažem da na forumu ima psihijatrijskih slučajeva, uglavnom mislim da ljudi koji na način iskazan u njihovom postu razmišljaju zaista imaju nekih problema. Ipak, pretpostavljam da je ovo na forumu samo izlet i da ti ljudi nisu takvi u životu inače, te se izvinjavam ako je neko to shvatio lično. Inače, tvoj nick nisam ni primjetio.
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....20.06.2007. u 15:07 - pre 204 meseci
Reklame su im zanimljive, i meni se vise svidjaju od reklama drugih operatera (konkretno mislim na: "mts, mts, mts, mts, mts, mts, mts, mts, mts, mts, mts, mts, mts, mts ... mts, mts, mts, mts") mislim daaj, ili ono "sad imam sve telefone"...

Sve sto VIP treba da uradi je da vec jednom krene sa radom, a reklame su im ok.

I da se nadovezem na prethodni post, ja ne mrzim niti volim mrezu koju trenutno koristim (postpaid), jednostavno mi je vazno da mreza radi (a pogotovu packet data usluge: GPRS, EDGE...). Da imam jeftin SMS, da mi pozivi nisu preskupi, i da znam da sam dostupan i da mogu da pozovem kad god na telefonu vidim logo svog operatera. Ako VIP ponudi dobar kvalitet usluga, za razumnu cenu, sto da ne predjem kod njih...

A reklame mogu da odigraju neku ulogu od 5% prilikom izbora mreze bar kod mene.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
*.beotel.net.



+3 Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....20.06.2007. u 15:09 - pre 204 meseci
Citat:
Stijak:........., mene će biti baš briga ko je tu kome ponudio ruku spasa, dok god ja za manje svojih para dobijam više potrebnih usluga..

To da treba da postoji konkurencija i da korisnik treba odabrati onog operatera koji nudi bolje usluge i niže cene je valjda sasvim normalno i verujem da bi zaista samo "psihijatrijski" slučaj tvrdio suprotno. Dolazak trećeg operatera na naše tržište korisnicima samo može doneti koristi, nikako štete, no, poenta ove teme je u nekoj drugoj priči ....
No, vidim da imamo ista shvatanja i oko ciljne grupe Vip-a, bla, bla, ali oko reklama - teškoooo!
Citat:
........I nije reklama ta koja pokazuje da smo zaista imali problema sa slobodom govora, niti je to bio cilj VIPa...

To ja i hoću da nam prokomentarišete. Ako nije to njihov cilj u šta ja čvrsto ne verujem(pa bio pripadnik one "ranjive srpske istorije") šta je onda uopšte i poenta te reklame i gllume koju izvode statisti u njoj sa pratećim tekstovima?!?
Ako je poenta u tome koju navodi: "@burex: "Razgovori na mobilnom telefonu koji se ne završavaju uvek sa "ej, čujemo se, nemam baš nešto kredita..." što navodi opet na povoljne duge razgovore i manje cene istih ... onda već imamo reklamu za tako nešto - sećate se Ajnštajn-a i relativnog vremena koje košta manje, ili ti "smanjite troškove na razgovore", no, reklama Dugo smo čekali slobodu govora bode oči ne samo meni, već mnogim inteligentnim ljudima koji sudeći prema postovima na ovom forumu postaše psihološki slučajevi ....
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....20.06.2007. u 15:15 - pre 204 meseci
Ok slazem se da termin sloboda govora znaci nesto sasvim drugo, ali eto ljudi se setili kao sto to neko vec rece, da to iskoriste u potpuno drugom kontekstu.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

burex
46°05'N 19°39'E

Član broj: 24964
Poruke: 987
82.208.250.*



+679 Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....20.06.2007. u 17:07 - pre 204 meseci
@Pici man:
Koji k.... sve shvataš bukvalno? Niko ne stavlja slobodu govora u Srbiji pod pitanje, niko ne poredi Srbiju sa DPRK-om... U pitanju je REKLAMA. Bilo da je u pitanju "i jare i pare", čupavi Ajnštajn ili "Nema nazad!", to ostaje reklama! Oni su mobilni operater i podrazumeva se da govore o onoj slobodi govora koju sam već gore napisao (a ti već 2 puta citirao)... To što ti tu prokletu frazu shvataš na neki svoj paranoični način, to je tvoj problem.

Citat:
a ne odmah naivno da tvrdite poput @burex: "Razgovori na mobilnom telefonu koji se ne završavaju uvek sa "ej, čujemo se, nemam baš nešto kredita..."", jer se ovo svodi pod "plati manje, razgovaraj duže" a ne na "slobodu govora"), ... stvarno pohvalno za Srbe, svaka čast!

Ja... naivan? Kolika ti je sloboda govora na mobilnom telefonu kada te neviđeno određeni mobilni operater dere za razgovore?
Vidiš, ja ću ostati tak'i "naivan" pa ću da izaberem operatera koji nudi usluge koje imaju najbolji odnos kvalitet:cena, a neću da bojkotujem sve proizvode čije mi se reklame ne sviđaju (npr., MRZIM reklame za Bonux, ali opet kupujem isti). A ti ostani nama pametan i lukav pa ostani uz onog operatera koji putem svojih reklamnih kampanja ne vređa nebeski narod...

Citat:
Kakve ovo veze ima sa nazivom teme i reklamnom kampanjom kojom bi trebali da se bavimo?!?

Zar zaista očekuješ da ti niko ne odgovori na takvu glupost ("ruka spasa", cccc...)?

Citat:
To je moja poenta spominjanja "parazita" jer se u reklami kritikuje onaj koji im je pružio ruku spasa i podmetnuo ledja(uzimajući u obzir da Telenor nije hteo ni da čuje) ...

Neka me neko ispravi ukoliko grešim, ali zar nije Telekom u zakonskoj obavezi da omogući VIP-u da koristi njihovu infrastrukturu uz određenu nadoknadu?

Citat:
Vip pljuje MTS skriveno u svojim reklamama

Ponavljam:
Citat:
shvati da je jedno marketing, a drugo interno poslovanje određene kompanije...

Uostalom, kako se oni ophode prema MTS-u ili Telenoru, to je svakako njihov problem...
A man is smart. People are stupid.
 
Odgovor na temu

Milan Ogrizovic
Milan Ogrizovic
Jakovo

Član broj: 9789
Poruke: 281
*.adsl-2.sezampro.yu.

Sajt: www.ogrizovic.com


+2 Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....20.06.2007. u 17:56 - pre 204 meseci
bio jedan isti na burek forumu...
iste konstatacije, iste optuzbe,isti sklop reci samo sto je tamo brisao sve sto se kaze a nije protiv vip-a

Pici man da nisi slucajno mod na bureku?
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 26751 | Odgovora: 99 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.