Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

treba mi pomoc pravog poznavaoca o instaliranju extra filtera

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: treba mi pomoc pravog poznavaoca o instaliranju extra filtera

[ Pregleda: 4037 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

oceanblue
novi beograd

Član broj: 149737
Poruke: 2
*.ptt.yu.



Profil

icon treba mi pomoc pravog poznavaoca o instaliranju extra filtera24.06.2007. u 01:24 - pre 204 meseci
pitanje za prave poznavaoce:da li na klimi LG A/C ES-H126LLA0 ....koja na daljinskom ima opciju plazma,koja ispod vazdusnog filtera ima mesta za jos dva filtera(plazma,i trostruki dezodorans filter),moze da se dodaju ti filteri koji nisu dosli uz klimu,tj.da li imaju da se kupe i gde(koliko kostaju),i da li se plazma filter samo ubacuje u procep za filter ili je vezana sa nekim elektronskim elementom unutar unutrasnje jedinice???tj,kako ona uopste radi....na struju ili kao obican filter(u sta sumnjam ),jer ako se da opcija na daljinskom*-plazma-nesto mora da je aktivira...strujno kolo(predpostavljam)....nadam se da ce ovo pitanjce da privuce samo onog ko se stvarno razume u materiju frigo uregaja novije generacije...pozdrav !!!
oceanblue
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: treba mi pomoc pravog poznavaoca o instaliranju extra filtera

[ Pregleda: 4037 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.